CZASnaCHIP -elektroniczny pomiar czasuWróć do listy zawodówXXXV Ogólnopolski Bieg Uliczny "Kostrzyńska 10" , Kostrzyn nad Odrą 5.09.2021

MiejsceNumerKat.Mc w kat.ZawodnikKlubCzas brutto
(czas netto)
1084M20-291GROBERSKI MICHAŁRAZ SZCZECIN00:31:47.488 (00:31:47.488)
2129M30-391MARYSIAK ADAMMKST ASTRA NOWA SÓL00:32:58.567 (00:32:57.120)
3048M20-292ADAMSKI DANIELRAZ SZCZECIN, 12 BATALION DOWODZENIA00:33:38.537 (00:33:37.090)
4055M40-491BLAHODIR YURIYKS FABRYKA BIEGANIA OSTROW WLKP00:34:03.646 (00:34:02.230)
5200M30-392ZAGÓRNY MARCINRAKIETA KOSMOS00:35:07.616 (00:35:06.169)
6192M20-293WAWRZYKOWSKI JAKUBMKST ASTRA NOWA SÓL00:35:12.850 (00:35:10.950)
7033K30-391NOWAK SANDRAMKST ASTRA NOWA SÓL00:35:44.830 (00:35:44.820)
8078M40-492FILIPOWSKI DARIUSZ00:35:58.970 (00:35:57.195)
9191M40-493WASZCZUK TOMASZWASZCZUK TEAM00:36:07.986 (00:36:06.539)
10148M40-494CHAWAWKO TOMASZ00:36:23.033 (00:36:22.836)
11184M20-294TATAREWICZ CYPRIAN00:36:23.861 (00:36:21.961)
12045K20-291WOŹNIAK JOANNAKIA POLMOTOR RUNNING TEAM/ RAZ SZCZECIN00:36:27.377 (00:36:25.711)
13085M30-393GWÓŹDŹ JACEKFSD RUN DREZDENKO00:36:39.940 (00:36:39.940)
14111M20-295KUBIAK KACPERMKST ASTRA NOWA SÓL00:37:08.081 (00:37:07.728)
15098M20-296KĘDZIERSKI DAWID00:37:32.300 (00:37:32.300)
16102M30-394KONCZYŃSKI MACIEJSŁUBICKA AKADEMIA BIEGOWA00:37:34.315 (00:37:32.068)
17158M30-395PROTASIEWICZ ŁUKASZMORSY OŚNO LUBUSKIE00:37:49.659 (00:37:49.659)
18004K20-292BOSCZUK ALINARAKETA00:38:22.410 (00:38:22.410)
19120M20-297ŁAPO BARTOSZUNDERGROUND WORKOUT00:38:29.722 (00:38:29.712)
20188M30-396TOMASZEWSKI RYSZARD00:38:36.363 (00:38:34.746)
21066M50-591CHWIROT KAZIMIERZROZBIEGANY LWÓWEK00:38:44.904 (00:38:43.667)
22139M30-397NIZINSKI SŁAWOMIRTELEMOND HOLDING00:38:54.342 (00:38:53.723)
23131M20-298MATCZAK PATRYK00:38:57.826 (00:38:57.826)
24185M50-592TATAREWICZ KRZYSZTOF00:39:16.621 (00:39:15.314)
25213M40-495ŚLESICKI SEWERYNDĘBNOWSKIE CZŁAPAKI00:39:23.058 (00:39:22.041)
26197M20-299WÓJCIK KRYSTIANBRAK00:39:28.527 (00:39:21.360)
27215M30-398KAZMIROW OLEKSANDER00:39:34.555 (00:39:34.555)
28149M30-399OSOWIEC MARCINPASJA00:39:48.496 (00:39:44.919)
29153M40-496PIĄTEK JAROSŁAWBIEGACZE JÓZEFA NOJI00:40:23.669 (00:40:23.669)
30105M30-3910KOWALCZYK MICHAŁBBL GORZÓW WLKP.00:40:37.268 (00:40:34.171)
