CZASnaCHIP -elektroniczny pomiar czasuWróć do listy zawodówVIII Bieg Szlakiem Króla Zygmunta Starego - 5/10km , Kozienice 9.06.2018

MiejsceNumerKat.Mc w kat.ZawodnikKlubCzas brutto
(czas netto)
Zdjęcie
1100M21-30BIENIEK DARIUSZELO ELO 3 2 0DSQ ()
241K36-45DOMAGAŁA WIOLETTAWKZ KOZIENICEDSQ ()
387M31-401CZARNECKI KAMILSTS SKARŻYSKO KAMIENNA00:36:59.387 ()
442M41-501KACPRZAK ANDRZEJBIEGIEM RADOM!00:38:33.368 ()
553K36-451WAŚNIEWSKA KAROLINABIEGIEM RADOM!00:38:45.404 ()
6124M51-601ORMAN TOMASZTOMTEAM00:38:45.436 ()
793M41-502RUSAK SŁAWOMIRBIEGIEM RADOM!00:38:52.098 ()
891M21-301KREKORA ADRIAN00:39:02.206 ()
9105M41-503KLOCZKOWSKI JERZY00:39:06.136 ()
1044M31-402PODSIADŁY SZYMONWKZ00:40:10.155 ()
1112M31-403MENDYKA MICHAŁBIEGIEM RADOM00:40:10.467 ()
1281M16-201SŁOMKA MATEUSZWKURW_TEAM00:41:25.366 ()
1363M41-504TRACZYK MARIUSZWKZ KOZIENICE00:41:27.538 ()
148M41-505CIEŚLAK KRZYSZTOF00:41:52.446 ()
1595M51-602KRAMER RAFALBIEGIEM RADOM00:41:55.465 ()
1619M21-302SOBCZYK GRZEGORZWKZ KOZIENICE00:42:40.037 ()
1797M31-404SARZYŃSKI SŁAWOMIR00:42:40.552 ()
185M41-506WEREMKO GRZEGORZMULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWY00:42:52.883 ()
1928M21-303MILCZARCZYK DARIUSZ00:43:45.894 ()
2031M31-405ALOT PAWEŁ00:43:50.355 ()
2139M41-507KACPURA PIOTR4. SLSZ00:43:58.009 ()
22103M31-406DĘBOWSKI MICHAŁ00:44:38.454 ()
2378M31-407KACZKOWSKI KRZYSZTOF00:44:58.219 ()
2479M21-304BOREK PATRYK42BLSZ00:45:16.572 ()
2574M31-408KULHAWIEC DARIUSZ00:45:41.721 ()
2614M31-409JANECZEK ADAMWKZ KOZIENICE00:45:58.156 ()
2780K45+1MAJ BEATABIEGNĘ DLA MARYSI/OLIMP KOZIENICE00:46:00.468 ()
28109M41-508BULANDA GRZEGORZ00:46:19.123 ()
29104K16-251MICHALSKA ŻANETA00:46:21.367 ()
3048M21-305RYKOWSKI RADOSŁAWWYGON STANISŁAWICE00:47:09.500 ()
31132K45+2KACZMARZYK BARBARABIEGIEM RADOM00:47:19.580 ()
32134M51-603BIŃKOWSKI LEONBIEGIEM RADOM00:47:31.286 ()
3386M60+1BORKOWSKI JERZYBIEGIEM RADOM!00:48:28.227 ()
3411K26-351CIEŚLIK ANNAKS START PUŁASKI WARKA00:48:28.836 ()
3554M21-306SOBCZYK WOJCIECHWKZ KOZIENICE00:48:33.289 ()
3647M31-4010PODSIADŁY MICHAŁWKZ KOZIENICE00:48:36.196 ()
3732M21-307ŚWIRCZ DAMIANSTREET RUN RADOM00:48:40.179 ()
38108M41-509BUDZIŃSKI ARTUR00:48:51.894 ()
3982M41-5010HERNACKI ROBERT00:48:53.686 ()
4071M31-4011JABŁOŃSKI SŁAWOMIR00:48:56.628 ()
417K36-452BROGOWICZ STĘPNIEWSKA AGNIESZKA00:49:02.500 ()
4262M51-604ALBERSKI WOJCIECH00:49:31.827 ()
4368M41-5011MACIEJEWSKI ŁUKASZ00:49:34.218 ()
4416M31-4012WÓJCIK DANIELWKZ00:49:43.610 ()
4572M51-605FILIPOWICZ MIROSŁAWBIEGIEM RADOM!00:50:15.888 ()
4651M41-5012BRATOS EMIL00:50:22.008 ()
4735M60+2KORCZAK WINCENTYBIEGIEM RADOM!00:50:40.533 ()
48118M31-4013GRZYWACZ PAWEL00:50:48.659 ()
4966M51-606BOGUCKI ANDRZEJ00:50:49.270 ()
