CZASnaCHIP -elektroniczny pomiar czasuWróć do listy zawodówIII Bieg Króla Kazimierza (10km) , Chocz 21.04.2018

MiejsceNumerKat.Mc w kat.ZawodnikKlubCzas brutto
(czas netto)
Zdjęcie
1110M35-491KOŁACIŃSKI MICHAŁTRIMADNESS WRZEŚNIA00:37:26.589 (00:37:25)
2060M35-492TERLECKI KRZYSZTOF31 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO00:38:01.667 (00:38:00)
3001K35-491WIERZCHOWSKA IZABELASUPERMARATON KALISZ00:39:28.865 (00:39:27)
4049M16-341PRZYBYŁ ARONKWP POZNAŃ, PKB KALISZ00:40:31.214 (00:40:30)
5071M16-342KRZYWIK TOMASZ00:41:08.611 (00:41:07)
6003M35-493KOSMALA TOMASZ00:41:23.028 (00:41:22)
7004M35-494KULAS SŁAWOMIRTRUCHTACZ DOBRZYCA00:41:42.713 (00:41:35)
8067M16-343JANKOWSKI WALDEMARBLIŹNIACY00:41:58.796 (00:41:57)
9044M35-495POCZTA RAFAŁTRUCHTACZ DOBRZYCA00:42:40.414 (00:42:36)
10103M16-344NAGLIK-FUKUDA PRZEMYSŁAW00:43:32.042 (00:43:22)
11016M16-345ZYMNY DANIELTRUCHTACZ DOBRZYCA00:44:25.296 (00:44:21)
12017M35-496WIERZCHOWSKI ADAMSUPERMARATON KALISZ00:45:27.606 (00:45:22)
13040M35-497SIERŻANT PAWEŁPRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE PLESZEW00:45:37.581 (00:45:29)
14068M35-498ŁYSKAWKA TOMASZ00:45:56.556 (00:45:45)
15054K16-341FRIEBE KINGAROZPĘDZENI WIATREM GOLINA00:46:38.499 (00:46:28)
16033M35-499JÓZEFOWICZ ANDRZEJTEAM/BBL PLESZEW00:46:52.641 (00:46:46)
17107M35-4910ŻABIEREK BUGUMIŁ00:47:22.046 (00:47:18)
18008M50+1SARNA SŁAWOMIRTEAM PLESZEW00:47:29.074 (00:47:26)
19020M50+2PÓŁTORAK BOLESŁAWNIEZRZESZONY00:47:41.215 (00:47:33)
20010M16-346PATERKA MAREKTEAM PLESZEW00:47:56.199 (00:47:54)
21072K16-342SZYMAŃSKA WIOLETALKS OSIR PLESZEW00:48:06.431 (00:48:05)
22109M16-347DUDA TOMASZ00:48:15.559 (00:48:03)
23066M50+3CIERNIEWSKI RYSZARDTRUCHTACZ DOBRZYCA00:48:32.674 (00:48:27)
24102M16-348PADANOWSKI ARKADIUSZ00:48:39.431 (00:48:33)
25055M35-4911ZALEŚNY PRZEMYSŁAW00:49:07.158 (00:48:54)
26002M16-349CIERZNIAK DAMIANDHU MOTO DREAM00:49:14.919 (00:49:12)
27057M50+4JAROSZ SŁAWOMIRKOŹMIN BIEGA00:49:15.318 (00:49:12)
28023M35-4912DELEKTA KRZYSZTOF00:49:20.456 (00:49:16)
29065K16-343RAŚ MAGDALENA00:49:32.396 (00:49:31)
30039M35-4913JAMROSZCZYK PRZEMYSŁAWTEAM PLESZEW00:50:14.268 (00:50:08)
31046K16-344KAŹMIERSKA AGNIESZKATUPTACZ TOPORÓW00:50:28.796 (00:50:18)
32038M16-3410LEŚNIEWSKI JAROSŁAWTEAM PLESZEW00:50:39.835 (00:50:36)
33018M35-4914GAJEWSKI ŁUKASZ00:50:46.956 (00:50:45)
34048M35-4915BALCER MARCIN00:50:53.446 (00:50:50)
35012M35-4916KUCZKOWSKI JAROSŁAW00:51:11.959 (00:51:03)
36106M35-4917CIERNIEWSKI GRZEGORZ00:51:18.014 (00:51:08)