31118M60-691LISEK MIECZYSŁAWROZBIEGANY LWÓWEK00:40:39.518 (00:40:38.351)
32054M40-497BERNACKI MARIUSZMODLITWA BIEGANIA GRYFINO00:40:44.555 (00:40:44.555)
33196M20-2910WOZNICA KONRADKUNY STARE ŁYSOGÓRKI00:40:46.877 (00:40:42.640)
34204M50-593ŻYWICKI CZESŁAW00:40:50.081 (00:40:48.544)
35019K40-491KAZIMIROWA OLGA00:40:52.659 (00:40:52.024)
36035K40-492POCHRANOWICZ BARBARASTOWARZYSZENIE MARATON DĘBNO;OSP DĘBNO00:41:06.003 (00:41:05.493)
37073M50-594DOŁMAT EDWARD00:41:24.159 (00:41:24.159)
38080M40-498GAWEŁ TOMASZICT POLAND00:41:30.237 (00:41:27.990)
39201M40-499ZDANOWSKI DARIUSZ00:41:47.316 (00:41:46.149)
40070M20-2911DASZEWSKI FILIPICT POLAND00:42:31.207 (00:42:28.730)
41155M30-3911PŁOŃSKI JAKUBDZIKIE DZIKI GORZÓW WLKP.00:42:33.098 (00:42:23.921)
42176M40-4910SZAFRATOWICZ MACIEJROWEROWY RZEPIN00:42:34.551 (00:42:31.924)
43091M30-3912JASZCZYSZYN KRZYSZTOFICT POLAND00:42:42.316 (00:42:39.619)
44160M50-595RATAJCZAK JANUSZKB AKTYWNI KRZYŻ WLKP00:42:49.770 (00:42:47.853)
45193M30-3913WINKLER MARCINICT POLAND00:42:51.067 (00:42:48.900)
46140M30-3914NOWAK MARCIN00:42:56.504 (00:42:42.606)
47163M40-4911ROLICZ MARCIN00:42:56.520 (00:42:51.893)
48132M40-4912MATUK MARIUSZICT POLAND00:43:05.707 (00:43:02.760)
49022K30-392KOWALCZYK KAMILAWIERZBICKI RUNNING PROJECT00:43:07.020 (00:43:04.673)
50050M40-4913ANDRZEJAK SZYMONTELEMOND HOLDING00:43:14.629 (00:43:03.972)
51088M30-3915HOŁUBOWICZ JERZY00:43:16.739 (00:42:51.271)
52094M30-3916JORDAN MAREKICT POLAND00:43:18.739 (00:43:15.222)
53103M20-2912KOSIOROWSKI ADRIAN00:43:25.520 (00:43:17.523)
54175M40-4914SWIERZKO ARTUR00:43:41.520 (00:43:32.333)
55124M30-3917ŁUCZAK KRZYSZTOF00:43:43.098 (00:43:36.221)
56001K40-493AFTYKA EDYTAWF00:43:53.177 (00:43:48.580)
57189M30-3918TOMCZYK ARKADIUSZEKIPA Z BOICHA SŁUBICE/ WF TEAM00:44:09.989 (00:43:48.541)
58169M40-4915SMYCZ GRZEGORZSMYKI BIEGAJĄ00:44:30.740 (00:44:26.303)
59121M50-596ŁENTEK WIESŁAW00:45:02.521 (00:44:59.604)
60134M40-4916MOŚCICKI MIROSŁAWACTIVE CHOJNA00:45:14.756 (00:44:48.038)
61156M50-597PODBERESKI JOZEFJÓZEF PODBERESKI00:45:15.381 (00:45:13.481)
62107M30-3919KOWALSKI TOMASZ00:45:25.178 (00:45:05.900)
63057M40-4917BOBKIEWICZ ROBERTBRAK00:45:35.940 (00:45:27.073)
64205M30-3920DURDA OLEKSANDER00:45:40.800 (00:45:30.593)
