CZASnaCHIP -elektroniczny pomiar czasuWróć do listy zawodówBieg Unijny 2019 , Przeźmierowo 1.05.2019

MiejsceNumerKat.Mc w kat.ZawodnikKlubCzas brutto
(czas netto)
Zdjęcie
1269M301STEFANOWICZ KRZYSZTOFSTEFANOWICZ RUNNING ACADEMYY00:32:21.438 ()
2267M302VERETSKYI PAVLOLKB RUDNIK00:32:56.278 ()
3125M201LASOŃ PRZEMYSŁAW00:33:43.362 ()
4180M202NOWICKI SEBASTIANOBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNY00:34:03.435 ()
5130M303BRYLEWSKI MATEUSZSKLEPBIEGACZA.PL POLONEZ POZNAŃ00:35:20.969 ()
6274M401FEHLON MARCIN00:35:40.831 ()
7108M203FABIAŃSKI ŁUKASZREHABALANCE TEAM00:36:21.418 ()
8142M204KLUPCZYNSKI PIOTRBE3 CITYZEN00:36:27.610 ()
9061M205ROGOWSKI PAWEŁ00:37:13.371 ()
10285M304ZIEMBIŃSKI GRZEGORZ00:37:21.373 ()
11154M206SKÓRNICKI MACIEJSQOORATRAINING00:37:23.518 ()
12266K201KILIARSKA VALENTYNALKB RUDNIK00:37:29.505 ()
13270K301STEFANOWICZ MONIKAWKS GRUNWALD POZNAŃ00:37:35.251 ()
14117M305TERLECKI KRZYSZTOF31 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO00:37:40.396 ()
15150M306PELEC ALBERTTEAM BIEGANIE NA ŚNIADANIE/REHABALANCE TEAM00:37:44.469 ()
16055M307EL BAH ADAM00:37:55.196 ()
17208M308CHOJNACKI ARTURBÓG, OJCZYZNA / NARAMOWICE BIEGAJĄ00:38:28.641 ()
18147M309SKITEK EMILBRAK00:38:31.123 ()
19009M3010WALCZAK ROBERTCYTADELA BY NIGHT TRI TEAM00:38:54.866 ()
20024M3011PRZEWOŹNY PIOTR198300:39:04.941 ()
21067M3012RÓZAŃSKI ERYKMARATOŃCZYK POZNAŃ00:39:17.105 ()
22038M402KĘDZIORA RAFAŁCZERWONAK BIEGA00:39:20.518 ()
23070M3013MOLAK DAWID00:39:23.413 ()
24133M403SKRZYPCZAK ANDRZEJŁANIE I BYKI ;)00:39:28.778 ()
25033M3014BURMISTRZ BARTOSZTARNOWO PODGÓRNE BIEGA00:39:46.016 ()
26290K302PEISERT ALEKSANDRARUN BABY00:39:53.498 ()
27155M501LEMAŃSKI GRZEGORZHERNIK TEAM00:40:12.409 ()
28056M404SWORNOWSKI KRZYSZTOFNARAMOWICE BIEGAJĄ00:40:27.429 ()
29036M3015NOWAK GRZEGORZ PAWEŁCYTADELA BY NIGHT TRI TEAM00:40:32.528 ()
30184M3016WALKOWIAK MATEUSZOBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNY00:40:32.673 ()
31199M207STĘPLOWSKI MACIEJKB BIURA BIEGŁEGO SĄDOWEGO00:40:43.942 ()
32302M3017KLIMASEK PRZEMYSŁAWMARATOŃCZYK POZNAŃ00:40:49.689 ()
33281M3018GLOWSKI DARIUSZMOTIV HOME TEAM00:40:59.430 ()
34041M405LEOPOLD MARCIN00:41:03.111 ()
35146M406NOWICKI PIOTR00:41:03.270 ()
36051M502KRAWCZYK ROBERT00:41:03.293 ()
37261M407NAPIERAŁA TOMASZPARKRUN DĄBRÓWKA00:41:04.965 ()
38148M3019SZWARC KONRADBIEGANIE NA ŚNIADANIE ŚMIGIEL00:41:08.596 ()
39149M3020RATAJCZAK HUBERTBIEGANIE NA ŚNIADANIE ŚMIGIEL00:41:09.055 ()
40145M3021FELIKSIAK ŁUKASZ00:41:11.964 ()
