CZASnaCHIP -elektroniczny pomiar czasuWróć do listy zawodówVIII Dziesiątka Lwówecka , Lwówek 29.09.2018

MiejsceNumerKat.Mc w kat.ZawodnikKlubCzas brutto
(czas netto)
Zdjęcie
1114M40+1FORNALIK PRZEMYSŁAWNIEZRZESZONY00:35:44.256 (00:00:00.000)
2125M40+2SIBILSKI SLAWEK00:37:11.320 (00:00:00.000)
3005M16+1MOCEK MAREKDANFLOR TEAM00:38:06.681 (00:00:00.000)
4073M40+3FORNALIK SŁAWOMIRPOSTĘP PNIEWY TEAM00:38:18.071 (00:00:00.000)
5154M40+4KUCZ SŁAWOMIR00:38:31.508 (00:00:00.000)
6048M16+2CHWALISZ ŁUKASZNIGHT RUNNERS00:38:43.087 (00:00:00.000)
7109M16+3MARCINKOWSKI WOJCIECHDRUŻYNA BIEGACZY - GMINA GRANOWO00:38:50.821 (00:00:00.000)
8028M16+4KROL SEBASTIANDANFLOR TEAM00:38:54.452 (00:00:00.000)
9136M50+1LISEK MIECZYSŁAW00:38:58.375 (00:00:00.000)
10078M16+5KUNYSZ ŁUKASZKOLECTEAM ZBĄSZYNEK00:39:00.599 (00:00:00.000)
11094M40+5NOWAK PRZEMYSŁAWOPALENICKI KLUB BIEGACZA00:39:16.707 (00:00:00.000)
12140M16+6SIEROŃ KAMILTEAM BEROTU00:39:29.064 (00:00:00.000)
13145M30+1KOŃKA TOMASZTEAM BEROTU00:39:31.909 (00:00:00.000)
14151M40+6WOŁK MARCIN00:39:32.284 (00:00:00.000)
15085M30+2KAMIŃSKI ŁUKASZKM LWÓWEK00:40:11.846 (00:00:00.000)
16019M30+3KURAŚ SZYMONNKB CHYZY NOWY TOMYSL00:40:25.737 (00:00:00.000)
17134M50+2JANISZEWSKI WALDEMAR00:40:57.102 (00:00:00.000)
18124K26-351MACIĄG IWONAKLUB BIEGACZA BOLEWICE00:40:58.586 (00:00:00.000)
19117M30+4PAKUŁA DAWIDNIEZRZESZONY00:41:14.384 (00:00:00.000)
20116M30+5MUŁKOWSKI DANIEL00:41:36.394 (00:00:00.000)
21087K26-352PERZ EMILIAWOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWA00:41:37.394 (00:00:00.000)
22016M30+6KUPCZYNSKI DAWID00:41:45.391 (00:00:00.000)
23089M30+7SIENKIEWICZ GRZEGORZ00:41:50.360 (00:00:00.000)
24068M40+7STERNAL SEBASTIANGRODZISKI KLUB BIEGACZA00:41:56.143 (00:00:00.000)
25021M40+8ZERBST JACEKNKB CHYZY NOWY TOMYSL00:41:59.259 (00:00:00.000)
26040M40+9DOLECKI ARKADIUSZNOWY TOMYŚL00:42:02.040 (00:00:00.000)
27146M50+3MARCINIAK WALDEMARMARCINIAK TEAM00:42:14.213 (00:00:00.000)
28098M16+7WOŹNY PRZEMYSŁAWBUKOWSKI KLUB BIEGACZA00:42:19.393 (00:00:00.000)
29057M30+8KUKAWA HUBERTOPALENICKI KLUB BIEGACZA00:42:28.753 (00:00:00.000)
30038M40+10STACHOWIAK MICHAŁNIEZRZESZONY00:42:34.159 (00:00:00.000)
31159M50+4SZYMKOWIAK ANDRZEJNIEZRZESZONY00:42:43.952 (00:00:00.000)
32164M40+11ZDZIARSKI TOMASZ00:42:47.874 (00:00:00.000)
33163M30+9MICHALSKI RADOSŁAW00:42:55.845 (00:00:00.000)
34060M16+8GUBAŃSKI MATEUSZ00:42:59.448 (00:00:00.000)
35022M50+5MAŃCZAK BOGDAN00:43:00.573 (00:00:00.000)
36118M40+12PIESIK MAREKOPALENICKI KLUB BIEGACZA00:43:04.901 (00:00:00.000)
37018M40+13MROCZKIEWICZ PAWEŁVEGE RUNNERS00:43:11.158 (00:00:00.000)
