CZASnaCHIP -elektroniczny pomiar czasuWróć do listy zawodówXXXVI Ogólnopolski Bieg Uliczny "Kostrzyńska 10" , Kostrzyn nad Odrą 4.09.2022

MiejsceNumerKat.Mc w kat.ZawodnikKlubCzas brutto
(czas netto)
Zdjęcie
1080Wózek1SOBOŃ JERZYOSOBA PRYWATNA00:33:56.842 (-)
2218M30-391DIDOVODIUK DMYTRO00:30:13.141 (-)
3111M30-392MARYSIAK ADASMKST ASTRA NOWA SÓL00:32:52.854 (-)
4177M30-393HULEWICZ MICHAŁHULEWICZ RUNNING TEAM00:32:52.864 (-)
5169M40-491BLAHODIR YURIYKS FABRYKA BIEGANIA OSTROW WIELKOPOLSKI00:33:12.460 (-)
6116M30-394ZAGORNY MARCIN00:33:39.726 (-)
7109M20-291WAWRZYKOWSKI JAKUBMKST ASTRA NOWA SÓL00:33:44.849 (-)
8173M40-492FEHLAU MARCINFEHLAU RUN TEAM00:34:26.555 (-)
9112M20-292KUBIAK KACPERMKST ASTRA NOWA SÓL00:36:13.182 (-)
10120M40-493TATARA MAREKICT POLAND00:36:23.895 (-)
11006M50-591FILIPOWSKI DARIUSZFEHLAURUNTEAM00:36:27.017 (-)
12092M30-395KONCZYŃSKI MACIEJSŁUBICKA AKADEMIA BIEGOWA00:36:27.779 (-)
13198M40-494WASZCZUK TOMASZWASZCZUK TEAM00:37:14.989 (-)
14214M30-396GREGUŁA WOJCIECH00:37:56.532 (-)
15219K30-391DIDOVODIUK OLESIA00:38:02.354 (-)
16075M20-293TATAREWICZ CYPRIAN00:38:11.033 (-)
17180M40-495KIEWRA ROBERTMORSY OŚNO LUBUSKIE00:38:25.892 (-)
18050M30-397BLACHARSKI ARKADIUSZTEAM KOPEĆ00:38:29.762 (-)
19045M30-398KOWALCZYK MICHAŁBBL GORZÓW00:38:42.736 (-)
20197M40-496SZELIGOWSKI TOMASZ00:38:47.536 (-)
21003M30-399WOŹNICA KONRADKUNY STARE ŁYSOGÓRKI00:38:58.336 (-)
22025M50-592PIĄTEK JAROSŁAW00:39:03.497 (-)
23038K30-392KUCZYŃSKA WIOLETTATEAM BARYŁA 17WBZ00:39:08.062 (-)
24141M30-3910NIZINSKI SŁAWEKTELEMOND HOLDING00:39:18.433 (-)
25033M40-497BERNACKI MARIUSZMODLITWA BIEGANIA GRYFINO00:39:21.625 (-)
26135M30-3911DUDKOWSKI KAMILTELEMOND HOLDING00:39:25.183 (-)
27070M30-3912TOMASZEWSKI RYSZARD00:39:33.042 (-)
28021M60-691MUSIAŁ ADAMWYBIEGAĆ MARZENIA00:39:35.004 (-)
29170M50-593CHWIROT KAZIMIERZROZBIEGANY LWÓWEK00:39:42.085 (-)
30049M40-498ZDANOWSKI DARIUSZTATARA RUNNING TEAM00:39:45.036 (-)
31076M50-594TATAREWICZ KRZYSZTOF00:40:13.381 (-)
32191K40-491POCHRANOWICZ BARBARASTOWARZYSZENIE MARATON DĘBNO,OSP DĘBNO.00:40:30.359 (-)
33175M50-595GRZEMSKI ROMANHR MAX BARLINEK00:40:35.893 (-)
34095M40-499NIZINSKI MIROSLAW00:40:51.480 (-)
35029M40-4910STENGERT ZBIGNIEW00:40:55.797 (-)
36121M40-4911GAWEŁ TOMASZICT POLAND00:41:15.823 (-)
37084M50-596PLUTA GRZEGORZKB HERMES GRYFINO00:41:41.163 (-)
38034M60-692RATAJCZAK JANUSZKB AKTYWNI KRZYŻ WLKP00:41:52.012 (-)
39067K40-492PONCYLIUSZ MONIKA00:42:10.605 (-)
40022M60-693DOŁMAT EDWARD00:42:12.277 (-)
41132M40-4912ANDRZEJAK SZYMONTELEMOND HOLDING00:42:18.379 (-)
42035M40-4913POKOLENKO KRZYSZTOFOSP KOSTRZYN NAD ODRĄ00:42:35.039 (-)
43060M50-597ŻYWICKI CZESŁAW00:42:36.477 (-)