41078M3022SZMYT MACIEJFREE RUN00:41:14.225 ()
42123M503STAWICKI ADAMOBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNY00:41:16.573 ()
43080M3023BUDZICZ PAWEŁFREE RUN00:41:19.734 ()
44226M504NOWAK DARIUSZ00:41:30.767 ()
45034M408SKĄPSKI MAREKASMAS00:41:34.665 ()
46069M409MELLER ŁUKASZDWUOSOBOWY KLUB SPORTOWY00:41:36.247 ()
47300M4010KĘDZIOR MATEUSZLOGOS TRAVEL00:41:36.781 ()
48275M4011TRĄBKA DAMIAN00:41:44.516 ()
49238K303JARASZKIEWICZ HANNA00:41:48.306 ()
50246M505KRÓL DAREKHERNIK TEAM00:41:50.967 ()
51107M4012GRUCHAŁA DAWIDQUAY POZNAŃ00:41:52.572 ()
52170M4013WOŻNICZAK MACIEJ00:41:53.691 ()
53097K304NOWAK KATARZYNABIEGANIE NA ŚNIADANIE ŚMIGIEL00:42:02.604 ()
54287M506KOZICZ LESZEKTARNOWO PODGÓRNE BIEGA00:42:08.799 ()
55172K401KOŁACZKOWSKA-SZCZEŚNIAK KATARZYNA00:42:09.516 ()
56243M3024TOMCZAK KAROLNARAMOWICE BIEGAJĄ/ UNILEVER00:42:23.291 ()
57162M3025MICHALIK MARCIN00:42:34.935 ()
58218M507CAL PIOTREVERYDAY RUNNER FSW MACS00:42:48.330 ()
59237K202HENECZKOWSKA ANNAKALENJI BY DECATHLON/ENDŻI Z KALENJI00:42:48.617 ()
60295M3026KACZMAREK MICHAŁLUVENA00:42:53.309 ()
61254K305KIJAK AGNIESZKAPARKRUN POZNAŃ00:42:58.031 ()
62063M3027ROJEWSKI MICHAŁNARAMOWICE BIEGAJĄ00:43:12.246 ()
63028M4014KOSICKI PIOTRSOŁECTWO RUMIANEK00:43:18.125 ()
64083M4015DI MARINO MASSIMO00:43:21.181 ()
65247M4016FLIS DAREKBORN TO RUN00:43:51.061 ()
66177M208CICHY MATEUSZWOLA POZNAŃ00:43:58.558 ()
67102M4017WOŹNIAK MACIEJ00:43:59.521 ()
68129M508MAJEWSKI MACIEJ00:44:00.190 ()
69104M4018STERNAL SEBASTIANGRODZISKI KLUB BIEGACZA00:44:14.091 ()
70153M209CHUDZIŃSKI WOJCIECH00:44:15.740 ()
71231M601ŚLIWKA MAREKLOGOS TRAVEL00:44:16.307 ()
72092M4019ZGOŁA PRZEMYSŁAWTARNOWO PODGÓRNE BIEGA00:44:25.423 ()
73213M3028PANKOWSKI NORBERT00:44:31.295 ()
74073M2010MADAJCZAK KRZYSZTOF00:44:36.277 ()
75210M4020ECHAUST MACIEJCFP00:44:40.020 ()
76221M3029GÓRA KRZYSZTOFWRONIECKI KLUB BIEGACZA00:44:40.261 ()
77278K203CZAJKA MARCELINA00:44:42.410 ()
78031M602KUCZYŃSKI PIOTRNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL00:44:52.027 ()
79157M4021KMIECIK JAKUBTARNOWO PODGÓRNE BIEGA00:44:55.777 ()
80202K402BROK MAŁGORZATA00:45:24.140 ()
81018K306KWASIŻUR AGATAMUAY RUNNING TEAM00:45:34.361 ()
82283M4022RAJEWICZ KRZYSZTOF31 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO00:45:38.861 ()
83294M603GRZEŚKOWIAK LESZEKGRODZISKI KLUB BIEGACZA00:45:45.340 ()
84023M509STACHOWIAK JACEKWAAB MROWINO00:45:49.353 ()
85288K307PILC ANNA00:46:02.499 ()
86245K308WIŚNIEWSKA ANNAHERNIK TEAM00:46:05.415 ()
87017M4023SNIEGOCKI PAWEŁTARNOWO PODGÓRNE BIEGA00:46:07.981 ()