65082M40-4918GNIADY KRZYSZTOFICT POLAND00:45:43.425 (00:45:40.488)
66061M60-692BUKIEL KRZYSZTOFMOSIR KOSTRZYN NAD ODRĄ00:45:52.987 (00:45:51.970)
67020K30-393KOBYDECKA KLAUDIAWF TEAM00:45:56.722 (00:45:51.835)
68036K40-494POZNAŃSKA LUCYNATEAM KOPEĆ/POSTOMIA KOŁCZYN00:46:10.409 (00:46:07.632)
69034K40-495ORAWIEC ANETAUNDERGROUND WORKOUT00:46:13.566 (00:46:11.469)
70147M20-2913OLIINYK ARTURRIVELO'S00:46:17.800 (00:46:16.633)
71186M40-4919TOFFEL ANDRZEJICT POLAND00:46:20.128 (00:46:02.840)
72224M40-4920KULBICKI JURANDA00:46:22.347 (00:46:02.829)
73092M40-4921JAŹDZIKOWSKI ROBERTARCTIC PAPER KOSTRZYN S.A.00:46:40.410 (00:46:37.553)
74157M16-191PODBERESKI MIKOŁAJ00:46:42.378 (00:46:41.361)
75122M30-3921ŁOPATA PIOTRTELEMOND HOLDING00:46:42.910 (00:46:31.733)
76101M40-4922KOŁOSOWSKI TOMASZ00:46:44.550 (00:46:28.672)
77007K40-496CIOŁEK KATARZYNAAKCJA MOTYWACJA00:46:45.707 (00:46:39.000)
78133M30-3922MOSZYŃSKI MACIEJEKOPROJEKT RUN TEAM00:47:10.660 (00:47:06.323)
79041K20-293SZYDEŁKO MAGDALENATELEMOND HOLDING00:47:19.613 (00:47:14.616)
80115M50-598KWIATKOWSKI DARIUSZMODLITWA BIEGANIA GRYFINO00:47:23.348 (00:47:21.811)
81144M40-4923OLEK MARCINTELEMOND HOLDING00:47:27.129 (00:47:16.052)
82143M70-791OKONEK KAZIMIERZ00:47:36.238 (00:47:32.591)
83106M60-693KOWALEWSKI WALERYBRAK00:47:50.707 (00:47:48.720)
84225K30-394TUIAKHOVA VIKTORIIA00:48:03.489 (00:47:53.302)
85039K30-395SŁOWIŃSKA DOROTAUNDERGROUND WORKOUT00:48:16.536 (00:48:16.536)
86052M40-4924BARTYSZAK JAROSŁAWPRZYJEZIERZE00:48:20.208 (00:48:12.411)
87015K40-497KALISZEWICZ EWAVEST-FIBER00:48:24.505 (00:48:19.978)
88214M50-599DUBICKI CEZARY00:48:35.192 (00:48:26.975)
89183M50-5910SZYDEŁKO JAROSŁAW00:48:45.849 (00:48:37.942)
90179M40-4925SZCZOTKA PAWEŁTELEMOND HOLDING00:48:58.568 (00:48:46.491)
91127M30-3923MALEWSKI TOMASZOSIEDLE PERLOWE00:48:59.896 (00:48:54.659)
92099M40-4926KLUCH PRZEMYSŁAWSPARTA SŁAWA00:49:03.490 (00:48:53.753)
93166M40-4927SEMASZCZUK STANISŁAW00:49:06.271 (00:49:03.234)
94095M70-792KACZMAREK JAN00:49:23.084 (00:49:11.337)
95112M40-4928KULIG KRZYSZTOFMODLITWA BIEGANIA GRYFINO00:49:27.037 (00:49:16.600)
96013K40-498HUSZCZA BERNARDETAAKCJA MOTYWACJA00:49:37.068 (00:49:29.741)
97170M40-4929SMYCZ MARIUSZ00:49:38.349 (00:49:25.712)