38083M30+10NOWAK DAMIAN DIMASPIEKARNIA WIEJSKA W ZĘBOWIE/HERNIKTEAM00:43:15.689 (00:00:00.000)
39093K26-353GUZIK JOANNANKB CHYZY NOWY TOMYSL00:43:18.627 (00:00:00.000)
40106M40+14RUTA DARIUSZ00:43:18.783 (00:00:00.000)
41025M16+9KACZMAREK MACIEJMYŚLĘ STOPAMI00:43:58.289 (00:00:00.000)
42039M40+15TORCHAŁA MAREKNIEZRZESZONY00:44:02.647 (00:00:00.000)
43036M16+10NAGUCKI KAROL00:44:03.506 (00:00:00.000)
44063M16+11MAZUREK SZYMONPHOENIX CONTACT WIELKOPOLSKA00:44:07.819 (00:00:00.000)
45054M40+16TARGOSZ WOJCIECHOPALENICA00:44:14.874 (00:00:00.000)
46141M30+11ZIEMEK TOMASZTEAM BEROTU00:44:47.339 (00:00:00.000)
47142M30+12LISEK JANUSZTEAM BEROTU00:44:47.417 (00:00:00.000)
48157M16+12JARNUT ŁUKASZLB TEAM LWÓWEK00:44:53.852 (00:00:00.000)
49172M16+13WITKOWSKI MATEUSZSPORTOWA PACZKA00:44:58.568 (00:00:00.000)
50166M30+13PIECHOTA PIOTR00:45:03.561 (00:00:00.000)
51017M16+14DRGAS SŁAWOMIRNKB CHYZY NOWY TOMYSL00:45:08.968 (00:00:00.000)
52126K46+1PERZ MARZENNANKB CHYŻY NOWY TOMYŚL00:45:10.671 (00:00:00.000)
53084M50+6SKOTAREK SŁAWOMIROPALENICKI KLUB BIEGACZA00:45:17.956 (00:00:00.000)
54130M50+7MARCINIAK BŁAŻEJMARCINIAK TEAM00:45:22.613 (00:00:00.000)
55006M30+14JENDRUCH MATEUSZ00:45:31.417 (00:00:00.000)
56167K26-354ZAJĄC AGNIESZKA00:45:43.404 (00:00:00.000)
57120M40+17FABIAN RADOSŁAW00:45:57.820 (00:00:00.000)
58023M30+15POLASZEK PAWEŁMAFIJA00:45:58.023 (00:00:00.000)
59045M50+8WESOŁY PIOTRKLUB BIEGACZA BOLEWICE00:46:01.061 (00:00:00.000)
60158M40+18SPYCHAŁA MARIUSZ00:46:13.772 (00:00:00.000)
61011M40+19FRAŃSKI ŁUKASZNKB CHYZY NOWY TOMYSL00:46:27.226 (00:00:00.000)
62173M30+16BEDER GRZEGORZ00:46:35.133 (00:00:00.000)
63076K36-451STERMULA AGATA00:46:35.455 (00:00:00.000)
64082K26-355CEBERNIK MARIAPHOENIX CONTACT WIELKOPOLSKA00:46:40.614 (00:00:00.000)
65074M30+17MALEWICZ ROBERTDRUŻYNA WISIENKI00:46:43.390 (00:00:00.000)
66013M30+18ŁUCZAK MARCIN00:46:51.131 (00:00:00.000)
67015M30+19MROCZKIEWICZ KRZYSZTOF00:46:56.091 (00:00:00.000)
68155M40+20KOKOCIŃSKI ROBERT00:46:59.378 (00:00:00.000)
69032M50+9SZOTT KRZYSZTOF00:47:06.984 (00:00:00.000)
70071M16+15KRZYWINSKI ARKADIUSZPOSTĘP PNIEWY TEAM00:47:12.087 (00:00:00.000)
71107M16+16NIEWIARCZUK PAWEŁNIEZRZESZONY00:47:13.834 (00:00:00.000)
72101M16+17JARNUT PAWEŁLB TEAM LWÓWEK00:47:15.556 (00:00:00.000)
73024K36-452BIELAWA KAMILANKB CHYŻY NOWY TOMYŚL00:47:21.060 (00:00:00.000)
74014M16+18BENDOWSKI ŁUKASZGRODZISKI KLUB BIEGACZA00:47:30.809 (00:00:00.000)
75035M40+21GŁADZISZEWSKI KRZYSZTOF00:47:41.091 (00:00:00.000)
76042M30+20MROCZKIEWICZ PRZEMYSŁAWNIEZRZESZONY00:47:47.325 (00:00:00.000)
77037M40+22MINTA SŁAWEKSYRENA ZBĄSZYNEK00:47:57.731 (00:00:00.000)