88268M3030LEOPOLD MIŁOSZ00:46:25.770 ()
89236M604MIKA JÓZEFPOLITECHNIKA POZNAŃSKA00:46:30.378 ()
90200M4024POLACZEK ROBERTKB BIURA BIEGŁEGO SĄDOWEGO00:46:48.280 ()
91167M3031SALSKI JAROSŁAWWRONIECKI KLUB BIEGACZA00:46:52.538 ()
92013M4025TABACZKA PIOTRTARNOWO PODGÓRNE BIEGA00:47:08.782 ()
93168M4026KLEIBER PIOTRWUEF TRI TEAM00:47:11.625 ()
94188M3032CZAPLA ŁUKASZ00:47:12.877 ()
95138M3033SZCZESZEK LUKASZ00:47:13.571 ()
96173M3034SLODECKI SZYMON00:47:17.504 ()
97103K403WOŹNIAK URSZULA00:47:17.542 ()
98088M2011GALAS PATRYKBRAK00:47:22.819 ()
99175M2012NOWAK DAMIAN00:47:32.486 ()
100293K309SZCZEŚNIAK ANNASWIAT BIEGACZA FEHLAN RUN TEAM00:47:40.414 ()
101159K204JADCZAK MONIKAKROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWA00:47:42.296 ()
102227M3035BRZEZIŃSKI GRZEGORZ198600:47:44.758 ()
103191M4027CZUB ŁUKASZ00:47:45.616 ()
104158M4028JADCZAK PIOTRKROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWA00:47:46.043 ()
105109M2013FABIAŃSKI BARTOSZ00:47:49.866 ()
106179K205MŚCIWUJEWSKA ADRIANNAOBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNY00:47:52.098 ()
107291M4029RÓŻYCKI JAROSŁAWOBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNY00:47:52.771 ()
108215M5010DEMBINA ANDRZEJ196200:47:54.454 ()
109039M4030KORYTOWSKI ANDRZEJ00:47:55.324 ()
110027M5011RATAJCZAK RAJMUND00:47:58.077 ()
111196M5012MODZELEWSKI PIOTRBIEG LWA / TARNOWO PODGÓRNE BIEGA00:47:59.105 ()
112151M3036SOBAŃSKI ROMANTARNOWO PODGÓRNE BIEGA00:48:00.423 ()
113259K404JAŁOWSKA MAGDALENAMARATONCZYK POZNAŃ00:48:05.711 ()
114230M4031LEWICKI TOMASZOS.KOMPOZYTORÓW SZRENIAWA00:48:13.037 ()
115303M605ŻACZEK JAN00:48:15.947 ()
116164M3037GROLEWSKI MACIEJBE TRI00:48:26.598 ()
117042M3038ROJEWSKI BŁAŻEJAKTYWNIE W PNIEWACH00:48:27.195 ()
118113M3039SPYCHAŁA DAMIANINEA00:48:28.685 ()
119081M4032KULECZKA DANIELDRUŻYNA SZPIKU00:48:34.208 ()
120212M2014ŻEBROWSKI JULIUSZROBISZ_TU00:48:34.229 ()
121166K3010KOWALSKA ROMAROKIETNICA BIEGA00:48:36.591 ()
122134M3040DUDZIAK GRZEGORZBIEGANIE NA ŚNIADANIE ŚMIGIEL00:48:37.484 ()
123193M4033KOPA JACEK00:48:42.553 ()
124282M4034BIAŁOSZYŃSKI ROBERT31 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO00:48:45.464 ()
125186M3041BUDNIAK PRZEMYSŁAWENEA - BIEGAMY ZBIERAMY POMAGAMY00:48:46.547 ()
126047M5013GRZYWACZYK ARTUR#BIEGACZE /PARKRUN POZNAŃ00:49:00.492 ()
127025M2015PIETRZAK JAKUB00:49:00.882 ()
128114M5014KOTLIŃSKI TOMASZ196800:49:01.732 ()
129187M606SMUL ANDRZEJANDY TEAM00:49:02.985 ()
130084M4035GINTYŁŁO ARTUR00:49:10.781 ()
