CZASnaCHIP -elektroniczny pomiar czasuWróć do listy zawodówVI GP Powiatu Nowotomyskiego (1/6 - Bolewice) , Bolewice 19.05.2018

MiejsceNumerKat.Mc w kat.ZawodnikKlubCzas brutto
(czas netto)
Zdjęcie
1040M26-351GRABSKI RAFAŁDANFLOR TEAM00:37:14 (00:37:14)
2055M36-501RANECKI PIOTR-00:38:49 (00:38:49)
3087M26-352DRZYMAŁA ADAMDANFLOR TEAM00:39:25 (00:39:25)
4054M36-502RUTA DARIUSZ ANDRZEJNBK00:39:46 (00:39:46)
5032M26-353CHWALISZ ŁUKASZNIGHT RUNNERS00:39:53 (00:39:51)
6096M36-503NOWAK PRZEMYSŁAWOPALENICKI KLUB BIEGACZA00:39:56 (00:39:55)
7111M26-354SIEROŃ KAMILTEAM BEROTU00:40:18 (00:40:17)
8081M26-355KUKAWA HUBERTOPALENICKI KLUB BIEGACZA00:40:37 (00:40:36)
9060M16-251KRÓL SEBASTIANDRUŻYNA BIEGACZY GMINA GRANOWO00:40:48 (00:40:47)
10098K26-351MACIĄG IWONAKLUB BIEGACZA BOLEWICE00:40:48 (00:40:47)
11113M36-504KOŃKA TOMASZTEAM BEROTU00:40:56 (00:40:55)
12048M26-356WOŹNY PRZEMYSŁAWBUKOWSKI KLUB BIEGACZA00:41:49 (00:41:48)
13016M26-357MAZUR MARCINKOLECTEAM ZBĄSZYNEK00:42:03 (00:42:02)
14121M26-358MUŁKOWSKI DANIEL00:42:49 (00:42:47)
15073K16-251ŚWIĄTEK AGATAOSP OPALENICA00:42:55 (00:42:55)
16107M36-505ZIEMEK TOMASZTEAM BEROTU00:43:11 (00:43:09)
17024M36-506DOLECKI ARKADIUSZ-00:43:19 (00:43:16)
18039M36-507ZERBST JACEKNIEZRZESZONY00:43:21 (00:43:18)
19007M50+1SKOTAREK SŁAWOMIROPALENICKI KLUB BIEGACZA00:43:22 (00:43:19)
20085M50+2MAŃCZAK BOGDANNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL00:43:54 (00:43:54)
21099K26-352PERZ EMILIAWOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWA00:43:59 (00:43:52)
22061M50+3SZYMKOWIAK ANDRZEJ00:44:24 (00:44:21)
23044M26-359BEDER GRZEGORZ00:44:30 (00:44:21)
24001M36-508HALINIAK MAREKNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL00:44:44 (00:44:38)
25089M36-509TARGOSZ WOJCIECHOPALENICA00:45:01 (00:00:00)
26065M26-3510JĘDRZEJCZAK MATEUSZWOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWA00:45:20 (00:45:17)
27046M26-3511KACZMAREK MACIEJMYŚLĘ STOPAMI00:45:24 (00:45:16)
28106M36-5010LISEK JANUSZTEAM BEROTU00:45:26 (00:45:23)
29005M16-252NAGUCKI KAROL00:45:28 (00:45:25)
30122M50+4FLAK-MARCINKOWSKI JACEKKB MARATON TUREK00:45:32 (00:45:26)
31006M26-3512JENDRUCH MATEUSZ00:45:33 (00:45:29)
32092M26-3513MICHAŁOWICZ JAKUB00:45:33 (00:45:26)
33004M26-3514KUPCZYŃSKI DAWID00:45:35 (00:45:33)
