CZASnaCHIP -elektroniczny pomiar czasuWróć do listy zawodówVIII X Fiedlerowska , Bolewice 19.05.2018

MiejsceNumerKat.Mc w kat.ZawodnikKlubCzas brutto
(czas netto)
Zdjęcie
1013K26-35STRYSZAK KATARZYNA-DSQ (00:00:00)
2040M26-351GRABSKI RAFAŁDANFLOR TEAM00:37:14.522 (00:37:14)
3055M36-501RANECKI PIOTR-00:38:49.452 (00:38:49)
4087M26-352DRZYMAŁA ADAMDANFLOR TEAM00:39:25.753 (00:39:25)
5054M36-502RUTA DARIUSZ ANDRZEJNBK00:39:46.131 (00:39:46)
6032M26-353CHWALISZ ŁUKASZNIGHT RUNNERS00:39:53.351 (00:39:51)
7096M36-503NOWAK PRZEMYSŁAWOPALENICKI KLUB BIEGACZA00:39:56.601 (00:39:55)
8111M26-354SIEROŃ KAMILTEAM BEROTU00:40:18.421 (00:40:17)
9081M26-355KUKAWA HUBERTOPALENICKI KLUB BIEGACZA00:40:37.690 (00:40:36)
10060M16-251KRÓL SEBASTIANDRUŻYNA BIEGACZY GMINA GRANOWO00:40:48.348 (00:40:47)
11098K26-351MACIĄG IWONAKLUB BIEGACZA BOLEWICE00:40:48.676 (00:40:47)
12113M36-504KOŃKA TOMASZTEAM BEROTU00:40:56.672 (00:40:55)
13048M26-356WOŹNY PRZEMYSŁAWBUKOWSKI KLUB BIEGACZA00:41:49.576 (00:41:48)
14016M26-357MAZUR MARCINKOLECTEAM ZBĄSZYNEK00:42:03.016 (00:42:02)
15121M26-358MUŁKOWSKI DANIEL00:42:49.658 (00:42:47)
16073K16-251ŚWIĄTEK AGATAOSP OPALENICA00:42:55.970 (00:42:55)
17107M36-505ZIEMEK TOMASZTEAM BEROTU00:43:11.452 (00:43:09)
18024M36-506DOLECKI ARKADIUSZ-00:43:19.805 (00:43:16)
19039M36-507ZERBST JACEKNIEZRZESZONY00:43:21.555 (00:43:18)
20007M50+1SKOTAREK SŁAWOMIROPALENICKI KLUB BIEGACZA00:43:22.711 (00:43:19)
21085M50+2MAŃCZAK BOGDANNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL00:43:54.896 (00:43:54)
22099K26-352PERZ EMILIAWOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWA00:43:59.755 (00:43:52)
23061M50+3SZYMKOWIAK ANDRZEJ00:44:24.785 (00:44:21)
24044M26-359BEDER GRZEGORZ00:44:30.442 (00:44:21)
25001M36-508HALINIAK MAREKNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL00:44:44.067 (00:44:38)
26089M36-509TARGOSZ WOJCIECHOPALENICA00:45:01.094 (00:00:00)
27065M26-3510JĘDRZEJCZAK MATEUSZWOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWA00:45:20.263 (00:45:17)
28046M26-3511KACZMAREK MACIEJMYŚLĘ STOPAMI00:45:24.803 (00:45:16)
29106M36-5010LISEK JANUSZTEAM BEROTU00:45:26.450 (00:45:23)
30005M16-252NAGUCKI KAROL00:45:28.653 (00:45:25)
31122M50+4FLAK-MARCINKOWSKI JACEKKB MARATON TUREK00:45:32.212 (00:45:26)
32006M26-3512JENDRUCH MATEUSZ00:45:33.087 (00:45:29)
33092M26-3513MICHAŁOWICZ JAKUB00:45:33.962 (00:45:26)
34004M26-3514KUPCZYŃSKI DAWID00:45:35.696 (00:45:33)
35020M36-5011KURAŚ SZYMONNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL00:45:45.383 (00:45:38)