44055K30-393KOWALCZYK KAMILAWIERZBICKI RUNNING PROJECT00:42:38.392 (-)
45026M40-4914SZAFRATOWICZ MACIEJROWEROWY RZEPIN00:42:40.005 (-)
46208M40-4915MATUK MARIUSZICT POLAND00:42:40.636 (-)
47002M30-3913ŁUCZAK KRZYSZTOF00:42:46.022 (-)
48039M40-4916KUCZYŃSKI MIROSŁAW17WBZ00:42:55.198 (-)
49157M30-3914OLEK ŁUKASZTWÓJ STYL PRODUKCJA KARTONU00:42:58.404 (-)
50085M20-294PEROŃ ROBERT00:43:04.080 (-)
51104M30-3915ŚLIWIŃSKI MARCINAGB NYGUS00:43:08.311 (-)
52028K20-291ZIOMEK JAGODAWIERZBICKI RUNNING PROJECT00:43:09.658 (-)
53061K30-394KOBYDECKA KLAUDIAWF KOSTRZYN00:43:23.520 (-)
54119M30-3916JORDAN MAREKICT POLAND00:43:24.555 (-)
55068M30-3917PONCYLIUSZ RAFAŁ00:43:36.751 (-)
56008M40-4917NIZINSKI MARIUSZ00:43:41.063 (-)
57093M40-4918HADAŁA ŁUKASZ00:43:49.630 (-)
58108M30-3918MOŻDŻEŃ PAWEŁNADODRZAŃSKA GRUPA BIEGOWA - GMINA MIESZKOWICE00:44:17.134 (-)
59069M30-3919ŻARSKI MATEUSZ00:44:27.676 (-)
60110M16-191BUJKO DOMINIKOSOBA PRYWATNA00:44:42.760 (-)
61113M30-3920DURDA OLEKSANDR00:44:46.036 (-)
62123M20-295DASZEWSKI FILIPICT POLAND00:44:52.941 (-)
63220M16-192SHIMKO DENIS00:44:53.518 (-)
64181M40-4919KRUSZAK JAROSŁAWSPRINT00:44:55.458 (-)
65163M50-598OLENDER TOMASZTWÓJ STYL PRODUKCJA KARTONU00:44:56.005 (-)
66155K30-395BANIEL WIOLETATELEMOND HOLDING00:44:57.659 (-)
67020M60-694LEWANDOWSKI GRZEGORZ00:44:58.346 (-)
68062M50-599SZPAK JAROSŁAWYNWA00:45:05.081 (-)
69089M40-4920ŚWIERZKO ARTUR00:45:09.826 (-)
70088K20-292SKIBA ANIA00:45:10.798 (-)
71158M60-695BUKIEL KRZYSZTOFTWÓJ STYL PRODUKCJA KARTONU00:45:17.322 (-)
72044M40-4921SMYCZ GRZEGORZSMYKI BIEGAJĄ00:45:30.240 (-)
73154M30-3921ŁOPATA PIOTRTELEMOND HOLDING00:45:59.677 (-)
74159K40-493ORAWIEC ANETATWÓJ STYL PRODUKCJA KARTONU00:46:07.726 (-)
75153M20-296BORYSOWICZ KRZYSZTOFTELEMOND HOLDING00:46:24.300 (-)
76103M30-3922JANUSZ ERYK00:46:31.499 (-)
77065M40-4922WICHROWSKI GRZEGORZFIZJOBIEGACZE00:46:33.849 (-)
78124K30-396ZAPAŁA KRYSPINAICT POLAND00:46:34.150 (-)
79127M40-4923GNIADY KRZYSZTOFICT POLAND00:46:34.795 (-)
80031M40-4924SMYCZ MARIUSZTELEMOND HOLDING00:46:50.615 (-)
81162M50-5910KLUCZYŃSKI ZBIGNIEWTWÓJ STYL PRODUKCJA KARTONU00:46:56.902 (-)
82202K40-494WARZYCH MAGDALENA00:47:05.215 (-)
83144M40-4925SZCZOTKA PAWEŁTELEMOND HOLDING00:47:05.600 (-)
84142M40-4926OLEK MARCINTELEMOND HOLDING00:47:13.850 (-)
85009M20-297PIECZONKA JAKUBWF OCR TEAM00:47:38.988 (-)
86213K20-293JAKIMOWICZ KAMILA00:47:46.866 (-)
87013M30-3923BOGUCKI AREKOSP KOSTRZYN NAD ODRĄ00:47:49.549 (-)
88150M40-4927FLORCZAK MARCINTELEMOND HOLDING00:48:04.656 (-)
89078K40-495TUIAKHOVA VIKTORIIA00:48:06.477 (-)
90047M40-4928BARTYSZAK JAREK ULPRZYJEZIERZE00:48:10.019 (-)
