CZASnaCHIP -elektroniczny pomiar czasuWróć do listy zawodówBieg długi (ok 7.5km) - XVI Bieg i NW z okazji Święta Niepodległości , Baranowo 11.11.2019

MiejsceNumerKat.Mc w kat.ZawodnikKlubCzas brutto
(czas netto)
1186MOpen1STANISZEWSKI WOJCIECHZAMYKAJĄCY STAWKĘ00:24:54.068 (00:24:54.009)
2191MOpen2WALCZAK ROBERTCBN TRI TEAM00:28:16.244 (00:28:16.095)
3155MOpen3KRAJEWSKI TOMASZ00:29:03.642 (00:29:02.563)
4141MOpen4BURMISTRZ BARTOSZTARNOWO PODGÓRNE BIEGA00:29:48.141 (00:29:47.272)
5204MOpen5HADAM MICHAŁ00:30:27.066 (00:30:25.967)
6148MOpen6JASKÓLSKI JAN00:30:54.114 (00:30:47.614)
7197MOpen7BURKICIAK DOMINIK00:31:02.864 (00:31:02.575)
8152MOpen8KĘDZIORA JAKUBFUNCLUB00:31:13.797 (00:31:12.838)
9156MOpen9KUKOTKO RAFAŁLUBUSZANIN DREZDENKO00:31:15.969 (00:31:14.170)
10202MOpen10GURANOWSKI WOJCIECH00:31:19.750 (00:31:18.391)
11135MOpen11BARAŃSKI PIOTRNIGHT RUNNERS / 231GO00:31:30.953 (00:31:30.804)
12126KOpen1POPOWICZ KATARZYNAPOPKI TEAM00:31:39.355 (00:31:38.496)
13151MOpen12KAMIŃSKI MIKOŁAJ00:32:39.253 (00:32:36.944)
14167MOpen13NAWROT RADEK00:32:56.676 (00:32:51.756)
15185MOpen14SPIŻ CEZARY00:33:13.903 (00:33:10.903)
16184MOpen15SOBAŃSKI MARCINZGRUPKA TEAM00:33:26.153 (00:33:18.523)
17142MOpen16BUSZKOWSKI FILIPGAJ JEST WIELKI00:33:39.791 (00:33:37.452)
18170MOpen17OBUCHOWICZ DARIUSZFOR RUN TEAM00:33:42.683 (00:33:37.913)
19150MOpen18JORDAN ROBERTTARNOWO PODGÓRNE BIEGA00:34:06.488 (00:34:06.099)
20124KOpen2PALUSZAK ANNAHUSAR CROSS GYM00:34:29.863 (00:34:28.064)
21182MOpen19ROJEWSKI BŁAŻEJAKTYWNIE W PNIEWACH00:34:43.301 (00:34:36.601)
22157MOpen20KULECZKA DANIELDRUŻYNA SZPIKU00:34:59.891 (00:34:50.591)
23176MOpen21PIGŁA MICHAŁ#SPORTOWYKAZMIERZ00:35:06.172 (00:35:01.932)
24144MOpen22DĘBIŃSKI KRZYSZTOF00:35:07.282 (00:35:00.692)
25172MOpen23OKRIAK SZYMON-00:35:27.758 (00:35:23.278)
26164MOpen24MODZELEWSKI PIOTRBIEG LWA / TARNOWO PODGÓRNE BIEGA00:35:32.499 (00:35:31.540)
27123KOpen3OPALA MAŁGORZATA00:35:56.095 (00:35:55.536)
28207MOpen25WALENCIAK MICHAL00:36:07.001 (00:36:01.771)
29194MOpen26WURST PATRYKZABIEGANY DŻEJUŚ00:36:09.752 (00:36:08.493)
30173MOpen27OLEJNICZAK PAWEŁ00:36:18.097 (00:36:14.137)
31205MOpen28MATKIEWICZ MICHAL00:36:36.632 (00:36:34.093)
32177MOpen29PILARCZYK ROBERTNIGHT RUNNERS / 231GO00:36:43.742 (00:36:41.022)
33149MOpen30JENA KRZYSZTOF1956TEAM POSTEP PNIEWY00:36:46.789 (00:36:40.549)
34171MOpen31OCHOCKI KRZYSZTOF00:36:57.601 (00:36:53.821)
35132KOpen4WARSZCZYŃSKA ROMANA00:37:20.611 (00:37:16.891)
36206KOpen5KOZIARZ ANNA00:37:20.924 (00:37:18.815)
37178MOpen32PIOTROWSKI EDWINTARNOWO PODGÓRNE BIEGA00:37:23.783 (00:37:16.863)
38139MOpen33BRANDYK MARIUSZGAJ JEST WIELKI00:38:00.637 (00:37:57.397)
39137MOpen34BOGUSZ MAREKWALKA KOSTRZYN00:38:12.889 (00:38:09.889)