36057M36-5012TRAWIŃSKI KRZYSZTOFBIEGAM BO LUBIĘ00:45:46.711 (00:45:45)
37050M36-5013FRAŃSKI HUBERT-00:46:21.253 (00:46:16)
38049M16-253FRAŃSKI ERNEST-00:46:35.116 (00:46:30)
39003M26-3515KAWA HUBERT00:46:36.381 (00:46:29)
40034M36-5014FRAŃSKI ŁUKASZNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL00:46:37.131 (00:46:35)
41083M26-3516JARNUT ŁUKASZLB TEAM LWÓWEK00:46:39.544 (00:46:32)
42103M26-3517BADZIŃSKI ADRIAN DARIUSZ00:46:43.826 (00:46:38)
43120M16-254MAZUREK SZYMON00:46:52.113 (00:46:42)
44026M50+5SZYMAŃSKI ROMANBUKOWSKI KLUB BIEGACZA00:46:56.567 (00:46:50)
45071M26-3518JARMUŻYK ADRIAN00:47:16.263 (00:47:13)
46109M36-5015SPYCHAŁA ŁUKASZTEAM BEROTU00:47:36.645 (00:47:33)
47063M50+6WESOŁY PIOTRKLUB BIEGACZA BOLEWICE00:47:39.661 (00:47:35)
48082M36-5016TORCHAŁA MAREK00:47:43.314 (00:47:32)
49037M26-3519POLASZEK PAWEŁMAFIJA00:47:59.822 (00:47:53)
50022M50+7SZOTT KRZYSZTOF00:48:15.923 (00:48:09)
51023M36-5017ŁUCZAK MARCIN00:48:23.939 (00:48:17)
52093M16-255KACZMAREK MACIEJ00:48:32.032 (00:48:26)
53068M16-256PAWELEC CEZARY00:48:47.600 (00:48:38)
54043K35+1STERMULA AGATA00:48:54.430 (00:48:51)
55066K35+2BIELAWA KAMILANKB CHYŻY NOWY TOMYŚL00:49:00.523 (00:48:51)
56010M36-5018KLESZCZ ROBERTORANGE POLSKA00:49:21.222 (00:49:12)
57009M36-5019KUREK TOMASZ00:49:30.052 (00:49:24)
58053M36-5020PRZĄDKA MICHAŁOPALENICKI KLUB BIEGACZA00:49:39.052 (00:49:32)
59100M26-3520WITKOWSKI MATEUSZ-00:49:43.244 (00:49:33)
60125M16-257PILC DAMIANKLUB BIEGACZA BOLEWICE00:49:49.431 (00:49:38)
61017M16-258CZAPRACKI MIKOŁAJ00:49:52.421 (00:49:43)
62105K16-252MACIAG MAGDALENA00:49:55.109 (00:49:51)
63030M26-3521PAWŁOWSKI TOMEKSOKÓŁ WŁOSZAKOWICE00:50:01.896 (00:49:55)
64015M26-3522BENDOWSKI ŁUKASZGRODZISKI KLUB BIEGACZA00:50:05.662 (00:49:57)
65029M36-5021NAPOROWSKI DAMIANNKB CHYŻY00:50:07.843 (00:50:00)
66090K16-253JANOWICZ HONORATAOPALENICKI KLUB BIEGACZA00:50:09.109 (00:50:04)
67104K26-353MAZUR AGNIESZKAKOLECTEAM ZBĄSZYNEK00:50:12.912 (00:50:08)
68035M26-3523ZERBST SŁAWEK00:50:13.069 (00:50:05)
69077M26-3524JARNUT PAWEŁLB TEAM LWÓWEK00:50:18.834 (00:50:11)
70052M26-3525PIĄTAS MARIUSZ00:50:23.831 (00:50:11)
71086K35+3GWARDZIK KAROLINABIEGAM BO LUBIĘ00:50:35.600 (00:50:31)
72036M36-5022PAJCHROWSKI RAFAŁ00:50:43.752 (00:50:35)
73115K26-354KOŃKA MAGDALENATEAM BEROTU00:50:45.455 (00:50:40)
74074K35+4BIEGAŃSKA MAGDAOPALENICKI KLUB BIEGACZA00:50:53.713 (00:50:48)
75033M36-5023PIĄTAS KRZYSZTOF00:51:00.424 (00:50:48)
