CZASnaCHIP -elektroniczny pomiar czasuWróć do listy zawodówMaraton Leśny Kwidzyn , Kwidzyn 30.06.2018

MiejsceNumerKat.Mc w kat.ZawodnikKlubCzas brutto
(czas netto)
Zdjęcie
1114MOpenGARBOWSKI KRZYSZTOFLKS ZANTYR SZTUM02:51:50.046 (02:51:50.046)
2030MOpenBRĄCZYK KRZYSZTOFTKKF WODNIK WIĘCBORK03:00:16.865 (03:00:14.117)
3024MOpenHAPKE TOMASZTRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN03:06:38.321 (03:06:36.061)
4006MOpenKUŚNIERZ PAWEŁ03:21:21.316 (03:21:19.316)
5108MOpenRZĄDCA MARCINTRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN03:22:51.992 (03:22:45.992)
6088MOpenNAJDA SŁAWOMIRLKS ZANTYR SZTUM03:24:22.437 (03:24:22.437)
7105MOpenSAWA MATEUSZ03:27:21.836 (03:27:20.836)
8010MOpenKOWALSKI KAZIMIERZ03:28:09.696 (03:28:08.696)
9091MOpenCISŁO WALDEMAR03:29:38.931 (03:29:32.698)
10116MOpenSTRYKOWSKI JAROSŁAWDRUŻYNA SZPIKU03:32:17.379 (03:32:16.379)
11134MOpenSOSNOWSKI JAROSŁAWBIEGAJĄCY TCZEW03:38:27.274 (03:38:22.361)
12009MOpenBRZUSZKIEWICZ BARTEKKWIDZYN BIEGA03:38:57.803 (03:38:54.803)
13085MOpenSMOCZYŃSKI RAFAŁBRAK03:38:59.991 (03:38:54.991)
14079MOpenRADTKE ROBERT03:40:54.501 (03:40:53.501)
15096MOpenPAZOWSKI WIESŁAW03:41:32.145 (03:41:30.145)
16072MOpenŻEMETRO RYSZARDLKS ZANTYR SZTUM03:41:32.907 (03:41:30.907)
17080MOpenRADTKE ARKADIUSZ03:42:14.849 (03:42:10.246)
18069MOpenMILACHOWSKI SEBASTIAN03:42:15.178 (03:42:12.178)
19070MOpenGUMKOWSKI MATEUSZGMINA GARDEJA BIEGA03:44:24.206 (03:44:18.879)
20125KOpenPEISERT ALEKSANDRABIEGOLOGIA.PL / RUN BABY03:45:13.910 (03:45:11.567)
21126MOpenPEISERT TOMASZBIEGOLOGIA.PL / RUN BABY03:45:14.316 (03:45:11.973)
22028MOpenWYSOCKI MARIUSZPIES ICH GANIAŁ03:45:39.361 (03:45:37.361)
23048MOpenLESZCZYŁOWSKI ŁUKASZJW 2117 KOŁOBRZEG03:47:49.123 (03:47:40.123)
24015MOpenCIEŚLAK PIOTR03:48:52.196 (03:48:40.196)
25051MOpenHALIK TOMASZ03:49:21.028 (03:49:17.028)
26132MOpenKRUCZKOWSKI JAROSŁAWPOWIAT ALEKSANDROWSKI03:49:49.833 (03:49:46.833)
27063MOpenPIASECKI JULIUSZ03:50:54.273 (03:50:49.360)
28056MOpenPOMIERSKI ZBIGNIEWKIZ03:51:19.513 (03:51:13.958)
29087MOpenOLBRYŚ STANISŁAW ADAMKB LEGIONOWO03:55:59.780 (03:55:58.780)
30013MOpenMICHALSKI KRZYSZTOFKWIDZYN BIEGA03:56:14.145 (03:56:07.145)
31032MOpenPERLEJEWSKI ROBERTBIEGAJĄCY TCZEW03:56:25.388 (03:56:25.388)
32117MOpenŁUCZKOWSKI ZYGMUNT03:57:22.891 (03:57:22.891)
33092MOpenMICHNA MICHAŁSUT03:59:34.657 (03:59:34.657)
34113MOpenKWIATKOWSKI TOAMSZKWIDZYN BIEGA04:00:01.637 (04:00:01.637)
35046MOpenPIERNICKI PAWEŁ04:00:39.415 (04:00:39.415)
36016MOpenALEKSANDROWICZ KRZYSZTOFBIEGAJĄCY TCZEW04:00:44.427 (04:00:44.427)