40121KOpen6NAPIERAŁA KATARZYNA00:38:18.702 (00:38:14.922)
41179MOpen35PRZEWOŹNY KRZYSZTOFPRZEWOŹNIAKI TEAM00:38:25.467 (00:38:24.108)
42108KOpen7JAKUBOWSKA BEATA-00:38:30.363 (00:38:27.523)
43136MOpen36BEBEJEWSKI MICHAŁUCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SPRINT PRZEŹMIEROWO00:38:30.551 (00:38:21.871)
44125KOpen8PIECZYNSKS MATYLDA00:39:09.283 (00:39:03.043)
45203MOpen37GURANOWSKI JAKUB00:39:09.330 (00:39:07.971)
46160MOpen38MAĆKOWIAK ADRIANANONIMOWI BIEGACZE00:39:22.043 (00:39:14.693)
47138MOpen39BOŃKOWSKI DARIUSZ00:39:22.574 (00:39:11.984)
48192MOpen40WARSZCZYŃSKI RAFAŁ00:39:29.329 (00:39:25.859)
49153MOpen41KŁOSIŃSKI MARCINSPORTOWY KAŹMIERZ00:39:30.939 (00:39:25.219)
50180MOpen42PYSSA BARTOSZ-00:39:48.384 (00:39:44.144)
51129KOpen9ROZYNEK MAŁGORZATACYTADELA BY NIGHT00:40:05.122 (00:40:00.882)
52188MOpen43STARZAK ARKADIUSZAKTYWNIE W PNIEWACH00:40:40.888 (00:40:35.898)
53131KOpen10ŚWIDER KRÓLIKIEWICZ JOANNAAKTYWNIE W PNIEWACH00:40:41.060 (00:40:36.750)
54133KOpen11WOŹNICZKA ANNAAKTYWNIE W PNIEWACH00:40:41.123 (00:40:36.203)
55116KOpen12LIBERSKA JOANNA00:40:51.391 (00:40:48.802)
56105KOpen13GDOWSKA JOLANTAUKS SPRINT00:41:02.910 (00:40:54.500)
57201KOpen14KUKŁA-KOWALSKA ALICJA00:41:15.569 (00:41:10.579)
58189MOpen44SZAŁA TOMASZTARSON00:41:17.929 (00:41:09.069)
59117KOpen15MAĆKOWIAK AGNIESZKAANONIMOWI BIEGACZE00:41:19.100 (00:41:11.870)
60143MOpen45CYPEL REMIGIUSZOPALENICKI KLUB BIEGACZA00:41:21.163 (00:41:15.763)
61111KOpen16KALEMBA NATALIA00:41:22.556 (00:41:17.106)
62112KOpen17KLEMCZAK AGNIESZKA00:41:30.493 (00:00:00.000)
63190MOpen46SZUBA MARCIN00:42:11.539 (00:42:05.049)
64101KOpen18BOŃKOWSKA DOMINIKA00:42:38.564 (00:42:27.694)
65200KOpen19ŻABIEREK DANUTASITATUNGATEAM 231 GO00:42:55.471 (00:42:49.031)
66109KOpen20JEZIORNA MILENACROSSWRONKI00:43:01.330 (00:42:55.960)
67114KOpen21KOŚMIDER IZABELA00:43:12.297 (00:43:10.388)
68113KOpen22KŁOSIŃSKA MILENASPORTOWY KAŹMIERZ00:43:18.960 (00:43:12.930)
69107KOpen23JACKOWSKA KATARZYNA00:43:37.760 (00:43:32.040)
70118KOpen24MARKIEWICZ JOANNA ZUZAKOBIETY BIEGAJA00:44:15.521 (00:44:09.281)
71100KOpen25ANDRZEJEWSKA EWA00:44:45.631 (00:44:42.711)
72134MOpen47ANDRZEJEWSKI PIOTR00:44:47.349 (00:44:43.949)
73161MOpen48MAZURKIEWICZ MARCIN00:44:49.230 (00:44:40.210)
74128KOpen26ROJEWSKA AGNIESZKAAKTYWNIE W PNIEWACH00:45:24.784 (00:45:18.884)
75102KOpen27BRANDYK MAGDALENAGAJ JEST WIELKI00:48:20.241 (00:48:16.951)
76127KOpen28RAU JUSTYNACIASTKI.PZ00:49:13.701 (00:49:03.591)
77120KOpen29MICHALAK MAŁGORZATAZERO STRESU- PEŁEN LUZ00:49:23.305 (00:49:21.316)
78130KOpen30STACHOWIAK AGNIESZKA00:52:47.788 (00:52:39.498)
79122KOpen31OLEJNICZAK SŁAWKACIASTKI.PZ00:53:57.160 (00:53:47.440)