131249M4036SURMACZ RAFAŁWKSB/CARDIORUNNERS00:49:12.826 ()
132049M3042NAWROT RADEK00:49:17.245 ()
133228M2016BEDNAREK PRZEMYSŁAWNIEPRUSZEWSKI TEAM00:49:24.312 ()
134064M3043ADAMCZAK MARIUSZOPALENICKI KLUB BIEGACZA00:49:30.079 ()
135065M4037DRZYMAŁA ROMAN00:49:30.233 ()
136203K405WARSZCZYŃSKA ROMANA197200:49:33.589 ()
137026M2017FILIPIAK ŁUKASZ00:49:40.463 ()
138021M4038CHOJNIAK WIESŁAW00:49:43.832 ()
139019M3044KAMIŃSKI MIKOŁAJ00:49:46.937 ()
140299M3045ZIELIŃSKI KRZYSZTOFŁANIE I BYKI00:49:53.146 ()
141251M4039DYBAŁA ARNOLD00:49:56.194 ()
142289M2018MARCINIAK DAWID00:49:57.500 ()
143178K206KWARTA DOBROCHNACZERWONAK BIEGA00:50:02.465 ()
144046M607JENA KRZYSZTOFPOSTĘP PNIEWY TEAM00:50:02.792 ()
145258K3011GRZESZCZYK PATRYCJAŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAM00:50:05.445 ()
146284M5015SOWIŃSKI JAROSŁAWTERAZ TULCE MY BIEGAMY00:50:05.731 ()
147137K406DEMEL-WIECZOREK MAGDALENAFOR RUN TEAM00:50:07.521 ()
148182M3046GŁUCHY MAREKOBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNY00:50:14.170 ()
149096M608SEIFERT ANDRZEJSP CERADZ KOŚCIELNY00:50:17.452 ()
150301M3047SCHWARZ MAREKPRO36600:50:18.865 ()
151296M4040CHOMIK PRZEMYSŁAW00:50:20.252 ()
152037M5016KASPRZAK BOGUSŁAW00:50:21.261 ()
153071K3012SMORAWSKA LIDIATARNOWO PODGÓRNE BIEGA00:50:22.192 ()
154121K407MARSZAŁEK MAGDALENAGRAŻYNKI OCR00:50:25.458 ()
155219M609ŁOBODA MARIUSZ00:50:25.981 ()
156075M4041LISIAK PATRYKFRASTAŚ POZNAŃ00:50:27.657 ()
157232M4042ZIELIŃSKI PIOTRBIEGAJNIA POZNAŃ00:50:30.449 ()
158077M4043ŁUCZYK RAFAŁFOR RUN TEAM00:50:31.082 ()
159059K501KARKOWSKA WIESŁAWABRAK00:50:31.463 ()
160252M3048BAJER MIKOŁAJTARNOWO PODGÓRNE BIEGA00:50:33.610 ()
161176K207CEGLARZ PATRYCJADECATHLON SWADZIM00:50:36.644 ()
162001M6010CZAJKA TADEUSZ00:50:40.633 ()
163082M4044PYŻALSKI PRZEMYSŁAW00:50:46.777 ()
164255K3013ŁOCMAN ALICJACONNECTOR TEAM00:50:52.117 ()
165140M4045RATAJCZAK MARCIN00:51:06.684 ()
166101K3014GRUCHAŁA-FURMANIUK ALDONASPEED FREAKS00:51:12.623 ()
167050M3049ŁĄCZYŃSKI TOMASZSZAMOTUŁY KKS00:51:16.422 ()
168163K208PALUSZAK ANNAHUSAR CROSS GYM00:51:19.746 ()
169169M4046RYBARSKI RAFAŁ00:51:22.648 ()
170106M6011RAŚ RYSZARD MAREKEKO-WOD-KAN00:51:23.841 ()
171127K209BIENIEK OLGA00:51:37.786 ()
172004M3050WALCZAK ŁUKASZOSP LUSOWO00:51:42.710 ()
173011M5017SPYCHAŁA SŁAWOMIRHERNIK TEAM00:51:51.500 ()
174297M4047HAREŃSKI PIOTR00:51:52.676 ()
175072K3015OWCZARCZAK MONIKA00:51:56.257 ()
176279K3016CZAJKA ANNA00:52:02.601 ()
177053K3017PIGŁA MAJAPANCIA00:52:06.964 ()
178144M5018KRYNICKI ANDRZEJ00:52:12.130 ()