506M31-4014SZEWCZYK PIOTRBIEGOWA RODZINA00:51:49.873 ()
51102M21-308KACZMARSKI JACEK00:52:07.691 ()
5298K36-453WIĄZOWSKA MONIKA00:52:16.852 ()
5323M60+3WOLSZCZAK RYSZARDWKZ KOZIENICE00:52:29.655 ()
5430K36-454KOWALSKA URSZULA00:52:33.183 ()
5570M21-309POŁCZYŃSKI RADOSŁAW00:52:47.803 ()
5669K16-252SPRAWKA MARTA00:52:58.377 ()
5794M41-5013GWIAZDA KAZIMIERZKLUB BIEGAJĄCYCH LEŚNIKÓW00:53:08.821 ()
5852M41-5014LESIAK ROMAN00:53:14.676 ()
599M60+4MARLECKI ANDRZEJBIEGIEM RADOM00:53:16.666 ()
6096M16-202MAKARSKI WIKTOR00:53:35.165 ()
614M31-4015KICIŃSKI ANDRZEJ42BLSZ00:53:50.159 ()
6275M31-4016RYBSKI MARIUSZ-00:53:53.632 ()
6317M41-5015GARBARCZYK PIOTR00:54:14.092 ()
6460M41-5016DOMAŃSKI PAWEŁ00:55:13.401 ()
6513M21-3010KOŁCIUK WOJCIECHFELCZER TEAM00:55:34.433 ()
6692M41-5017WIŚNIEWSKI WITOLDBIEGAM BO LUBIĘ00:55:37.228 ()
6738K45+3MICHALSKA MAŁGORZATABIEGIEM RADOM!00:55:37.834 ()
6840M41-5018DOMAGAŁA PIOTRWKZ KOZIENICE00:55:47.810 ()
6927M60+5LACHOWICZ IRENEUSZ00:55:48.835 ()
7059M21-3011KUBICKI ROMAN00:55:54.714 ()
7110M41-5019KWAPISIEWICZ DARIUSZ42BLSZ00:56:34.923 ()
7283M21-3012SKOPEK MARIUSZ00:56:41.871 ()
73125M41-5020PODYMNIAK LESZEKSTREET RUN RADOM00:56:44.151 ()
7473M41-5021PIETRAS JAROSŁAWBIEGIEM RADOM!00:56:44.500 ()
7522M21-3013KLIMAS MATEUSZWKZ KOZIENICE00:57:00.934 ()
7664M31-4017GRZĘDA MICHAŁKRSP00:57:03.108 ()
7729M31-4018CICHOWLAS MARCIN00:57:16.276 ()
7884K36-455ŚMIETANKA MARIAGART00:57:20.928 ()
7985M41-5022MĘCIŃSKI ŁUKASZGART00:57:21.042 ()
8089M31-4019KACZOR MICHAŁBRAK00:57:24.126 ()
8145M31-4020KAŹMIERCZAK KONRADBIEGIEM RADOM00:57:31.702 ()
8246M41-5023KOLANOWSKI PAWEŁ42BLSZ00:58:11.949 ()
8324K26-352SKWAREK AGATABIEGOWA RODZINA00:59:04.307 ()
8477M31-4021MARSULA MARCIN00:59:17.915 ()
8515K26-353MALETKA DOMINIKA00:59:38.318 ()
8650M16-203JASEK KRYSTIAN01:01:00.437 ()
87101M60+6PYTKA JAN01:01:09.928 ()
88117M31-4022GRABOWSKI JAROSŁAWDSS ORLĘTA01:01:22.789 ()
8958K26-354KRZEŚNIAK-MOLGA MAGDALENABRAK01:02:04.037 ()
9057M31-4023SITO MATEUSZ----------01:02:29.500 ()
9155M41-5024WÓJCIK ROBERT----------01:02:41.066 ()
9249M41-5025GOŚCINNY PIOTR01:02:44.156 ()
9376K45+4GUZIŃSKA KRYSIACAFEROMA01:02:59.395 ()
9425M31-4024PACHOLSKI ŁUKASZSTREET RUN RADOM01:04:41.314 ()
9588M31-4025PARDAK RADOSŁAWBRAK01:05:08.652 ()
9661K36-456DRAPAŁA MAGDALENA01:05:50.825 ()
9799K26-355SIEDLECKA ALEKSANDRA01:06:03.772 ()
9826K36-457JADCZAK KATARZYNASTREET RUN RADOM01:07:13.352 ()
9936K26-356GÓRECKA AGNIESZKASTREET RUN RADOM01:10:04.238 ()
10033K36-458KIBLER DOROTASTREET RUN RADOM01:10:04.346 ()
10134K45+5KOPROWSKA JOANNA01:10:53.027 ()
10256K26-357JANECZEK AGNIESZKA01:14:10.950 ()
10390M31-4026ŚLĘZAK PAWEŁPOTRENUJEMY? LOSTINSPORT BIEGUSIEM.PL01:14:11.000 ()