CZASnaCHIP -elektroniczny pomiar czasuWróć do listy zawodówBieg Unijny 2019 , Przeźmierowo 1.05.2019

MiejsceNumerKat.Mc w kat.ZawodnikKlubCzas brutto
(czas netto)
Zdjęcie
1269M301STEFANOWICZ KRZYSZTOFSTEFANOWICZ RUNNING ACADEMYY00:32:21.438 ()
2267M302VERETSKYI PAVLOLKB RUDNIK00:32:56.278 ()
3125M201LASOŃ PRZEMYSŁAW00:33:43.362 ()
4180M202NOWICKI SEBASTIANOBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNY00:34:03.435 ()
5130M303BRYLEWSKI MATEUSZSKLEPBIEGACZA.PL POLONEZ POZNAŃ00:35:20.969 ()
6274M401FEHLON MARCIN00:35:40.831 ()
7108M203FABIAŃSKI ŁUKASZREHABALANCE TEAM00:36:21.418 ()
8142M204KLUPCZYNSKI PIOTRBE3 CITYZEN00:36:27.610 ()
9061M205ROGOWSKI PAWEŁ00:37:13.371 ()
10285M304ZIEMBIŃSKI GRZEGORZ00:37:21.373 ()
11154M206SKÓRNICKI MACIEJSQOORATRAINING00:37:23.518 ()
12117M305TERLECKI KRZYSZTOF31 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO00:37:40.396 ()
13150M306PELEC ALBERTTEAM BIEGANIE NA ŚNIADANIE/REHABALANCE TEAM00:37:44.469 ()
14055M307EL BAH ADAM00:37:55.196 ()
15208M308CHOJNACKI ARTURBÓG, OJCZYZNA / NARAMOWICE BIEGAJĄ00:38:28.641 ()
16147M309SKITEK EMILBRAK00:38:31.123 ()
17009M3010WALCZAK ROBERTCYTADELA BY NIGHT TRI TEAM00:38:54.866 ()
18024M3011PRZEWOŹNY PIOTR198300:39:04.941 ()
19067M3012RÓZAŃSKI ERYKMARATOŃCZYK POZNAŃ00:39:17.105 ()
20038M402KĘDZIORA RAFAŁCZERWONAK BIEGA00:39:20.518 ()
21070M3013MOLAK DAWID00:39:23.413 ()
22133M403SKRZYPCZAK ANDRZEJŁANIE I BYKI ;)00:39:28.778 ()
23033M3014BURMISTRZ BARTOSZTARNOWO PODGÓRNE BIEGA00:39:46.016 ()
24155M501LEMAŃSKI GRZEGORZHERNIK TEAM00:40:12.409 ()
25056M404SWORNOWSKI KRZYSZTOFNARAMOWICE BIEGAJĄ00:40:27.429 ()
26036M3015NOWAK GRZEGORZ PAWEŁCYTADELA BY NIGHT TRI TEAM00:40:32.528 ()
27184M3016WALKOWIAK MATEUSZOBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNY00:40:32.673 ()
28199M207STĘPLOWSKI MACIEJKB BIURA BIEGŁEGO SĄDOWEGO00:40:43.942 ()
29302M3017KLIMASEK PRZEMYSŁAWMARATOŃCZYK POZNAŃ00:40:49.689 ()
30281M3018GLOWSKI DARIUSZMOTIV HOME TEAM00:40:59.430 ()
31041M405LEOPOLD MARCIN00:41:03.111 ()
32146M406NOWICKI PIOTR00:41:03.270 ()
33051M502KRAWCZYK ROBERT00:41:03.293 ()
34261M407NAPIERAŁA TOMASZPARKRUN DĄBRÓWKA00:41:04.965 ()
35148M3019SZWARC KONRADBIEGANIE NA ŚNIADANIE ŚMIGIEL00:41:08.596 ()
36149M3020RATAJCZAK HUBERTBIEGANIE NA ŚNIADANIE ŚMIGIEL00:41:09.055 ()
37145M3021FELIKSIAK ŁUKASZ00:41:11.964 ()
38078M3022SZMYT MACIEJFREE RUN00:41:14.225 ()
39123M503STAWICKI ADAMOBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNY00:41:16.573 ()
40080M3023BUDZICZ PAWEŁFREE RUN00:41:19.734 ()
41226M504NOWAK DARIUSZ00:41:30.767 ()
42034M408SKĄPSKI MAREKASMAS00:41:34.665 ()
