CZASnaCHIP -elektroniczny pomiar czasuWróć do listy zawodówXI Bieg Szlakiem Króla Zygmunta Starego - 10km , Kozienice 11.06.2022

MiejsceNumerKat.Mc w kat.ZawodnikKlubCzas brutto
(czas netto)
Zdjęcie
1030M41-501GŁODEK MARCINMAZOWSZE STĘŻYCA00:34:33.336 ()
2082M31-401OŁUB ŁUKASZCZARNECKI RUN TEAM00:36:31.912 ()
3045M41-502KLOCZKOWSKI JERZYJÓŹWIK RUNNING TEAM00:36:50.582 ()
4035M31-402OSIŃSKI RAFAŁBIEGIEM RADOM!00:37:04.381 ()
5002M31-403SOBCZYK GRZEGORZWKZ KOZIENICE BBL00:37:08.782 ()
6012M51-601RUSAK SŁAWOMIRBIEGIEM RADOM!00:37:19.322 ()
7048M51-602ORMAN TOMASZCZARNECKI RUN TEAM00:38:05.048 ()
8052M21-301MARYNOWSKI WOJCIECHLUDZIE SZTOSY00:38:11.868 ()
9005K21-301PAŚNICKA DARIAVICTUS RĘBKÓW00:39:45.353 ()
10074M31-404KULIŃSKI KAROLULTRABIEGLI RADOM00:40:23.071 ()
11039M41-503SZYMANOWICZ MARCINULTRABIEGLI RADOM00:40:28.676 ()
12036M41-504PAWELEC JAROSŁAWDSS ORLĘTA00:40:57.338 ()
13070M41-505FILIPOWSKI JACEKRUN FOR FUN00:41:03.099 ()
14006M41-506KOWALSKI TOMASZ00:41:13.718 ()
15072M41-507DĘBOWSKI MICHAŁULTRABIEGLI RADOM00:41:15.694 ()
16011M21-302BUKAŁA MARCINVEGE RUNNERS00:42:19.325 ()
17054M21-303PIWOŃSKI MICHAŁ00:42:35.787 ()
18021M21-304MOLENDOWSKI JAROSŁAW00:42:36.384 ()
19004M31-405MILCZARCZYK DARIUSZWKZ KOZIENICE BBL00:42:38.651 ()
20058M41-508KWINTAL LUKASZSZYMANOWSKI TRIATHLON TEAM00:42:47.882 ()
21050M51-603CIEŚLAK KRZYSZTOFWKZ KOZIENICE BBL00:43:05.134 ()
22033M41-509ZIELONY ŁUKASZ00:43:23.012 ()
23014M41-5010KALINA PRZEMYSŁAW00:43:32.564 ()
24059M51-604GÓRZKOWSKI JACEKBIEGACZE00:44:05.167 ()
25073M41-5011KACPRZAK ŁUKASZ00:44:07.106 ()
26022M31-406MARLECKI MICHAŁDTR RADOM00:44:27.771 ()
27037M16-201WAROWNY KACPER00:44:39.068 ()
28080M41-5012RUDNICKI-MATRACKI ARTURBIEGIEM RADOM!00:44:57.140 ()
29023M41-5013PYC JAROSŁAWWKZ KOZIENICE BBL00:46:07.147 ()
30017M41-5014DRAPAŁA JAREKWKZ KOZIENICE BBL00:46:34.932 ()
31032K41-501BROGOWICZ STĘPNIEWSKA AGNIESZKA00:46:39.194 ()
32078M41-5015SURDY RAFAŁ00:48:18.410 ()
33076M51-605ŚRODA ARTUR00:48:32.444 ()
34042M31-407NIKLEWSKI MICHAŁ00:48:41.942 ()
35003M60+1WOLSZCZAK RYSZARDWKZ KOZIENICE BBL00:48:45.475 ()
36010K41-502WÓJTOWICZ JUSTYNA00:48:49.605 ()