98221M40-4930MURO FRANCISCO00:49:38.974 (00:49:17.116)
99210M40-4931ŻOŁYŃSKI ŁUKASZKOSTRZYN NAD ODRĄ00:49:59.318 (00:49:38.420)
100152M40-4932PAWLAK KRYSTIANICT POLAND00:50:09.647 (00:49:58.070)
101071M60-694DAWIDOWICZ ANDRZEJSAMSEBIEGAM00:50:10.555 (00:50:02.238)
102126M70-793MAJŁOWSKI ALEKSANDER00:50:18.225 (00:50:06.218)
103219K20-294ROLICZ KLAUDIAWF TEAM00:50:23.616 (00:50:14.499)
104016K20-295KARCZMAR KORNELIAWF TEAM00:50:24.662 (00:50:24.465)
105090M30-3924JANUSZ ERYK00:50:24.866 (00:50:06.828)
106218M30-3925KRAWCZYK MARTA00:50:27.741 (00:50:19.244)
107203M20-2914ŻYLEWICZ BARTOSZ00:50:28.866 (00:50:10.888)
108146M30-3926OLEWICZ PRZEMYSŁAW00:50:33.928 (00:50:14.760)
109051M30-3927ATALLA GEORGEWF TEAM00:50:34.709 (00:50:12.191)
110110M30-3928KRYSIAK KRZYSZTOFARCTIC PAPER KOSTRZYN S.A.00:50:41.491 (00:50:23.453)
111079M40-4933FLORCZAK MARCINTELEMOND HOLDING00:50:42.819 (00:50:26.471)
112049M40-4934ADOMAITIS ANDRIUSVEST-FIBER00:50:45.569 (00:50:31.671)
113117M20-2915LEWANDOWSKI MATEUSZ00:50:48.460 (00:50:41.943)
114058M20-2916BORYSOWICZ KRZYSZTOFTELEMOND HOLDING00:50:51.882 (00:50:39.805)
115008K30-396CYBULSKA MAŁGORZATAICT POLAND00:50:53.741 (00:50:48.264)
116040K30-397SNIEGOWSKA KAROLINA00:50:56.460 (00:50:50.723)
117053M30-3929BEKIER ADAMKOSTRZYN NAD ODRĄ00:50:57.960 (00:50:47.393)
118206M40-4935NIEDZWIECKI MARIUSZFUNDACJA GRUPY POMAGAM00:51:01.147 (00:50:46.119)
119056M40-4936BŁASZCZAK ANDRZEJ00:51:06.819 (00:50:56.112)
120005K40-499BYCZEK-PAWLAK IZABELABRAK00:51:12.210 (00:51:04.763)
121113M50-5911KULIKOWSKI EDWARDSŁUBICKA AKADEMIA BIEGOWA00:51:14.038 (00:51:05.441)
122171M40-4937SOBASIK MARCINARCTIC PAPER KOSTRZYN S.A.00:51:28.351 (00:51:06.183)
123064M30-3930CABAJ MICHAŁVEST-FIBER00:51:33.116 (00:51:19.949)
124130M20-2917MASIEWICZ JAKUBUNDERGROUND WORKOUT00:51:36.820 (00:51:28.763)
125063M30-3931CABAJ KRZYSZTOFVEST-FIBER00:51:37.617 (00:51:24.450)
126067M30-3932CIEŚLA KRZYSZTOFWF TEAM00:51:39.570 (00:51:32.473)
127125M30-3933MADEJ ALEKSANDER00:51:43.617 (00:51:37.680)
128182M40-4938SZURGOCIŃSKI PIOTRAGB NYGUS00:51:47.507 (00:51:39.970)
129006K20-296CHABASIŃSKA KORNELIABRAK00:51:59.039 (00:51:56.792)
130159M20-2918PYRZOWSKI MARCINICT POLAND00:52:00.539 (00:51:49.362)
