CZASnaCHIP -elektroniczny pomiar czasuWróć do listy zawodówIV Bieg Plebiscytowy , Janowo k/Kwidzyna 11.09.2021

MiejsceNumerKat.Mc w kat.ZawodnikKlubCzas brutto
(czas netto)
1050M41-501KOTOWICZ BARTOSZKWIDZYN BIEGA00:38:33.775 (00:38:32.836)
2124M21-301WILANGOWSKI MATEUSZMOKRE BIEGA00:39:27.573 (00:39:26.444)
3018M31-401GĄSIOR PIOTRROZBIEGANY SUSZ00:40:39.460 (00:40:37.872)
4057M41-502KUBIAK RAFAŁ00:41:22.065 (00:41:17.441)
5023M41-503HAPKE TOMASZTRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN00:41:29.866 (00:41:28.552)
6095M31-402SALINSKI MICHALKTS IRONMAN00:42:11.920 (00:42:10.918)
7019M41-504GĄSIOROWSKI DARIUSZWATAHA. ŁĄCZY NAS BIEGANIE00:42:19.811 (00:42:17.386)
8011M50+1CZABAJ JACEKKWIDZYN BIEGA00:42:35.261 (00:42:33.546)
9054M21-302KRAJNIK OSKARGK GRYF TCZEW00:42:49.072 (00:42:46.060)
10067M31-403MARCZYK ADAMKTR VENTUS00:43:03.064 (00:43:00.748)
11032M31-404JURCZYK MATEUSZGMINA GARDEJA BIEGA00:43:09.678 (00:43:07.825)
12103M31-405SULIŃSKI DAREKROZBIEGANY SUSZ00:43:26.071 (00:43:25.501)
13090M31-406REDUCHA MACIEJ00:43:44.063 (00:43:40.786)
14015M41-505FALASA KRZYSZTOFKWIDZYN BIEGA00:44:02.194 (00:44:00.753)
15077M31-407OLSZEWSKI ŁUKASZKWIDZYN BIEGA00:45:16.416 (00:45:14.625)
16097M41-506SIENIEK KRZYSZTOF00:45:35.879 (00:45:31.584)
17102M41-507STACHURSKI MARIUSZKAMIONKA BIEGA00:46:26.013 (00:46:22.519)
18021K41-501GUZIEWICZ AGNIESZKA00:47:02.224 (00:46:58.375)
19135M41-508KASZTELAN RADOSŁAWKTS IRONMAN00:47:04.939 (00:47:01.114)
20127M41-509WOŹNIAK GRZEGORZKWIDZYN BIEGA00:48:54.951 (00:48:53.416)
21060M41-5010KWAŚNIAK MARIUSZ00:48:58.742 (00:48:52.791)
22094M16-201RYGIELSKI WIKTORUMKS KWIDZYN00:49:01.617 (00:48:58.996)
23130M31-408ZIELINSKI PAWEŁ00:49:08.753 (00:49:01.244)
24081M21-303PRZYBYŁA DAWIDKWIDZYN BIEGA00:49:49.120 (00:49:46.230)
25101M31-409SOCHACKI KAROL00:49:53.612 (00:49:52.607)
26076K41-502OLSZEWSKA MAGDALENAKWIDZYN BIEGA00:49:56.275 (00:49:55.137)
27112M41-5011TRACZYK KRZYSZTOFKWIDZYN BIEGA00:50:13.391 (00:50:06.717)
28118M21-304URBANOWICZ PATRYK00:50:55.532 (00:50:50.487)
29040M50+2KLEPACZ ADAM00:51:05.066 (00:51:01.971)
30059K31-401KULCZYK IZABELAKWIDZYN BIEGA00:51:13.685 (00:51:12.149)
31098M50+3SKRAJDA SZYMONZUT MILEWSKI00:51:28.996 (00:51:22.492)
32009M21-305BORZYSZKOWSKI BARTOSZ00:51:49.550 (00:51:44.060)
33132K31-402ZMORZYŃSKA MARTAKWIDZYN BIEGA00:51:51.873 (00:51:49.770)
34003M50+4BARTOSIAK RYSZARDGMINA GARDEJA BIEGA00:52:04.939 (00:51:58.435)
35037M31-4010KIJEWSKI IRENEUSZ00:52:05.455 (00:52:00.542)
36084K41-503PYTLOS MAŁGORZATAKWIDZYN BIEGA00:52:59.171 (00:52:57.785)
37114M50+5TRUKAWKA PIOTRRAKOWIEC / KWIDZYN00:53:56.396 (00:53:44.642)
38093K41-504RUSZKIEWICZ MALGORZATA00:53:57.057 (00:53:54.412)
39119K41-505WALCZAK ANNAPARKRUN GRUDZIĄDZ00:53:58.265 (00:53:52.782)
40034M41-5012KASPRZYK DARIUSZKWIDZYN BIEGA00:54:03.921 (00:53:55.255)
41058M31-4011KULA PAWEŁ00:54:09.550 (00:53:58.823)
42100K31-403SOBIEŚ ALINAGMINA GARDEJA BIEGA00:54:21.778 (00:54:17.066)
43038M31-4012KISA KRZYSZTOFKINIO-POL POL-ANKA00:54:48.384 (00:54:43.470)
44110M50+6TOMASZEWSKI WOJCIECH00:54:58.873 (00:54:52.007)
45120M41-5013WALCZAK JACEKPARKRUN GRUDZIĄDZ00:55:01.989 (00:54:56.039)