37026M31-408SZYPUŁA TOMASZSTREET RUN RADOM00:49:06.689 ()
38081M41-5016KILIJANEK KAROL00:49:18.078 ()
39098M41-5017KUCHTA PAWEŁ00:49:20.388 ()
40044M31-409NIKLEWSKI PAWEŁ00:49:37.746 ()
41062K41-503DAŃSKA MAŁGORZATALUCEK TEAM00:50:09.213 ()
42034M60+2KRAKOWIAK JACEK00:50:12.711 ()
43015M31-4010ŚWITAJ PIOTRDSS ORLĘTA00:50:21.260 ()
44063M41-5018SZCZOTKA PAWEŁKOCKA EQIPA BIEGOWA00:50:31.694 ()
45066M41-5019WALKIEWICZ PAWEŁ00:50:51.797 ()
46077M60+3BIAŁOGRODZKI SYLWESTER00:50:53.945 ()
47068K21-302CHOŁUJ EWELINAWKZ KOZIENICE BBL00:50:55.155 ()
48099K31-401ZYCHOWICZ MONIKABIEGIEM RADOM!00:51:05.285 ()
49075M41-5020HORWAT ŁUKASZ00:51:14.983 ()
50046M41-5021ADAMCZYK ŁUKASZ00:51:18.488 ()
51051M41-5022KOC TOMASZKS START PUŁASKI WARKA00:51:21.198 ()
52043M31-4011TOKARSKI PIOTR00:52:02.326 ()
53065M41-5023ORCZYKOWSKI JAROSŁAW00:52:08.247 ()
54079M51-606KASPRZAK DARIUSZKS START PUŁASKI WARKA00:52:29.118 ()
55047M41-5024MARLECKI PAWEŁDTR RADOM00:53:31.804 ()
56013M41-5025BACA DANIELWKZ KOZIENICE BBL00:53:47.810 ()
57053M21-305PRZESTRZELSKI DAMIAN00:54:16.212 ()
58084M51-607WIŚNIEWSKI WITOLDWKZ KOZIENICE00:54:42.410 ()
59001M41-5026PIEŃKOSZ PIOTRORLĘTA SKOK CHMIELEWSKIEGO00:55:57.037 ()
60028M41-5027ANDRZEJEWSKI KAROL00:56:36.894 ()
61055M21-306KLUCZEK ŁUKASZ00:56:59.233 ()
62157K51-601MICHALSKA MAŁGORZATABIEGIEM RADOM!00:57:00.674 ()
63095M31-4012STRZELECKI KONRAD00:57:06.072 ()
64067K51-602KRAKOWIAK ELŻBIETAKOCKA EQIPA BIEGOWA00:57:08.737 ()
65069K41-504MOSKWA-FORTUNA ANNA00:57:33.563 ()
66020M41-5028MARKIEWICZ TOMASZ00:58:10.516 ()
67071K51-603NADOLSKA MARIAPM BS00:58:50.805 ()
68056M51-608IMIOLEK ADAMBIEGIEM RADOM!00:59:16.284 ()
69008K41-505JĘCZYŃSKA KATARZYNAWKZ KOZIENICE BBL01:00:15.778 ()
70049K41-506ALTEWĘGIER JOANNA01:00:26.999 ()
71083K31-402WÓJCICKA-MITURA EWELINAKOCKA EQIPA BIEGOWA01:01:28.924 ()
72061M41-5029STRĄK ARKADIUSZ01:02:19.300 ()
73024K41-507MODRYKAMIEŃ BARBARA01:02:58.501 ()
74064M51-609KARDAŚ GRZEGORZ01:04:39.631 ()
75060M60+4SŁAWIŃSKI ANDRZEJ01:04:39.981 ()
76025K51-604DOBRZENIECKA JADWIGASZALONA_JADZIA_TEAM01:05:24.280 ()
77018K51-605SŁABOŃ-SKORUPA AGATA01:07:50.364 ()
78057M51-6010PIWOŃSKI JACEK01:13:26.510 ()