34020M36-5011KURAŚ SZYMONNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL00:45:45 (00:45:38)
35057M36-5012TRAWIŃSKI KRZYSZTOFBIEGAM BO LUBIĘ00:45:46 (00:45:45)
36050M36-5013FRAŃSKI HUBERT-00:46:21 (00:46:16)
37049M16-253FRAŃSKI ERNEST-00:46:35 (00:46:30)
38003M26-3515KAWA HUBERT00:46:36 (00:46:29)
39034M36-5014FRAŃSKI ŁUKASZNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL00:46:37 (00:46:35)
40083M26-3516JARNUT ŁUKASZLB TEAM LWÓWEK00:46:39 (00:46:32)
41103M26-3517BADZIŃSKI ADRIAN DARIUSZ00:46:43 (00:46:38)
42120M16-254MAZUREK SZYMON00:46:52 (00:46:42)
43026M50+5SZYMAŃSKI ROMANBUKOWSKI KLUB BIEGACZA00:46:56 (00:46:50)
44071M26-3518JARMUŻYK ADRIAN00:47:16 (00:47:13)
45109M36-5015SPYCHAŁA ŁUKASZTEAM BEROTU00:47:36 (00:47:33)
46063M50+6WESOŁY PIOTRKLUB BIEGACZA BOLEWICE00:47:39 (00:47:35)
47082M36-5016TORCHAŁA MAREK00:47:43 (00:47:32)
48037M26-3519POLASZEK PAWEŁMAFIJA00:47:59 (00:47:53)
49022M50+7SZOTT KRZYSZTOF00:48:15 (00:48:09)
50023M36-5017ŁUCZAK MARCIN00:48:23 (00:48:17)
51093M16-255KACZMAREK MACIEJ00:48:32 (00:48:26)
52068M16-256PAWELEC CEZARY00:48:47 (00:48:38)
53043K35+1STERMULA AGATA00:48:54 (00:48:51)
54066K35+2BIELAWA KAMILANKB CHYŻY NOWY TOMYŚL00:49:00 (00:48:51)
55010M36-5018KLESZCZ ROBERTORANGE POLSKA00:49:21 (00:49:12)
56009M36-5019KUREK TOMASZ00:49:30 (00:49:24)
57053M36-5020PRZĄDKA MICHAŁOPALENICKI KLUB BIEGACZA00:49:39 (00:49:32)
58100M26-3520WITKOWSKI MATEUSZ-00:49:43 (00:49:33)
59125M16-257PILC DAMIANKLUB BIEGACZA BOLEWICE00:49:49 (00:49:38)
60017M16-258CZAPRACKI MIKOŁAJ00:49:52 (00:49:43)
61105K16-252MACIAG MAGDALENA00:49:55 (00:49:51)
62030M26-3521PAWŁOWSKI TOMEKSOKÓŁ WŁOSZAKOWICE00:50:01 (00:49:55)
63015M26-3522BENDOWSKI ŁUKASZGRODZISKI KLUB BIEGACZA00:50:05 (00:49:57)
64029M36-5021NAPOROWSKI DAMIANNKB CHYŻY00:50:07 (00:50:00)
65090K16-253JANOWICZ HONORATAOPALENICKI KLUB BIEGACZA00:50:09 (00:50:04)
66104K26-353MAZUR AGNIESZKAKOLECTEAM ZBĄSZYNEK00:50:12 (00:50:08)
67035M26-3523ZERBST SŁAWEK00:50:13 (00:50:05)
68077M26-3524JARNUT PAWEŁLB TEAM LWÓWEK00:50:18 (00:50:11)
69052M26-3525PIĄTAS MARIUSZ00:50:23 (00:50:11)
70086K35+3GWARDZIK KAROLINABIEGAM BO LUBIĘ00:50:35 (00:50:31)
71036M36-5022PAJCHROWSKI RAFAŁ00:50:43 (00:50:35)
72115K26-354KOŃKA MAGDALENATEAM BEROTU00:50:45 (00:50:40)
73074K35+4BIEGAŃSKA MAGDAOPALENICKI KLUB BIEGACZA00:50:53 (00:50:48)
74033M36-5023PIĄTAS KRZYSZTOF00:51:00 (00:50:48)