131151M30-3934PASDA ŁUKASZARCTIC PAPER KOSTRZYN S.A.00:52:07.148 (00:51:53.610)
132178M40-4939SZCZEPANIAK MARCIN00:52:12.773 (00:51:49.635)
133021K30-398KOSTRZEWSKA AGATATEAM MARYSIAK00:52:17.039 (00:52:11.392)
134209M40-4940CHRZĄSZCZ ANDRZEJKOSTRZYN NAD ODRĄ00:52:21.367 (00:52:00.709)
135150M30-3935PANCZYK ARIELTELEMOND HOLDING00:52:21.476 (00:52:15.319)
136069M40-4941CZESZYK ROMANARCTIC PAPER KOSTRZYN S.A.00:52:45.977 (00:52:22.859)
137136M40-4942MUSIAŁ DARIUSZ00:52:45.977 (00:52:36.100)
138025K30-399KUŚMIERCZYK JOANNA00:52:52.008 (00:52:34.600)
139029K40-4910MATKOVSKA RUSLANABRAK00:53:07.196 (00:52:51.038)
140199M60-695WYDRA JÓZEFCYCHRY00:53:22.337 (00:53:10.460)
141043K30-3910WĄSIK ANETA00:53:27.024 (00:53:06.966)
142097M40-4943KASPRZAK ERYK00:53:28.759 (00:53:02.761)
143077M50-5912FABIAN PIOTRBRAK00:53:38.212 (00:53:24.314)
144065M30-3936CELEBUCKI PIOTRTELEMOND HOLDING00:53:40.009 (00:53:12.811)
145030K40-4911MATUL HANNA00:53:42.352 (00:53:32.165)
146145M40-4944OLEŚKÓW NORBERTACTIVE CHOJNA00:54:14.400 (00:53:40.914)
147123M30-3937ŁOZIŃSKI PIOTRICT POLAND00:54:18.369 (00:54:14.052)
148167M30-3938SHKODA YURII00:54:23.056 (00:54:10.319)
149076M30-3939DZIERGAS KAMILBRAK00:54:34.119 (00:54:09.951)
150028K40-4912MAKOWSKA MARIOLATELEMOND HOLDING00:54:43.338 (00:54:37.641)
151081M50-5913GAWĘDA KRZYSZTOFICT POLAND00:54:59.307 (00:54:37.859)
152173M30-3940STANISZEWSKI MAREKARCTIC PAPER KOSTRZYN S.A.00:55:00.510 (00:54:40.332)
153042K30-3911WALENTUKIEWICZ NATALIAWF TEAM00:55:11.198 (00:55:01.511)
154026K50+1ŁENTEK BOŻENA00:55:18.354 (00:55:13.307)
155195M40-4945WOCAL MICHAŁWATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIE00:55:25.557 (00:55:11.059)
156027K50+2MAJŁOWSKA IRENA00:55:26.839 (00:55:09.151)
157023K30-3912KRZYŻANOWSKA BARBARAAGB NYGUS00:55:27.136 (00:55:19.459)
158038K30-3913SHEHYNSKA GALYNA00:55:30.659 (00:55:17.442)
159002K30-3914BAGINSKA EWELINAWATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIE00:55:34.378 (00:55:19.320)
160168M40-4946SIEMIERNIK DARIUSZTELEMOND HOLDING00:55:57.941 (00:55:42.433)
161114M40-4947KWAK SŁAWOMIREDYTA00:55:58.644 (00:55:41.846)
162083M40-4948GRABARSKI SEBASTIANZUZAIPOLI00:56:05.269 (00:55:47.981)
163216M50-5914OLENDER TOMASZBRAK00:56:06.519 (00:55:49.941)