37017MOpenSCHODOWSKI PRZEMEK04:00:50.430 (04:00:50.430)
38094MOpenWÓJTOWIVZ MARCIN100 MARATHON CLUB POLSKA04:02:55.004 (04:02:55.004)
39109MOpenRZĄDCA GRZEGORZ04:03:26.713 (04:03:26.713)
40128MOpenLASOTA MIROSŁAW04:03:57.624 (04:03:57.624)
41020MOpenSZULWACH PAWEŁKILIMANDŻARO04:04:25.163 (04:04:25.163)
42068KOpenWITCZAK JOLANTATARNOWO PODGÓRNE - POZIOM BLIŻEJ04:04:36.183 (04:04:36.183)
43099MOpenZAMORSKI ADAMELBAŻANT04:05:17.337 (04:05:17.337)
44053KOpenNIENADOWSKA BEATA04:05:17.431 (04:05:17.431)
45089MOpenKOSTUCH JAN04:06:17.625 (04:06:17.625)
46034MOpenJÓŹWIAK TOMASZIP KWIDZYN TEAM04:08:15.214 (04:08:15.214)
47133MOpenBORZYSZKOWSKI BARTOSZ04:08:42.886 (04:08:42.886)
48060MOpenSLOTAŁA DARIUSZKLUB 366 --- (BIEG BEZ CHIPA) ---04:09:18 (04:09:18)
49003MOpenHILLAR JACEKKWIDZYN BIEGA04:09:50.110 (04:09:50.110)
50129KOpenMOTYLSKA ALEKSAPŁOCK BIEGA NO AGĘ LIMIT04:09:57.813 (04:09:57.813)
51052MOpenWODEJKO ARTURTBKM WILK SOLEC KUJAWSKI04:11:04.794 (04:11:04.794)
52106MOpenDŁUBISZ MATEUSZ04:12:11.161 (04:12:11.161)
53101MOpenSZTĄBERSKI BARTOSZ04:12:11.227 (04:12:11.227)
54102MOpenCHLEBEK MATEUSZ04:12:12.196 (04:12:12.196)
55104KOpenKUCKA WIKTORIA04:12:12.587 (04:12:12.587)
56027MOpenGDANIEC SŁAWOMIRBIEGAJĄCY TCZEW04:12:39.897 (04:12:39.897)
57019MOpenSŁODOWNIK RAFAŁBYDGOSZCZ FAN MARATON04:12:41.944 (04:12:41.944)
58057MOpenKRUSZYŃSKI KRZYSZTOF04:12:44.172 (04:12:44.172)
59090MOpenKŁACZYŃSKI MARIUSZ04:13:13.954 (04:13:13.954)
60130MOpenKAŁACZYŃSKI RYSZARDKLUB 36604:13:20.547 (04:13:20.547)
61086KOpenŁEPEK TERESAV RUNNER04:13:21.263 (04:13:21.263)
62045MOpenNIEDZIELIN KRZYSZTOFBRAK04:15:02.656 (04:15:02.656)
63121MOpenRUTKA RADOSLAWBRAK04:16:19.190 (04:16:19.190)
64075MOpenURBAN WITOLD04:16:41.401 (04:16:41.401)
65136MOpenCISEK MIROSŁAW TOMASZKONDYCJA04:18:38.196 (04:18:38.196)
66064MOpenZAWORSKI JACEK04:22:01.400 (04:22:01.400)
67029KOpenWYSOCKA ALICJAPIES ICH GANIAŁ04:22:05.153 (04:22:05.153)
68097MOpenGRZYBAŁA ANDRZEJKR-B "EKO" ŁOMŻA04:23:31.016 (04:23:31.016)
69001MOpenMACIEJEWSKI BOGUSŁAW04:24:28.871 (04:24:28.871)
70018MOpenKISIELNICKI BARTEK04:25:33.345 (04:25:33.345)
71022KOpenMĄCZEWSKA MARZENAV RUNNER04:25:45.976 (04:25:45.976)
72031MOpenGURBOWICZ JAROSŁAWBIEGAJĄCY TCZEW04:27:04.500 (04:27:04.500)
73071KOpenWALENDZIK WIESIA04:27:22.177 (04:27:22.177)
74081KOpenZABOROWSKA URSZULAK.B.GOCH BYTÓW04:27:23.507 (04:27:23.507)
75083MOpenDZIEDZIC ANDRZEJ04:28:17.597 (04:28:17.597)
76061MOpenFOTEK ROMAN04:30:06.451 (04:30:06.451)
77122MOpenDUDEK EDWARD04:30:25.854 (04:30:25.854)