78139M30+21SPYCHAŁA ŁUKASZTEAM BEROTU00:48:13.930 (00:00:00.000)
79119K16-251JANOWICZ HONORATAOPALENICKI KLUB BIEGACZA00:48:16.528 (00:00:00.000)
80072K36-453JEKIEL SYLWIA00:48:28.124 (00:00:00.000)
81137M40+23DOKOWICZ JAROSŁAWTEAM BEROTU00:48:49.768 (00:00:00.000)
82127K36-454WESOŁA MARIA00:49:03.102 (00:00:00.000)
83065K26-356CYPRIAN PAULAOPALENICKI KLUB BIEGACZA00:49:25.285 (00:00:00.000)
84165K16-252ZIMNA MARTA00:49:26.558 (00:00:00.000)
85095M16+19MIĘŻAŁ PAWEŁ00:49:30.717 (00:00:00.000)
86169M40+24KLIKS DARIUSZZMĘCZENI JUŻ PRZED BIEGIEM00:49:35.984 (00:00:00.000)
87147K26-357KOŃKA MAGDALENATEAM BEROTU00:49:40.508 (00:00:00.000)
88080M16+20PIECHOCKI JAKUBNIEZRZESZONY00:49:50.734 (00:00:00.000)
89056M30+22OSĘKOWSKI MICHAŁPUERTO RICO00:50:08.469 (00:00:00.000)
90171K16-253MACIĄG MAGDALENA00:50:13.281 (00:00:00.000)
91079M30+23PRZĄDKA MICHAŁOPALENICKI KLUB BIEGACZA00:50:48.996 (00:00:00.000)
92097M16+21BADZIŃSKI ADRIAN DARIUSZ00:50:50.468 (00:00:00.000)
93030K26-358ANDRZEJCZAK ANNANKB CHYZY NOWY TOMYSL00:51:01.538 (00:00:00.000)
94034M30+24KONIECZNY PIOTRNKB CHYZY NOWY TOMYSL00:51:04.417 (00:00:00.000)
95168M30+25ZAJĄC SEBASTIAN00:51:09.597 (00:00:00.000)
96143K26-359NYGA EMILIATEAM BEROTU00:51:15.617 (00:00:00.000)
97058M50+10JENA KRZYSZTOFTEAM POSTĘP PNIEWY00:51:24.639 (00:00:00.000)
98121M40+25SZAJBA MIROSŁAWNIEZRZESZONY00:51:31.483 (00:00:00.000)
99086M30+26BIELAWA MACIEJNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL00:52:00.277 (00:00:00.000)
100104M16+22OLECHNOWICZ PATRYK00:52:20.360 (00:00:00.000)
101110M40+26KACZMAREK KRZYSZTOFGRODZISKI KLUB BIEGACZA00:52:22.972 (00:00:00.000)
102153M16+23PACHOLAK MARCIN00:52:30.288 (00:00:00.000)
103047M30+27PACHOLAK KRZYSZTOFNIEZRZESZONY00:52:33.152 (00:00:00.000)
104156M40+27CYPRIAN JAROSŁAW00:52:36.955 (00:00:00.000)
105029M16+24KACZMAREK ADAM00:52:45.693 (00:00:00.000)
106003M40+28ARENT JACEKRAKONIEWICE00:52:59.394 (00:00:00.000)
107046M50+11KACZMAREK ZBIGNIEWNIEZRZESZONY00:53:11.169 (00:00:00.000)
108129M16+25DULAT RADOSŁAW00:53:22.525 (00:00:00.000)
109002M30+28ZERBST SŁAWEK00:53:27.606 (00:00:00.000)
110062K36-455DOLECKA-JANKIEWICZ MONIKA00:53:27.607 (00:00:00.000)
111049M40+29PAJCHROWSKI RAFAŁ00:53:32.439 (00:00:00.000)
112059M16+26NOWAK KRYSTIAN00:53:35.092 (00:00:00.000)
113052M16+27CZAPRACKI MIKOŁAJ00:53:51.092 (00:00:00.000)
114041K36-456DOLECKA ELANKB CHYZY NOWY TOMYSL00:53:54.585 (00:00:00.000)
115055M16+28MROZIK PAWEŁ00:54:05.760 (00:00:00.000)
116001M40+30JOPEK DAWIDNIEZRZESZONY00:54:14.586 (00:00:00.000)
117103M16+29PSZENICZNY GABRIEL00:54:20.385 (00:00:00.000)
118105M40+31KUREK TOMASZ00:54:32.551 (00:00:00.000)