179160M5019DZIECIĄTKOWSKI PIOTR00:52:12.670 ()
180220M3051FRĄCKOWIAK JACEK00:52:17.710 ()
181234M3052OSTROWSKI SŁAWOMIRFREE RUN00:52:21.988 ()
182079K408BUDZICZ MAGDALENAFREE RUN00:52:23.032 ()
183209M4048SZCZOTKA MARIUSZ00:52:23.776 ()
184223M4049SZYCHOWIAK SZYMON00:52:26.229 ()
185091M3053ADAMOWSKI TOMASZ00:52:30.787 ()
186280M3054WOZNIAK LUKASZ00:52:33.255 ()
187003M4050PREJS KAMIL00:52:37.017 ()
188292M3055JASTRZĄBEK WALDEMAR00:52:37.521 ()
189076M3056MIEDZIAK PAWEŁSPIN PARTNER00:52:38.697 ()
190122K3018GALAS AGATAGRAŻYNKI OCR00:52:41.332 ()
191276M2019SOKOŁOWSKI JULIAN00:52:49.296 ()
192115M4051TOMASZEWSKI DAWIDLÓDDZIKIKOMORNIKI00:52:49.679 ()
193124M4052KACZMAREK KRZYSZTOFGRODZISKI KLUB BIEGACZA00:53:02.357 ()
194277M4053SOKOŁOWSKI TOMASZ00:53:02.780 ()
195214M3057ZAMARIA MATEUSZYGREK00:53:09.512 ()
196222M4054FILIPOWSKI ZENONSCIM/W TRITEAM00:53:14.254 ()
197216M3058OKRIAK SZYMON00:53:23.431 ()
198016M3059WURST PATRYKTURBO DŻEJ DŻEJ00:53:24.993 ()
199253K3019TUSZYŃSKA JOANNAUKS 2 SZAMOTUŁY00:53:39.331 ()
200156M4055TOMCZAK TOMASZNARAMOWICE BIEGAJĄ00:53:44.198 ()
201089M2020JAŚKIEWICZ MATEUSZ00:53:46.050 ()
202225K2010JAŃCZAK ALEKSANDRA00:53:48.889 ()
203015M3060ORLICKI MICHAŁRAMIRENT00:53:54.342 ()
204044K409KANIECKA AGNIESZKA00:54:02.984 ()
205029M4056SOBIENIAK PRZEMYSŁAWCEL W ZASIĘGU NÓG.00:54:07.658 ()
206014K502PYŁCZEWSKA RENATA00:54:10.431 ()
207118K3020KODUR ANITAGRAŻYNKI OCR00:54:14.116 ()
208132K3021GAWELSKA MARTA00:54:27.746 ()
209100M3061FURMANIUK TOMASZSPEED FREAKS00:54:38.600 ()
210260K4010PRZYGODA DOROTA00:55:01.676 ()
211110K3022SOBAŃSKA PAULINATARNOWO PODGÓRNE BIEGA00:55:17.559 ()
212190M5020KOZŁOWSKI MIROSŁAWX00:55:20.303 ()
213207M4057NIEMIEC JAKUBJMJ LUBOŃ00:55:31.906 ()
214094K4011SZUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA00:55:42.361 ()
215093M4058SZUSZCZYŃSKI MICHAŁ00:55:42.481 ()
216204M5021WARSZCZYŃSKI RAFAŁLUB WYBIERZ Z LISTY00:55:53.926 ()
217032K3023ŚWIDER-KRÓLIKIEWICZ JOANNAKLUB BIEGOWO SPORTOWY AKTYWNIE W PNIEWACH00:56:07.193 ()
218257M3062ANDRZEJEWSKI TOMASZ00:56:19.929 ()
219161K2011REMISZ IZABELLAWOLNY WYBIEG00:56:32.315 ()
220128M4059GRABIA JACEK00:56:42.456 ()
221233K2012WIZA EWA00:56:44.821 ()
222002M5022SALITA LECHALTOM GNIEZNO00:56:58.910 ()
223010M3063CYPEL REMIGIUSZBUKOWSKI KLUB BIEGACZA00:56:59.696 ()
224235K503GRZEŚKOWIAK DANUTAGRODZISKI KLUB BIEGACZA00:57:30.203 ()
225098M3064NOWAK JAKUBBIEGANIE NA ŚNIADANIE ŚMIGIEL00:57:33.909 ()
226030K4012DZIĘCIELSKA AGNIESZKA00:57:46.878 ()
227240K3024BRĘK ANNA00:57:48.761 ()