91079M30-3924ŻMUDZKI MATEUSZ00:48:57.754 (-)
92166M20-298ANTOSZKÓW GABRIEL00:49:00.524 (-)
93066M70-791KACZMAREK JAN00:49:01.332 (-)
94004M30-3925BEKIER ADAMTWÓJ STYL PRODUKCJA KARTONU00:49:07.800 (-)
95126M50-5911DRZAZGA DARIUSZICT POLAND00:49:10.545 (-)
96130M20-299KORBA BARTEKTELEMOND HOLDING00:49:14.673 (-)
97148M30-3926PANCZYK ARIELTELEMOND HOLDING00:49:15.967 (-)
98105M40-4929CHOWANSKI BARTOSZBIURO TŁUMACZEŃ CJS00:49:47.864 (-)
99171K30-397CYBULSKA KATARZYNA00:49:51.643 (-)
100030M60-696DAWIDOWICZ ANDRZEJSAMSEBIEGAM00:49:53.581 (-)
101090M40-4930CIOSEK ZBIGNIEWSŁUBICKA AKADEMIA BIEGOWA00:50:08.943 (-)
102205K20-294SZEWCZYK KORNELIA00:50:11.801 (-)
103160M60-697KOWALEWSKI WALERYTWÓJ STYL PRODUKCJA KARTONU00:50:12.595 (-)
104102M40-4931MUSIAŁ DARIUSZ00:50:13.017 (-)
105107K40-496BATÓG IWONAIWONKA00:50:42.536 (-)
106211K40-497KRAWCZYK DANAK MARTA00:50:50.564 (-)
107117M60-698WODORACKI DARIUSZ00:50:52.558 (-)
108114M60-699KUFEL DARIUSZPYRZYCE PUSTYNIA SPORTU00:51:17.940 (-)
109059M30-3927DZIERGAS KAMILOSOBA PRYWATNA00:51:19.407 (-)
110057K20-295WOŹNIAK ELŻBIETA00:51:31.491 (-)
111037M50-5912SEMASZCZUK STANISŁAW00:51:40.332 (-)
112206M30-3928ZŁOTNIK PAWEŁWASZCZUK TEAM00:51:45.490 (-)
113027K30-398MUZIA PAULINA00:52:03.320 (-)
114071K40-498WAWRZYNIAK MONIKAWF OCR TEAM KOSTRZYN NAD ODRĄ00:52:07.336 (-)
115133M30-3929CELEBUCKI PIOTRTELEMOND HOLDING00:52:25.646 (-)
116145K20-296SZYDEŁKO MAGDALENATELEMOND HOLDING00:52:26.230 (-)
117204M50-5913BAŁACHOWSKI TOMASZUKS-T VICTORIA CHOJNA00:52:30.955 (-)
118043M60-6910WYDRA JÓZEFOSOBA PRYWATNA00:52:33.931 (-)
119048M50-5914SZYDEŁKO JAROSŁAW00:52:44.749 (-)
120015M40-4932KULIG KRZYSZTOFMODLITWA BIEGANIA GRYFINO00:52:50.232 (-)
121024M40-4933BŁASZCZAK ANDRZEJ00:52:53.286 (-)
122012K40-499WICHROWSKA WERONIKA00:52:54.605 (-)
123099M16-193CIOSEK BARTOSZ00:52:55.656 (-)
124106K30-399PRZYBYLSKA ALEKSANDRACJS TŁUMACZENIA00:53:04.114 (-)
125041K50+1MAJŁOWSKA IRENATEAM MAJŁOWSCY00:53:04.760 (-)
126164K50+2AFTYKA EDYTA00:53:10.052 (-)
127083M30-3930MADERA KRZYSZTOFAGB NYGUS00:53:21.047 (-)
128100M40-4934BOGDAN WOJCIECH00:53:26.874 (-)
129200M40-4935WOCAL MICHAŁ00:53:42.578 (-)
130072K30-3910KACZMAREK MONIKAWF OCR TEAM00:54:04.277 (-)
131087K30-3911BAGIŃSKA EWELINA00:54:18.046 (-)
132023M30-3931ZBORALSKI MARCIN00:54:26.678 (-)
133036M30-3932OLEWICZ PRZEMYSŁAW00:54:32.740 (-)
134161K40-4910GÓRECKA KAMILATWÓJ STYL PRODUKCJA KARTONU00:54:33.521 (-)
135042M70-792MAJŁOWSKI ALEKSANDERTEAM MAJŁOWSCY00:54:37.861 (-)
136086M20-2910RAGINIA ERYKFITLOFT00:54:46.062 (-)
137018K20-297CIEPIELA MAŁGORZATA00:55:01.230 (-)
138052M40-4936KASPRZAK ERYK00:55:27.233 (-)