43069M409MELLER ŁUKASZDWUOSOBOWY KLUB SPORTOWY00:41:36.247 ()
44300M4010KĘDZIOR MATEUSZLOGOS TRAVEL00:41:36.781 ()
45275M4011TRĄBKA DAMIAN00:41:44.516 ()
46246M505KRÓL DAREKHERNIK TEAM00:41:50.967 ()
47107M4012GRUCHAŁA DAWIDQUAY POZNAŃ00:41:52.572 ()
48170M4013WOŻNICZAK MACIEJ00:41:53.691 ()
49287M506KOZICZ LESZEKTARNOWO PODGÓRNE BIEGA00:42:08.799 ()
50243M3024TOMCZAK KAROLNARAMOWICE BIEGAJĄ/ UNILEVER00:42:23.291 ()
51162M3025MICHALIK MARCIN00:42:34.935 ()
52218M507CAL PIOTREVERYDAY RUNNER FSW MACS00:42:48.330 ()
53295M3026KACZMAREK MICHAŁLUVENA00:42:53.309 ()
54063M3027ROJEWSKI MICHAŁNARAMOWICE BIEGAJĄ00:43:12.246 ()
55028M4014KOSICKI PIOTRSOŁECTWO RUMIANEK00:43:18.125 ()
56083M4015DI MARINO MASSIMO00:43:21.181 ()
57247M4016FLIS DAREKBORN TO RUN00:43:51.061 ()
58177M208CICHY MATEUSZWOLA POZNAŃ00:43:58.558 ()
59102M4017WOŹNIAK MACIEJ00:43:59.521 ()
60129M508MAJEWSKI MACIEJ00:44:00.190 ()
61104M4018STERNAL SEBASTIANGRODZISKI KLUB BIEGACZA00:44:14.091 ()
62153M209CHUDZIŃSKI WOJCIECH00:44:15.740 ()
63231M601ŚLIWKA MAREKLOGOS TRAVEL00:44:16.307 ()
64092M4019ZGOŁA PRZEMYSŁAWTARNOWO PODGÓRNE BIEGA00:44:25.423 ()
65213M3028PANKOWSKI NORBERT00:44:31.295 ()
66073M2010MADAJCZAK KRZYSZTOF00:44:36.277 ()
67210M4020ECHAUST MACIEJCFP00:44:40.020 ()
68221M3029GÓRA KRZYSZTOFWRONIECKI KLUB BIEGACZA00:44:40.261 ()
69031M602KUCZYŃSKI PIOTRNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL00:44:52.027 ()
70157M4021KMIECIK JAKUBTARNOWO PODGÓRNE BIEGA00:44:55.777 ()
71283M4022RAJEWICZ KRZYSZTOF31 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO00:45:38.861 ()
72294M603GRZEŚKOWIAK LESZEKGRODZISKI KLUB BIEGACZA00:45:45.340 ()
73023M509STACHOWIAK JACEKWAAB MROWINO00:45:49.353 ()
74017M4023SNIEGOCKI PAWEŁTARNOWO PODGÓRNE BIEGA00:46:07.981 ()
75268M3030LEOPOLD MIŁOSZ00:46:25.770 ()
76236M604MIKA JÓZEFPOLITECHNIKA POZNAŃSKA00:46:30.378 ()
77200M4024POLACZEK ROBERTKB BIURA BIEGŁEGO SĄDOWEGO00:46:48.280 ()
78167M3031SALSKI JAROSŁAWWRONIECKI KLUB BIEGACZA00:46:52.538 ()
79013M4025TABACZKA PIOTRTARNOWO PODGÓRNE BIEGA00:47:08.782 ()
80168M4026KLEIBER PIOTRWUEF TRI TEAM00:47:11.625 ()
81188M3032CZAPLA ŁUKASZ00:47:12.877 ()
82138M3033SZCZESZEK LUKASZ00:47:13.571 ()
83173M3034SLODECKI SZYMON00:47:17.504 ()
84088M2011GALAS PATRYKBRAK00:47:22.819 ()
85175M2012NOWAK DAMIAN00:47:32.486 ()
86227M3035BRZEZIŃSKI GRZEGORZ198600:47:44.758 ()
87191M4027CZUB ŁUKASZ00:47:45.616 ()
88158M4028JADCZAK PIOTRKROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWA00:47:46.043 ()
89109M2013FABIAŃSKI BARTOSZ00:47:49.866 ()
90291M4029RÓŻYCKI JAROSŁAWOBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNY00:47:52.771 ()