76112M36-5024DOKOWICZ JAREKTEAM BEROTU00:51:02.002 (00:50:58)
77116K26-355NYGA EMILIATEAM BEROTU00:51:31.598 (00:51:26)
78080K35+5WIŚNIEWSKA MAŁGORZATA-00:51:45.754 (00:51:37)
79118M26-3526MALEWICZ ROBERT00:52:03.086 (00:51:38)
80011M36-5025NAHACZEWSKI GRZEGORZ00:52:39.853 (00:52:30)
81012K35+6JARNÓT AGNIESZKANKB CHYŻY NOWY TOMYŚL00:52:40.105 (00:52:30)
82014M26-3527MROCZKIEWICZ PRZEMYSŁAW00:52:46.199 (00:52:37)
83072K16-254ZIMNA MARTA00:52:52.249 (00:52:45)
84058K26-356ANDRZEJCZAK ANNANKB CHYŻY NOWY TOMYŚL00:52:57.179 (00:52:51)
85018M36-5026CYPRIAN JAROSŁAWNIEZRZESZONY00:53:19.856 (00:00:00)
86002M36-5027KONIECZNY PIOTRNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL00:53:23.070 (00:53:10)
87051M50+8PYTA GRZEGORZBIEGAM BO LUBIĘ00:53:37.318 (00:53:26)
88019K26-357CYPRIAN PAULAOPALENICKI KLUB BIEGACZA00:53:39.370 (00:53:30)
89021M36-5028ARENT JACEKRAKONIEWICE00:54:13.821 (00:54:08)
90025K35+7DOLECKA ELANKB CHYŻY NOWY TOMYŚL00:54:21.761 (00:54:12)
91078M50+9PIECHOTA STANISŁAWKLUB BIEGACZA BOLEWICE00:54:22.765 (00:54:20)
92088M36-5029MICHALAK TOMASZ00:55:22.384 (00:55:12)
93094K16-255MINTA WERONIKAWEMI RUN00:55:40.938 (00:55:37)
94102K35+8FALKIEWICZ AGATAAKTYWNIE.FIT00:55:41.266 (00:55:39)
95059M26-3528ANDRZEJCZAK ŁUKASZ-00:55:41.427 (00:55:31)
96067M16-259WOJTKOWIAK MATEUSZKS ZENIT WYTOMYŚL00:56:10.376 (00:56:05)
97097K16-256BRAMBOR ZUZANNA00:56:10.499 (00:55:59)
98031M36-5030SZYMANKIEWICZ ANDRZEJ00:56:12.467 (00:56:02)
99045M26-3529DULAT RADOSŁAW00:57:00.015 (00:56:55)
100123K16-257RZESZUTEK JOANNA00:58:06.998 (00:58:03)
101124M26-3530RATAJSKI MATEUSZ00:58:07.007 (00:58:03)
102084K26-358STRZELECKA EWELINA-00:58:12.848 (00:58:07)
103117M26-3531ROMANOWSKI ROBERTNIEZRZESZONY00:58:17.376 (00:58:04)
104042K26-359KACZMAREK ANETA00:58:34.655 (00:58:26)
105056K35+9WRÓBEL MARZENANIEZRZESZONA00:58:54.016 (00:58:43)
106041M36-5031JOPEK DAWID00:58:59.747 (00:58:48)
107062K26-3510PAWLAK PATRYCJAKLUB BIEGACZA BOLEWICE00:59:31.070 (00:59:20)
108101K35+10HAUFFA MAŁGORZATA-00:59:39.060 (00:59:33)
109027K35+11SZYMAŃSKA DONATABUKOWSKI KLUB BIEGACZA01:00:38.110 (01:00:25)
110008M36-5032GRZELEWSKI KAROLSTADO01:01:43.407 (01:01:34)
111114M36-5033PAWLAK JEREMIASZTEAM BEROTU01:01:47.787 (01:01:36)
112064M36-5034DANKOWSKI ZBIGNIEWNIEZRZESZONY01:02:52.327 (01:02:44)
113076K35+12MORTKA ELŻBIETAOSP OPALENICA01:03:00.014 (01:02:53)
114108M26-3532MACIEJEWSKI HUBERTTEAM BEROTU01:05:59.853 (01:05:47)
115119K26-3511MALEWICZ MARIA01:08:06.438 (01:08:03)