78059MOpenMORUS TOMEK04:33:25.106 (04:33:25.106)
79095MOpenROZMIAREK KRZYSZTOFKB AKTYWNI ŚRODA WLKP04:33:27.913 (04:33:27.913)
80098MOpenMENDYKA ŁUKASZKB AKTYWNI ŚRODA WLKP.04:33:28.433 (04:33:28.433)
81002MOpenGWÓŹDŹ KAMILTKKF WODNIK WIĘCBORK - BIEGAJĄCA RODZINKA04:34:24.839 (04:34:24.839)
82008MOpenSZEWCZYK MAREKCYBINA TEAM04:35:05.110 (04:35:05.110)
83042MOpenPEPLINSKI DARIUSZ04:35:48.008 (04:35:48.008)
84076MOpenBUDZYŃSKI MATEUSZ04:38:13.640 (04:38:13.640)
85043MOpenSTĘPIEŃ MAREK100 MARATHON CLUB POLSKA04:39:29.183 (04:39:29.183)
86062MOpenKSIĄŻEK ADAM04:39:36.683 (04:39:36.683)
87118MOpenMAŃKOWSKI DARIUSZ04:40:16.580 (04:40:16.580)
88012MOpenDZIKOWSKI ŁUKASZ04:40:19.454 (04:40:19.454)
89110MOpenWALKIEWICZ ZBIGNIEW04:40:22.517 (04:40:22.517)
90115MOpenSERWIŃSKI WŁODZIMIERZMYŚLI W BIEGU04:45:17.426 (04:45:17.426)
91111MOpenDOMAŃSKI JERZY196004:47:56.252 (04:47:56.252)
92049MOpenKUJATT WOJCIECHGDYNIA WEEKEND MARATON04:48:01.073 (04:48:01.073)
93107MOpenMASIAK RAFAŁ04:50:08.748 (04:50:08.748)
94014KOpenFRĄCZAK KAROLINA04:50:45.601 (04:50:45.601)
95066MOpenTRUKAWKA PIOTRRAKOWIEC/KWIDZYN04:55:32.080 (04:55:32.080)
96023MOpenTORBOWSKI DAMIANKP PSP KWIDZYN04:56:30.465 (04:56:30.465)
97054MOpenWIERZBA GRZEGORZW&W MARATHON TEAM04:58:42.328 (04:58:42.328)
98055MOpenWIERZBA KRZYSZTOFWIERZBA TEAM04:58:43.297 (04:58:43.297)
99112MOpenCHRAPEK GABRIEL05:00:43.874 (05:00:43.874)
100058MOpenKULPIŃSKI TOMASZ05:00:46.936 (05:00:46.936)
101119KOpenKRZYSZTOFIAK GRAZYNA05:07:15.128 (05:07:15.128)
102077MOpenDEMANIUK MARCINLECHICI ZIELONKA05:13:27.054 (05:13:27.054)
103084MOpenTORŁOP PRZEMYSŁAWGRUPA TRÓJMIASTO05:17:09.436 (05:17:09.436)
104120MOpenHYPŚ WALDEMAR05:22:24.338 (05:22:24.338)
105131MOpenWNUK GRZEGORZ100 MARATHON CLUB POLSKA05:27:27.248 (05:27:27.248)
106065MOpenJAROSZEWSKI PIOTRBRAK05:31:13.274 (05:31:13.274)
107050KOpenBUJAK JUSTYNAGDYNIA WEEKEND MARATON05:47:16.346 (05:47:16.346)
108005MOpenDAROWSKI DARIUSZPO NAS CHOĆBY POTOP05:51:09.395 (05:51:09.395)
109078MOpenANDERSZ RYSZRDTEAM PLESZEW05:51:09.473 (05:51:09.473)
110135KOpenPERLIŃSKA DOMINIKATEAM PLESZEW05:51:09.536 (05:51:09.536)
111004KOpenDZIEDZIC IZABELAPO NAS CHOĆBY POTOP05:51:13.348 (05:51:13.348)
112011MOpenGÓRNY MAREKMARATON LESZNO-DRUŻYNA SZPIKU06:04:35.218 (06:04:35.218)
113100KOpenSTEFANIAK KATARZYNACYKLO KWIDZYN/KWIDZYN BIEGA06:04:39.381 (06:04:39.381)
114093KOpenKASIERSKA EWA KATARZYNAWKB META LUBLINIEC06:07:26.779 (06:07:26.779)
115123MOpenMALINOWSKI ZBIGNIEWBRAK07:15:25 (07:15:25)
116150MOpenPĘKAL ARTUR07:15:26 (07:15:26)