164194M40-4949WNUK RAFAŁARCTIC PAPER KOSTRZYN S.A.00:56:18.551 (00:55:54.813)
165220K40-4913MURO MONIKA00:56:59.645 (00:56:49.828)
166014K30-3915KACZMAREK MONIKAWF TEAM00:57:41.645 (00:57:32.258)
167161M30-3941RĘKAWIECKI KRZYSZTOFSŁUBICE00:57:50.911 (00:57:36.113)
168003K30-3916BANIEL WIOLETATELEMOND HOLDING00:57:56.161 (00:57:50.044)
169089M30-3942JAKUBIEC TOMASZTELEMOND HOLDING00:57:56.536 (00:57:40.748)
170174M30-3943STĘPIEŃ GRZEGORZFIZIOMEJ TEAM00:58:44.537 (00:58:30.199)
171017K40-4914KASPRZAK JOANNA00:58:54.568 (00:58:28.810)
172142M30-3944NOZDERKO RAFAŁ00:58:56.068 (00:58:37.590)
173087M60-696HERBA ZBIGNIEW00:59:08.365 (00:58:52.627)
174207K30-3917DĄBSKA ANNAPOLISH RUNNERS CLUB IRLEAND00:59:50.053 (00:59:30.895)
175223M20-2919KORBA BARTOSZ01:00:38.503 (01:00:21.215)
176141M70-794NOWAK WIESŁAW01:01:07.269 (01:00:51.381)
177086M40-4950HABAJ JACEKTELEMOND HOLDING01:01:07.910 (01:00:51.082)
178032K30-3918MYLOKOSTA ANNAUNDERGROUND WORKOUT01:01:23.457 (01:01:11.050)
179222K30-3919KUPIDURA KAROLINA01:01:39.020 (01:01:28.343)
180177M20-2920SZANIAWSKI ANDRZEJBRAK01:01:49.489 (01:01:49.026)
181044K40-4915WIATROWSKA ANETADĘBNOWSKIE CZŁAPAKI01:02:14.973 (01:01:56.095)
182024K30-3920KULBICKA KAROLINAARCTIC PAPER KOSTRZYN S.A.01:02:15.005 (01:01:55.837)
183211K40-4916WRÓBLEWSKA MAŁGORZATA01:02:29.067 (01:02:06.129)
184208M40-4951KRĘŻEL MARIUSZPOLISH RUNNERS CLUB IRLEAND01:03:18.146 (01:02:58.508)
185212M50-5915WRÓBLEWSKI JANUSZ GRZEGORZ01:03:35.568 (01:03:12.430)
186068M30-3945CIOŁEK ADAMVEST-FIBER01:04:05.897 (01:03:52.520)
187010K30-3921DYBKA EDYTA01:04:42.460 (01:04:20.182)
188047K30-3922ZIELIŃSKA DAGMARA01:04:42.632 (01:04:20.164)
189137M40-4952NAGALEWSKI BARTŁOMIEJ01:04:48.678 (01:04:24.570)
190031K50+3MOLSKA MAŁGORZATAOSP KŁODAWA01:06:17.926 (01:05:56.598)
191104M30-3946KOŚCIELNIAK ADRIANTELEMOND HOLDING01:07:04.508 (01:06:40.710)
192012K30-3923HACHLICA AGATATELEMOND HOLDING01:07:15.961 (01:07:10.314)
193011K20-297GŁĄBICKA JOANNAICT POLAND01:09:09.197 (01:09:02.500)
194046K30-3924WÓJCIK MARTAICT POLAND01:09:18.650 (01:09:11.633)
195198M80+1WRONA JÓZEFWIELEŃ01:09:39.275 (01:09:22.557)
196009K30-3925CZUBAK MONIKA01:09:55.791 (01:09:43.514)
197217K30-3926MICHALAK ALEKSANDRAWF TEAM01:10:00.119 (01:09:42.831)