119008M50+12PYTA GRZEGORZNIEZRZESZONY00:54:40.101 (00:00:00.000)
120007K36-457WRÓBEL MARZENANIEZRZESZONY00:54:42.679 (00:00:00.000)
121091K26-3510JAŃCZAK EWELINA00:54:49.127 (00:00:00.000)
122077M40+32SZEFFNER KRZYSZTOFGRODZISKI KLUB BIEGACZA00:54:56.551 (00:00:00.000)
123096M40+33BARTKOWIAK PIOTRGRODZISKI KLUB BIEGACZA00:55:13.124 (00:00:00.000)
124108M40+34STROINSKI WALDEMARAMATOR00:55:19.369 (00:00:00.000)
125099M40+35NAHACZEWSKI GRZEGORZ00:55:25.781 (00:00:00.000)
126100K36-458JARNÓT AGNIESZKANKB CHYŻY00:55:25.928 (00:00:00.000)
127064M30+29MAJCHRZYCKI MACIEJ00:55:28.567 (00:00:00.000)
128160M50+13DOMAGALSKI MARCINOKB OPALENICA00:55:58.332 (00:00:00.000)
129122K26-3511SKIERECKA-MACIUSZONEK NATALIA00:56:00.223 (00:00:00.000)
130050M50+14BENDOWSKI MAREK00:56:05.791 (00:00:00.000)
131174K36-459BIENIAS JOANNA00:56:10.538 (00:00:00.000)
132026K36-4510MROCZKIEWICZ KLAUDIANIEZRZESZONY00:56:12.224 (00:00:00.000)
133033K26-3512STRZELECKA EWELINANIEZRZESZONY00:56:12.793 (00:00:00.000)
134009K26-3513KACZMAREK ANETA00:56:18.544 (00:00:00.000)
135138M30+30MACIEJEWSKI HUBERTTEAM BEROTU00:56:19.165 (00:00:00.000)
136061M40+36KIERSZTAN LESZEKFILMOWA LWÓWEK00:56:19.943 (00:00:00.000)
137135M30+31SIKORA HUBERT00:56:23.653 (00:00:00.000)
138044K26-3514SIKORA MAŁGORZATA00:56:23.762 (00:00:00.000)
139123M16+30CHWIROT PIOTRFILMOWA LWÓWEK00:56:34.755 (00:00:00.000)
140088M50+15NAWROCKI MAREK00:56:45.950 (00:00:00.000)
141081M50+16FABIAN PIOTR00:56:48.867 (00:00:00.000)
142066M30+32ŁYKOWSKI RAFAŁ00:56:58.641 (00:00:00.000)
143031M30+33ANDRZEJCZAK ŁUKASZNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL00:57:14.962 (00:00:00.000)
144133K46+2RADAJEWSKA AGATARADAR-TEAM00:57:20.100 (00:00:00.000)
145043M40+37WENCEL GERARD00:58:04.859 (00:00:00.000)
146069K16-254RZESZUTEK JOANNA00:58:41.248 (00:00:00.000)
147075K26-3515MALEWICZ MARIADRUŻYNA WISIENKI00:58:57.616 (00:00:00.000)
148128K16-255PIĄTEK AGNIESZKAOSP CHROŚNICA00:59:12.509 (00:00:00.000)
149113M40+38GÓRCZAK WOJCIECH01:00:00.624 (00:00:00.000)
150051M50+17RADAJEWSKI KRZYSZTOFRADAR-TEAM01:01:09.387 (00:00:00.000)
151102M30+34MAZIEC DARIUSZNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL / WRESTLING CROSS GYM01:01:17.928 (00:00:00.000)
152092M30+35MAĆKOWSKI PAWEŁNIEZRZESZONY01:01:22.298 (00:00:00.000)
153112M40+39SZYPURA ROBERT01:01:46.538 (00:00:00.000)
154111K46+3SZYPURA KATARZYNA01:01:46.556 (00:00:00.000)
155012M50+18WENCEL PIOTR01:02:06.366 (00:00:00.000)
156170K26-3516GARDIAS SYLWIA01:05:27.373 (00:00:00.000)
157090K26-3517MAĆKOWSKA IWONA01:06:05.158 (00:00:00.000)
158162K46+4DOMAGALSKA MARIAOPALENICKI KLUB BIEGACZA01:08:00.082 (00:00:00.000)