91215M5010DEMBINA ANDRZEJ196200:47:54.454 ()
92039M4030KORYTOWSKI ANDRZEJ00:47:55.324 ()
93027M5011RATAJCZAK RAJMUND00:47:58.077 ()
94196M5012MODZELEWSKI PIOTRBIEG LWA / TARNOWO PODGÓRNE BIEGA00:47:59.105 ()
95151M3036SOBAŃSKI ROMANTARNOWO PODGÓRNE BIEGA00:48:00.423 ()
96230M4031LEWICKI TOMASZOS.KOMPOZYTORÓW SZRENIAWA00:48:13.037 ()
97303M605ŻACZEK JAN00:48:15.947 ()
98164M3037GROLEWSKI MACIEJBE TRI00:48:26.598 ()
99042M3038ROJEWSKI BŁAŻEJAKTYWNIE W PNIEWACH00:48:27.195 ()
100113M3039SPYCHAŁA DAMIANINEA00:48:28.685 ()
101081M4032KULECZKA DANIELDRUŻYNA SZPIKU00:48:34.208 ()
102212M2014ŻEBROWSKI JULIUSZROBISZ_TU00:48:34.229 ()
103134M3040DUDZIAK GRZEGORZBIEGANIE NA ŚNIADANIE ŚMIGIEL00:48:37.484 ()
104193M4033KOPA JACEK00:48:42.553 ()
105282M4034BIAŁOSZYŃSKI ROBERT31 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO00:48:45.464 ()
106186M3041BUDNIAK PRZEMYSŁAWENEA - BIEGAMY ZBIERAMY POMAGAMY00:48:46.547 ()
107047M5013GRZYWACZYK ARTUR#BIEGACZE /PARKRUN POZNAŃ00:49:00.492 ()
108025M2015PIETRZAK JAKUB00:49:00.882 ()
109114M5014KOTLIŃSKI TOMASZ196800:49:01.732 ()
110187M606SMUL ANDRZEJANDY TEAM00:49:02.985 ()
111084M4035GINTYŁŁO ARTUR00:49:10.781 ()
112249M4036SURMACZ RAFAŁWKSB/CARDIORUNNERS00:49:12.826 ()
113049M3042NAWROT RADEK00:49:17.245 ()
114228M2016BEDNAREK PRZEMYSŁAWNIEPRUSZEWSKI TEAM00:49:24.312 ()
115064M3043ADAMCZAK MARIUSZOPALENICKI KLUB BIEGACZA00:49:30.079 ()
116065M4037DRZYMAŁA ROMAN00:49:30.233 ()
117026M2017FILIPIAK ŁUKASZ00:49:40.463 ()
118021M4038CHOJNIAK WIESŁAW00:49:43.832 ()
119019M3044KAMIŃSKI MIKOŁAJ00:49:46.937 ()
120299M3045ZIELIŃSKI KRZYSZTOFŁANIE I BYKI00:49:53.146 ()
121251M4039DYBAŁA ARNOLD00:49:56.194 ()
122289M2018MARCINIAK DAWID00:49:57.500 ()
123046M607JENA KRZYSZTOFPOSTĘP PNIEWY TEAM00:50:02.792 ()
124284M5015SOWIŃSKI JAROSŁAWTERAZ TULCE MY BIEGAMY00:50:05.731 ()
125182M3046GŁUCHY MAREKOBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNY00:50:14.170 ()
126096M608SEIFERT ANDRZEJSP CERADZ KOŚCIELNY00:50:17.452 ()
127301M3047SCHWARZ MAREKPRO36600:50:18.865 ()
128296M4040CHOMIK PRZEMYSŁAW00:50:20.252 ()
129037M5016KASPRZAK BOGUSŁAW00:50:21.261 ()
130219M609ŁOBODA MARIUSZ00:50:25.981 ()
131075M4041LISIAK PATRYKFRASTAŚ POZNAŃ00:50:27.657 ()
132232M4042ZIELIŃSKI PIOTRBIEGAJNIA POZNAŃ00:50:30.449 ()
133077M4043ŁUCZYK RAFAŁFOR RUN TEAM00:50:31.082 ()
134252M3048BAJER MIKOŁAJTARNOWO PODGÓRNE BIEGA00:50:33.610 ()
135001M6010CZAJKA TADEUSZ00:50:40.633 ()
136082M4044PYŻALSKI PRZEMYSŁAW00:50:46.777 ()
137140M4045RATAJCZAK MARCIN00:51:06.684 ()
138050M3049ŁĄCZYŃSKI TOMASZSZAMOTUŁY KKS00:51:16.422 ()