139063K30-3912DZUDZEWICZ MARTA00:55:28.783 (-)
140097M60-6911GÓRSKI BERNARD00:55:36.191 (-)
141146M40-4937WALIŁKO PRZEMYSŁAWTELEMOND HOLDING00:55:37.304 (-)
142017M50-5915FABIAN PIOTR00:55:47.187 (-)
143046K30-3913ŚNIEGOWSKA KAROLINAOSOBA PRYWATNA00:55:59.138 (-)
144128K30-3914CYBULSKA MAŁGORZATAICT POLAND00:55:59.263 (-)
145139M40-4938MALINOWSKI MARIUSZTELEMOND HOLDING00:56:23.660 (-)
146193M70-793RYBICKI JANUSZ00:56:30.826 (-)
147122M30-3933ŁOZIŃSKI PIOTRICT POLAND00:56:34.351 (-)
148115K40-4911RAJKIEWICZ WIOLETTA00:56:37.263 (-)
149082M40-4939BIL TOMASZ00:56:51.423 (-)
150081K30-3915BIL DOMINIKA00:57:14.242 (-)
151210M30-3934KAŁUŻNY MICHAŁKLARA TEAM00:57:19.811 (-)
152096K30-3916MARYNICH INNA00:57:49.617 (-)
153098M70-794AROMAS CZESŁAW00:58:04.354 (-)
154137M40-4940KOSCIELSKI MARIUSZTELEMOND HOLDING00:58:06.922 (-)
155216K20-298STAWOWA KAROLINADZIKIE DZIKI GORZÓW00:58:09.670 (-)
156118M40-4941LEMCZAK PAWEŁICT POLAND00:58:41.678 (-)
157138K40-4912MAKOWSKA MARIOLATELEMOND HOLDING00:58:49.801 (-)
158073K30-3917MADEJ ANNAMĄŻ MI KAZAŁ00:59:12.409 (-)
159074M30-3935MADEJ ALEKSANDERŻONA KAZAŁA00:59:12.524 (-)
160077K40-4913TYLMAN BARBARA00:59:26.555 (-)
161207M30-3936KUPISZ MARCIN00:59:47.477 (-)
162040M20-2911SEMASZCZUK BARTEK00:59:50.641 (-)
163156K30-3918MYLOKOSTA ANNATWÓJ STYL PRODUKCJA KARTONU01:00:25.473 (-)
164051K40-4914KASPRZAK JOANNA01:01:11.028 (-)
165201K30-3919ZAGUBIEŃ ANNA01:01:19.996 (-)
166147K30-3920JANIK MALWINATELEMOND HOLDING01:02:15.421 (-)
167131M40-4942MICHNA BARTŁOMIEJTELEMOND HOLDING01:02:16.606 (-)
168014M30-3937SZANIAWSKI ANDRZEJKOSTRZYN NAD ODRĄ01:03:01.190 (-)
169054K40-4915ŻURAWSKA AGNIESZKA01:03:53.663 (-)
170053M50-5916TATAŁA MACIEJ01:03:54.351 (-)
171215K30-3921GREGUŁA JOANNA01:04:32.679 (-)
172125K20-299GŁĄBICKA JOANNAICT POLAND01:05:09.897 (-)
173134M20-2912CZAPALUK RYSZARDTELEMOND HOLDING01:05:28.098 (-)
174151M30-3938KOSCIELNIAK ADRIANTELEMOND HOLDING01:05:35.600 (-)
175143M40-4943SIEMIERNIK DARIUSZTELEMOND HOLDING01:06:37.566 (-)
176016K20-2910ŚCIGAJ ALICJA01:08:28.368 (-)
177094K50+3MOLSKA MAŁGORZATAOSP KŁODAWA01:09:53.122 (-)
178032M30-3939FASZCZA ŁUKASZ01:12:51.515 (-)
179019K16-191NOWICKA MILENAKOSTRZYŃSKI SZCZEP HARCERSKI TWIERDZA01:13:07.891 (-)
180007M40-4944MACIEJEWSKI PRZEMYSŁAWKOSTRZYŃSKI SZCZEP HARCERSKI TWIERDZA01:13:10.608 (-)
181056K16-192OŻYCZ AGATAKOSTRZYŃSKI SZCZEP HARCERSKI TWIERDZA01:13:15.056 (-)
182011K16-193DZIADOSZ ZUZANNAKOSTRZYŃSKI SZCZEP HARCERSKI TWIERDZA01:18:04.581 (-)
183010K16-194MACIEJEWSKA DOMINIKAKOSTRZYŃSKI SZCZEP HARCERSKI TWIERDZA01:22:48.103 (-)
184203M80+1WRONA JÓZEF01:24:00.734 (-)
185001M40-4945SUCHOMEL IRENEUSZIKAA SUCHOMEL01:25:00.555 (-)