46069M41-5014MICHALSKI KRZYSZTOFKWIDZYN BIEGA00:55:04.286 (00:54:59.292)
47122M41-5015WICIK ZBIGNIEW00:55:05.478 (00:54:55.654)
48111M31-4013TORBOWSKI DAMIANKP PSP KWIDZYN / OSP KANICZKI00:55:11.813 (00:55:03.849)
49029M41-5016JERZYK ROBERTTRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN / OSP KANICZKI00:55:21.036 (00:55:14.156)
50131M50+7ZIELIŃSKI HENRYKKWIDZYN BIEGA00:55:35.700 (00:55:27.045)
51071M41-5017MROZOWSKI ADAMKWIDZYN BIEGA00:55:40.765 (00:55:30.847)
52068M31-4014MASIAK RAFAL00:56:21.151 (00:56:12.436)
53004K31-404BEDNAREK MONIKA00:57:00.543 (00:56:55.608)
54134M31-4015BEDNAREK ZBIGNIEW00:57:01.074 (00:56:56.030)
55104M21-306SZWEDOWSKI MARCIN00:57:26.340 (00:57:20.725)
56123M21-307WILANGOWSKI HUBERTMOKRE BIEGA00:57:40.363 (00:57:37.742)
57107M21-308ŚMIGIELSKI MARIUSZ00:57:46.820 (00:57:39.175)
58075M31-4016OLSZAŃSKI PAWEŁ00:57:52.643 (00:57:47.267)
59079K41-506PIOTROWSKA JUSTYNA00:58:39.997 (00:58:29.753)
60116M50+8TUMIŁOWICZ JERZYTRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN00:58:56.669 (00:58:49.161)
61043K21-301KOCHALSKA MAGDALENA00:59:12.312 (00:59:02.242)
62126M50+9WILLMA PIOTR00:59:12.790 (00:59:03.359)
63028M31-4017JERZYK PAWEŁTRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN / OSP KANICZKI00:59:23.884 (00:59:16.139)
64109M50+10ŚWITAŁA ROMANBIEGAM CZYSTĄ PRZYJEMNOŚCIĄ00:59:28.874 (00:59:18.032)
65089K41-507RAWALSKA MAŁGORZATA00:59:43.922 (00:59:35.915)
66108M31-4018ŚWIĘTOSŁAWSKI ŁUKASZ01:00:09.347 (01:00:05.052)
67105K41-508ŚCISŁOWSKA ALEKSANDRA01:00:26.616 (01:00:23.798)
68051K31-405KOWALCZUK ANNA01:01:35.647 (01:01:29.343)
69125M50+11WILLMA ANDRZEJTRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN01:03:33.977 (01:03:25.260)
70049K31-406KOSOWICZ SYLWIACZOPKI KOLCZASTE01:04:06.564 (01:03:53.833)
71047K50+1KOSOWICZ MAŁGORZATACZOPKI KOLCZASTE01:04:06.763 (01:03:54.264)
72073K41-509NOWICKA KATARZYNATRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN / OSP KANICZKI01:04:37.555 (01:04:29.583)
73024M41-5018ILJIN MIROSŁAWWILCZA SFORA01:04:37.887 (01:04:30.668)
74020K41-5010GRZYWIŃSKA JOANNA01:04:49.916 (01:04:40.997)
75063M50+12LENKIEWICZ ANDRZEJPIĘKNY01:05:54.821 (01:05:48.307)
76082K21-302PRZYBYŁA MAŁGORZATA01:07:23.054 (01:07:19.506)
77092K50+2RUCHLEWICZ URSZULA01:09:08.692 (01:09:04.687)
78039K31-407KISŁOWSKA MARIOLA01:10:03.838 (01:09:54.419)
79046K50+3KOSECKA MAŁGORZATA01:10:34.560 (01:10:25.069)
80117K41-5011URBANOWICZ JOLANTA01:13:33.197 (01:13:29.372)
81113M31-4019TRUKAWKA ŁUKASZ01:13:54.467 (01:13:42.557)
82115M50+13TRUKAWKA TADEUSZ01:13:54.845 (01:13:42.451)
83056K31-408KUBACKA-CIEŚLAK ANNAWILCZA SFORA01:13:57.671 (01:13:49.817)
84055K31-409KUBACKA MALWINAWILCZA SFORA01:13:58.180 (01:13:50.732)
85087K41-5012RAUCHFLEISZ AGATACZOPKI KOLCZASTE01:14:06.600 (01:13:50.290)
86088M50+14RAUCHFLEISZ ANDRZEJCZOPKI KOLCZASTE01:14:07.045 (01:13:50.901)
87008K41-5013BORYŃ WIOLETTA01:15:33.660 (01:15:24.070)
88048M50+15KOSOWICZ MICHAŁCZOPKI KOLCZASTE01:15:33.749 (01:15:21.699)
89030K31-4010JEŻOWSKA AGATA01:17:58.667 (01:17:55.685)
90041M50+16KLINGENBERG MAREK01:17:58.898 (01:17:48.439)