228040K3025KUNYSZ-GÓRALSKA MONIKALUB WYBIERZ Z LISTY00:58:23.636 ()
229273M5023OLENICZAK ROBERTRAWA TEAM00:58:29.172 ()
230086K2013WIZA MARTA00:58:31.422 ()
231211K504BRZEZINSKA-KAPŁON EDYTA00:58:36.342 ()
232054K3026LEOPOLD MAŁGORZATA00:58:37.444 ()
233066K3027TARNOWSKA MAŁGORZATA00:58:43.044 ()
234194K505MAGDZIAREK BOGUMIŁA00:59:11.966 ()
235181K4013KUBIAK HENRYKA00:59:12.533 ()
236189M4060SKOWROŃSKI ŁUKASZNOWA ELEKTRO00:59:33.474 ()
237022K3028JACKOWSKA DANUTA00:59:36.725 ()
238120M3065WALISIAK ARTUT00:59:37.801 ()
239206K2014SPLEŚNIAŁY MAGDALENAART TEAM PEGAZ TEATR WIELKI POZNAŃ00:59:43.695 ()
240136K4014ŚNIEGOCKA MAGDALENATARNOWO PODGÓRNE BIEGA00:59:51.418 ()
241058K3029SZWARGOT MARTATARNOWO PODGÓRNE BIEGA00:59:51.703 ()
242217K3030NOWACZYK AGATA00:59:58.225 ()
243271K2015DZIECIĄTKIEWICZ OLGA01:00:04.703 ()
244272M5024KASPRZAK PIOTR01:00:09.135 ()
245074M4061PELCZAR ZBIGNIEW01:00:10.214 ()
246045K3031KONSTAŃCZAK JOANNANIGHT RUNNERS01:00:15.398 ()
247090K2016BOGAJCZYK MARTA199001:00:31.122 ()
248256M4062TOMASZEWSKI MATEUSZ01:00:52.922 ()
249198K506POLACZEK LIDIAKB BIURA BIEGŁEGO SĄDOWEGO01:02:00.224 ()
250248K2017POLACZEK MARIAPARKUN POZNAŃ01:02:01.863 ()
251263K3032KŁOSIŃSKA MILENA01:02:10.172 ()
252264M3066KŁOSIŃSKI MARCIN01:02:10.403 ()
253171K2018POHL KAROLINA01:02:21.686 ()
254126M5025KOCH ANTONI01:02:29.588 ()
255005K4015ROZYNEK MAŁGORZATANIGHT RUNNERS01:02:44.091 ()
256111K4016ZIELIŃSKA CZERBNIAK IZABELATARNOWO PODGÓRNE BIEGA01:03:30.412 ()
257043K3033ROJEWSKA AGNIESZKAAKTYWNIE W PNIEWACH01:03:38.420 ()
258262M4063NOWICKI RAFAŁ01:03:45.657 ()
259152K2019PRZYBYLAK ALEKSANDRA01:03:55.415 ()
260224M4064ROJEK STANISŁAW01:04:04.905 ()
261205M4065GRZESIAK MAREKPARKRUN POZNAŃ01:05:03.401 ()
262265K4017GRAJEWSKA BEATA01:05:17.736 ()
263020K507BINEK BRYGIDAART TEAM PEGAZ TEATR WIELKI POZNAŃ01:05:58.142 ()
264135K3034KAIZER BARBARALUB WYBIERZ Z LISTY01:06:08.848 ()
265068K3035KAZMIERCZAK KRYSTYNA01:08:24.292 ()
266286M4066SORCI ANTONIO01:08:52.723 ()
267192K3036MAĆKOWIAK SYLWIA01:09:17.641 ()
268298M4067POHL ARKADIUSZŁANIE I BYKI ;)01:09:53.300 ()
269143K3037SAHAN JOANNAŁANIE I BYKI ;)01:09:53.450 ()
270250M4068KRUMPLEWSKI WITOLD01:10:24.379 ()
271244M3067ANDRZEJEWSKI KRZYSZTOF01:11:09.323 ()
272195K4018MODZELEWSKA KAROLINABIEG LWA01:12:03.971 ()
273229K2020KOZACZYŃSKA EWELINA01:13:53.836 ()
274165K4019RYCHLEWICZ MATYLDADRUŻYNA SZPIKU01:13:53.979 ()
275201K601KASIERSKA EWA KATARZYNAWKB META LUBLINIEC01:17:54.872 ()
276006K3038LUDWICZAK MONIKA01:19:09.085 ()