CZASnaCHIP -elektroniczny pomiar czasuWróć do listy zawodówVI GP Powiatu Nowotomyskiego (6/6 - Wąsowo) , Wąsowo 10.11.2018

MiejsceNumerKat.Mc w kat.ZawodnikKlubCzas brutto
(czas netto)
Zdjęcie
11M36-501FORNALIK PRZEMYSŁAWNIEZRZESZONY03:00:06 ()
22M26-351GRABSKI RAFAŁDANFLOR TEAM03:08:11 ()
33M16-251MOCEK MAREKDANFLOR TEAM03:10:15 ()
44M36-502FORNALIK SŁAWOMIRPOSTĘP PNIEWY TEAM03:13:24 ()
55M26-352CHWALISZ ŁUKASZNIGHT RUNNERS03:16:23 ()
66M36-503NOWAK PRZEMYSŁAWOPALENICKI KLUB BIEGACZA03:16:31 ()
77M26-353SIEROŃ KAMILTEAM BEROTU03:18:07 ()
88M16-252KROL SEBASTIANDANFLOR TEAM03:18:35 ()
910M16-253KUNYSZ ŁUKASZKOLECTEAM ZBĄSZYNEK03:19:45 ()
109M36-504KOŃKA TOMASZTEAM BEROTU03:19:46 ()
1111K26-351MACIĄG IWONAKLUB BIEGACZA BOLEWICE03:23:26 ()
1212M36-505RUTA DARIUSZ03:25:20 ()
1313M26-354KÓKAWA HUBERTOPALENICKI KLUB BIEGACZA03:27:16 ()
1415M36-506ZIEMEK TOMASZTEAM BEROTU03:29:54 ()
1514M50+1MARCINIAK WALDEMARMARCINIAK TEAM03:31:50 ()
1618M26-355KUPCZYNSKI DAWID03:32:18 ()
1719M36-507KURAŚ SZYMONNKB CHYZY NOWY TOMYSL03:32:32 ()
1816M36-508ZERBST JACEKNKB CHYZY NOWY TOMYSL03:32:38 ()
1917K26-352PERZ EMILIAWOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWA03:33:38 ()
2022M26-356MUŁKOWSKI DANIEL03:34:04 ()
2121M36-509DOLECKI ARKADIUSZNOWY TOMYŚL03:34:28 ()
2220M26-357WOŹNY PRZEMYSŁAWBUKOWSKI KLUB BIEGACZA03:35:26 ()
2323M36-5010PIESIK MAREKOPALENICKI KLUB BIEGACZA03:38:43 ()
2424M50+2SZYMKOWIAK ANDRZEJNIEZRZESZONY03:39:18 ()
2525M50+3MAŃCZAK BOGDAN03:39:34 ()
2627M16-254NAGUCKI KAROL03:41:49 ()
2726M50+4SKOTAREK SŁAWOMIROPALENICKI KLUB BIEGACZA03:41:52 ()
2828M36-5011TARGOSZ WOJCIECHOPALENICA03:44:40 ()
2929M26-358KACZMAREK MACIEJMYŚLĘ STOPAMI03:46:02 ()
3031M36-5012LISEK JANUSZTEAM BEROTU03:47:29 ()
3133K26-353GUZIK JOANNANKB CHYZY NOWY TOMYSL03:48:20 ()
3232M26-359JARNUT ŁUKASZLB TEAM LWÓWEK03:50:07 ()
3335M36-5013TORCHAŁA MAREKNIEZRZESZONY03:50:26 ()
3434M26-3510JENDRUCH MATEUSZ03:50:27 ()
3530M26-3511BEDER GRZEGORZ03:51:59 ()
3637K35+1PERZ MARZENNANKB CHYŻY NOWY TOMYŚL03:52:47 ()
3736M50+5MARCINIAK BŁAŻEJMARCINIAK TEAM03:53:12 ()
3838M36-5014FRAŃSKI ŁUKASZNKB CHYZY NOWY TOMYSL03:54:24 ()
3940K35+2STERMULA AGATA03:55:08 ()
4041M26-3512WITKOWSKI MATEUSZSPORTOWA PACZKA03:55:14 ()
4139M26-3513POLASZEK PAWEŁMAFIJA03:57:23 ()
4242M26-3514BADZIŃSKI ADRIAN DARIUSZ03:57:51 ()
4346M26-3515KAWA HUBERTNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL03:58:08 ()
4443M36-5015KLESZCZ ROBERTORANGE POLSKA03:58:30 ()
4545M50+6WESOŁY PIOTRKLUB BIEGACZA BOLEWICE03:59:06 ()
4644M50+7SZOTT KRZYSZTOF03:59:33 ()
4748M36-5016SPYCHAŁA ŁUKASZTEAM BEROTU03:59:55 ()
4849M36-5017ŁUCZAK MARCIN04:00:06 ()
4947K35+3BIELAWA KAMILANKB CHYŻY NOWY TOMYŚL04:00:32 ()
5050M26-3516BENDOWSKI ŁUKASZGRODZISKI KLUB BIEGACZA04:03:45 ()
5152K26-354KOŃKA MAGDALENATEAM BEROTU04:05:25 ()
5251M26-3517JARNUT PAWEŁLB TEAM LWÓWEK04:05:51 ()
5354M36-5018DOKOWICZ JAROSŁAWTEAM BEROTU04:08:52 ()
5453M36-5019MINTA SŁAWEKSYRENA ZBĄSZYNEK04:10:50 ()
5558M16-255CZAPRACKI MIKOŁAJ04:13:51 ()
5657K16-251JANOWICZ HONORATAOPALENICKI KLUB BIEGACZA04:14:32 ()
5756K26-355NYGA EMILIATEAM BEROTU04:15:17 ()
5855M26-3518ZERBST SŁAWEK04:15:41 ()
5959K26-356CYPRIAN PAULAOPALENICKI KLUB BIEGACZA04:15:43 ()
6060K16-252ZIMNA MARTA04:19:09 ()
6162M36-5020KONIECZNY PIOTRNKB CHYZY NOWY TOMYSL04:21:57 ()
6261K26-357ANDRZEJCZAK ANNANKB CHYZY NOWY TOMYSL04:22:45 ()
6364M36-5021KUREK TOMASZ04:24:27 ()
6463M36-5022CYPRIAN JAROSŁAWOSP OPALENICA04:26:58 ()
6565M36-5023KACZMAREK KRZYSZTOFGRODZISKI KLUB BIEGACZA04:27:41 ()
6666K35+4DOLECKA ELANKB CHYZY NOWY TOMYSL04:30:59 ()
6768M36-5024ARENT JACEKRAKONIEWICE04:31:14 ()
6867M36-5025PAJCHROWSKI RAFAŁ04:33:22 ()
6969M50+8PYTA GRZEGORZNIEZRZESZONY04:34:10 ()
7070M26-3519ANDRZEJCZAK ŁUKASZNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL04:34:34 ()
7172M26-3520DULAT RADOSŁAW04:38:55 ()
7271M50+9KACZMAREK ZBIGNIEWNIEZRZESZONY04:40:14 ()
7373M36-5026SZYMANKIEWICZ ANDRZEJ04:41:22 ()
7474M36-5027JOPEK DAWIDNIEZRZESZONY04:42:28 ()
7578M36-5028BARTKOWIAK PIOTRGRODZISKI KLUB BIEGACZA04:48:47 ()
7676K26-358KACZMAREK ANETA04:49:04 ()
7775K26-359STRZELECKA EWELINANIEZRZESZONY04:50:09 ()
7879M50+10DOMAGALSKI MARCINOKB OPALENICA04:52:37 ()