37022M35-4918NOWICKI BARTOSZ00:51:31.657 (00:51:29)
38073K35-492HEJDYSZ KATARZYNA00:51:41.535 (00:51:38)
39069M35-4919GORZELIŃSKI ZDZISŁAWTEAM/BBL PLESZEW00:51:43.551 (00:51:38)
40050M35-4920MIELCAREK JANUSZ00:52:10.568 (00:52:03)
41007K35-493SOŁTYSIAK SYLWIAJMBS TEAM00:52:49.363 (00:52:44)
42070M16-3411NOWICKI PAWEŁ00:52:49.472 (00:52:48)
43019M35-4921ŁOZA SŁAWOMIR00:53:05.710 (00:52:56)
44061K16-345URBANIAK KRZYSIA00:53:37.975 (00:53:31)
45056M16-3412CZAJKA TOMASZ00:53:44.577 (00:53:32)
46042M35-4922DERBICH MARIUSZ00:54:01.179 (00:53:57)
47079M50+5MICHALSKI RYSZARDTEAM PLESZEW00:54:03.491 (00:53:57)
48101M16-3413JACHOWICZ DANIEL00:54:30.787 (00:54:28)
49029M35-4923CIEŚLAK IRENEUSZCZERMIN00:54:41.597 (00:54:32)
50031K16-346WIECZOREK KATARZYNAPRYZMAT TEAM00:54:41.659 (00:54:37)
51051M50+6GRZEŚCZYK MAREKOSTRÓW WIELKOPOLSKI00:55:36.775 (00:55:27)
52108M16-3414PAKUŁA MICHAŁ00:56:01.851 (00:55:58)
53009M50+7SOBIERAJCZYK JERZY00:57:17.093 (00:57:13)
54053M16-3415WALCZAK TOMASZ00:57:17.358 (00:57:14)
55064K16-347BIENIEK OLGA16 BATALION REMONTU LOTNISK00:57:20.608 (00:57:13)
56035M35-4924MATUSZAK KRZYSZTOF00:57:33.636 (00:57:27)
57104M35-4925DĘBICKI MICHAŁPSP WRZEŚNIA, OSK ISKRA BORZYKOWO00:58:24.959 (00:58:18)
58005K50+1ORPEL MARIOLAROZPĘDZENI WIATREM GOLINA00:58:29.299 (00:58:20)
59076M16-3416GMEREK MICHAŁBIEGACZE JAROCIN00:58:35.426 (00:57:31)
60062M16-3417KISTER KRZYSZTOF00:58:57.049 (00:58:53)
61034M35-4926SIERADZKI PAWEŁ00:58:57.486 (00:58:52)
62063M35-4927KISTER BŁAŻEJ00:59:06.157 (00:58:58)
63028K35-494KWIATKOWSKA AGNIESZKANIEZRZESZONY00:59:15.190 (00:59:06)
64058M35-4928MIELCAREK MICHAŁCOLIAN NA START!00:59:15.928 (00:59:09)
65077M35-4929KRAMARCZYK PIOTR01:00:09.324 (01:00:02)
66043M16-3418WOJTCZAK PRZEMYSŁAW01:00:09.355 (01:00:01)
67078M16-3419SZYCHOWIAK MATEUSZ01:00:09.563 (00:59:59)
68021K35-495SITKO MARTAPYZDRZANIE W BIEGU01:00:20.725 (01:00:16)
69014K16-348MIERNIK ZUZANNAJMBS TEAM01:00:21.147 (01:00:15)
70025M35-4930JAWORSKI MACIEJNIEZRZESZONY01:01:34.143 (01:01:27)
71036K16-349KOSMALA DOROTA01:01:50.947 (01:01:47)
72080K16-3410IGNASIAK AGATA01:03:24.822 (01:03:18)
73015M16-3420JANICKI ADRIANJMBS TEAM01:03:57.567 (01:03:53)
74027K35-496WOLSKA ANNANIEZRZESZONY01:05:15.045 (01:05:06)
75045K35-497POCZTA JOANNATRUCHTACZ DOBRZYCA01:05:49.942 (01:05:39)
76013K16-3411BŁASZCZYK ANNA01:06:34.303 (01:06:28)
77105K35-498KONIEWICZ-KRUK ANNAMATEAM01:06:51.557 (01:06:49)
78024K35-499SZKUDLAREK AGNIESZKANIEZRZESZONY01:14:19.587 (01:14:11)
79047M50+8KRUPINSKI RYSZARDTEAM PLESZEW01:15:55.675 (01:15:51)