75112M36-5024DOKOWICZ JAREKTEAM BEROTU00:51:02 (00:50:58)
76116K26-355NYGA EMILIATEAM BEROTU00:51:31 (00:51:26)
77080K35+5WIŚNIEWSKA MAŁGORZATA-00:51:45 (00:51:37)
78118M26-3526MALEWICZ ROBERT00:52:03 (00:51:38)
79011M36-5025NAHACZEWSKI GRZEGORZ00:52:39 (00:52:30)
80012K35+6JARNÓT AGNIESZKANKB CHYŻY NOWY TOMYŚL00:52:40 (00:52:30)
81014M26-3527MROCZKIEWICZ PRZEMYSŁAW00:52:46 (00:52:37)
82072K16-254ZIMNA MARTA00:52:52 (00:52:45)
83058K26-356ANDRZEJCZAK ANNANKB CHYŻY NOWY TOMYŚL00:52:57 (00:52:51)
84018M36-5026CYPRIAN JAROSŁAWNIEZRZESZONY00:53:19 (00:00:00)
85002M36-5027KONIECZNY PIOTRNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL00:53:23 (00:53:10)
86051M50+8PYTA GRZEGORZBIEGAM BO LUBIĘ00:53:37 (00:53:26)
87019K26-357CYPRIAN PAULAOPALENICKI KLUB BIEGACZA00:53:39 (00:53:30)
88021M36-5028ARENT JACEKRAKONIEWICE00:54:13 (00:54:08)
89025K35+7DOLECKA ELANKB CHYŻY NOWY TOMYŚL00:54:21 (00:54:12)
90078M50+9PIECHOTA STANISŁAWKLUB BIEGACZA BOLEWICE00:54:22 (00:54:20)
91088M36-5029MICHALAK TOMASZ00:55:22 (00:55:12)
92094K16-255MINTA WERONIKAWEMI RUN00:55:40 (00:55:37)
93102K35+8FALKIEWICZ AGATAAKTYWNIE.FIT00:55:41 (00:55:39)
94059M26-3528ANDRZEJCZAK ŁUKASZ-00:55:41 (00:55:31)
95067M16-259WOJTKOWIAK MATEUSZKS ZENIT WYTOMYŚL00:56:10 (00:56:05)
96097K16-256BRAMBOR ZUZANNA00:56:10 (00:55:59)
97031M36-5030SZYMANKIEWICZ ANDRZEJ00:56:12 (00:56:02)
98045M26-3529DULAT RADOSŁAW00:57:00 (00:56:55)
99123K16-257RZESZUTEK JOANNA00:58:06 (00:58:03)
100124M26-3530RATAJSKI MATEUSZ00:58:07 (00:58:03)
101084K26-358STRZELECKA EWELINA-00:58:12 (00:58:07)
102117M26-3531ROMANOWSKI ROBERTNIEZRZESZONY00:58:17 (00:58:04)
103042K26-359KACZMAREK ANETA00:58:34 (00:58:26)
104056K35+9WRÓBEL MARZENANIEZRZESZONA00:58:54 (00:58:43)
105041M36-5031JOPEK DAWID00:58:59 (00:58:48)
106062K26-3510PAWLAK PATRYCJAKLUB BIEGACZA BOLEWICE00:59:31 (00:59:20)
107101K35+10HAUFFA MAŁGORZATA-00:59:39 (00:59:33)
108027K35+11SZYMAŃSKA DONATABUKOWSKI KLUB BIEGACZA01:00:38 (01:00:25)
109008M36-5032GRZELEWSKI KAROLSTADO01:01:43 (01:01:34)
110114M36-5033PAWLAK JEREMIASZTEAM BEROTU01:01:47 (01:01:36)
111064M36-5034DANKOWSKI ZBIGNIEWNIEZRZESZONY01:02:52 (01:02:44)
112076K35+12MORTKA ELŻBIETAOSP OPALENICA01:03:00 (01:02:53)
113108M26-3532MACIEJEWSKI HUBERTTEAM BEROTU01:05:59 (01:05:47)
114119K26-3511MALEWICZ MARIA01:08:06 (01:08:03)