139169M4046RYBARSKI RAFAŁ00:51:22.648 ()
140106M6011RAŚ RYSZARD MAREKEKO-WOD-KAN00:51:23.841 ()
141004M3050WALCZAK ŁUKASZOSP LUSOWO00:51:42.710 ()
142011M5017SPYCHAŁA SŁAWOMIRHERNIK TEAM00:51:51.500 ()
143297M4047HAREŃSKI PIOTR00:51:52.676 ()
144144M5018KRYNICKI ANDRZEJ00:52:12.130 ()
145160M5019DZIECIĄTKOWSKI PIOTR00:52:12.670 ()
146220M3051FRĄCKOWIAK JACEK00:52:17.710 ()
147234M3052OSTROWSKI SŁAWOMIRFREE RUN00:52:21.988 ()
148209M4048SZCZOTKA MARIUSZ00:52:23.776 ()
149223M4049SZYCHOWIAK SZYMON00:52:26.229 ()
150091M3053ADAMOWSKI TOMASZ00:52:30.787 ()
151280M3054WOZNIAK LUKASZ00:52:33.255 ()
152003M4050PREJS KAMIL00:52:37.017 ()
153292M3055JASTRZĄBEK WALDEMAR00:52:37.521 ()
154076M3056MIEDZIAK PAWEŁSPIN PARTNER00:52:38.697 ()
155276M2019SOKOŁOWSKI JULIAN00:52:49.296 ()
156115M4051TOMASZEWSKI DAWIDLÓDDZIKIKOMORNIKI00:52:49.679 ()
157124M4052KACZMAREK KRZYSZTOFGRODZISKI KLUB BIEGACZA00:53:02.357 ()
158277M4053SOKOŁOWSKI TOMASZ00:53:02.780 ()
159214M3057ZAMARIA MATEUSZYGREK00:53:09.512 ()
160222M4054FILIPOWSKI ZENONSCIM/W TRITEAM00:53:14.254 ()
161216M3058OKRIAK SZYMON00:53:23.431 ()
162016M3059WURST PATRYKTURBO DŻEJ DŻEJ00:53:24.993 ()
163156M4055TOMCZAK TOMASZNARAMOWICE BIEGAJĄ00:53:44.198 ()
164089M2020JAŚKIEWICZ MATEUSZ00:53:46.050 ()
165015M3060ORLICKI MICHAŁRAMIRENT00:53:54.342 ()
166029M4056SOBIENIAK PRZEMYSŁAWCEL W ZASIĘGU NÓG.00:54:07.658 ()
167100M3061FURMANIUK TOMASZSPEED FREAKS00:54:38.600 ()
168190M5020KOZŁOWSKI MIROSŁAWX00:55:20.303 ()
169207M4057NIEMIEC JAKUBJMJ LUBOŃ00:55:31.906 ()
170093M4058SZUSZCZYŃSKI MICHAŁ00:55:42.481 ()
171204M5021WARSZCZYŃSKI RAFAŁLUB WYBIERZ Z LISTY00:55:53.926 ()
172257M3062ANDRZEJEWSKI TOMASZ00:56:19.929 ()
173128M4059GRABIA JACEK00:56:42.456 ()
174002M5022SALITA LECHALTOM GNIEZNO00:56:58.910 ()
175010M3063CYPEL REMIGIUSZBUKOWSKI KLUB BIEGACZA00:56:59.696 ()
176098M3064NOWAK JAKUBBIEGANIE NA ŚNIADANIE ŚMIGIEL00:57:33.909 ()
177273M5023OLENICZAK ROBERTRAWA TEAM00:58:29.172 ()
178189M4060SKOWROŃSKI ŁUKASZNOWA ELEKTRO00:59:33.474 ()
179120M3065WALISIAK ARTUT00:59:37.801 ()
180272M5024KASPRZAK PIOTR01:00:09.135 ()
181074M4061PELCZAR ZBIGNIEW01:00:10.214 ()
182256M4062TOMASZEWSKI MATEUSZ01:00:52.922 ()
183264M3066KŁOSIŃSKI MARCIN01:02:10.403 ()
184126M5025KOCH ANTONI01:02:29.588 ()
185262M4063NOWICKI RAFAŁ01:03:45.657 ()
186224M4064ROJEK STANISŁAW01:04:04.905 ()
187205M4065GRZESIAK MAREKPARKRUN POZNAŃ01:05:03.401 ()
188286M4066SORCI ANTONIO01:08:52.723 ()
189298M4067POHL ARKADIUSZŁANIE I BYKI ;)01:09:53.300 ()
190250M4068KRUMPLEWSKI WITOLD01:10:24.379 ()
191244M3067ANDRZEJEWSKI KRZYSZTOF01:11:09.323 ()