CZASnaCHIP -elektroniczny pomiar czasuWróć do listy zawodówV GP Powiatu Nowotomyskiego (4/6 - Zbąszyń) , Zbąszyń 24.09.2017

MiejsceNumerKat.Mc w kat.ZawodnikKlubCzas brutto
(czas netto)
1M36-501FORNALIK PRZEMYSŁAWKM LWÓWEK WIELKOPOLSKI01:44:42 ()
2M26-351KRAKOWSKI PIOTRKB "PAST" MIĘDZYRZECZ01:51:01 ()
3M16-251GRABSKI RAFAŁDANFLOR TEAM01:51:52 ()
4M36-502RANECKI PIOTRPHOENIX CONTACT01:54:09 ()
5M36-503RUTA DARIUSZNDH PAWELEC01:54:45 ()
6M50+1LISEK MIECZYSŁAWKM LWÓWEK01:55:27 ()
7M16-252MOCEK MAREKDANFLOR TEAM01:55:58 ()
8M36-504KOLECKI DAMIANKOLECTEAM ZBĄSZYNEK01:56:10 ()
9M36-505GUZIK BARTOSZ01:56:52 ()
10M36-506NOWAK PRZEMYSŁAWOPALENICKI KLUB BIEGACZA01:57:00 ()
11M36-507KURZYŃSKI PIOTRKOLECTEAM ZBĄSZYNEK01:59:24 ()
12M50+2JANISZEWSKI WALDEMARKM LWÓWEK01:59:28 ()
13M36-508KUBIAK RAFAŁPPRK01:59:29 ()
14M26-352CHWALISZ ŁUKASZNIGHT RUNNERS01:59:57 ()
15M36-509KANIUK SŁAWOMIRGB WIELKOPOLSCY BIEGACZE02:00:12 ()
16M36-5010MIERZYŃSKI SZYMONKOLECTEAM ZBĄSZYNEK02:00:14 ()
17M36-5011SZCZECIŃSKI PIOTR02:01:23 ()
18M26-353SIEROŃ KAMILBERO TEAM02:02:11 ()
19M26-354LAUFER MATEUSZIDMAR RACING TEAM TRIATHLON DIVISION02:02:14 ()
20M16-253KRÓL SEBASTIANDRUŻYNA BIEGACZY GMINA GRANOWO02:02:14 ()
21M36-5012KUCZ SŁAWOMIRKM LWÓWEK02:02:27 ()
22M36-5013JAKUBOWSKI LESZEKBECH PACKAGING TEAM / NKB CHYŻY NOWY TOMYŚL02:02:50 ()
23M26-355KUKAWA HUBERTOPALENICKI KLUB BIEGACZA02:03:28 ()
24M26-356WOŹNY PRZEMYSŁAWBUKOWSKI KLUB BIEGACZA02:03:49 ()
25M36-5014ZIEMEK TOMASZNOWY TOMYŚL02:04:04 ()
26M36-5015JANOWSKI DARIUSZDARSAT02:04:31 ()
27M36-5016KOŃKA TOMASZBERO TEAM02:05:18 ()
28M50+3MARCINIAK WALDEMARMARCINIAK TEAM02:05:19 ()
29M26-357KAMIŃSKI ŁUKASZKM LWÓWEK02:05:31 ()
30M36-5017PIOSIK ARTURKOLECTEAM ZBĄSZYNEK02:05:36 ()
31K35+1KOLECKA SYLWIAKOLECTEAM ZBĄSZYNEK / KOLCE02:08:20 ()
32M16-254NOSKO ŁUKASZ02:09:07 ()
33K26-351PERZ EMILIAWOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWA02:10:26 ()
34K26-352KRYM JOANNA02:10:56 ()
35M26-358MAZUR MARCINKOLECTEAM ZBĄSZYNEK02:11:43 ()
36M36-5018STACHOWIAK MICHAŁ02:12:03 ()
37M50+4SZYMKOWIAK ANDRZEJ02:12:09 ()
38M36-5019DOLECKI ARKADIUSZ02:13:14 ()
39M26-359BEDER GRZEGORZ1:4502:13:23 ()
40M36-5020SKOTAREK SŁAWOMIR02:14:25 ()
41M26-3510SROKA PIOTR02:14:59 ()
42M26-3511JARNUT ŁUKASZLB TEAM LWÓWEK02:15:55 ()
43M36-5021SADOWSKI ARKADIUSZ02:16:04 ()
44M26-3512JĘDRZEJCZAK MATEUSZKLUB BIEGACZA BOLEWICE02:16:24 ()
45M36-5022MACIAŁEK PAWEŁOPALENICKI KLUB BIEGACZA02:16:24 ()
46M36-5023FRAŃSKI ŁUKASZNKB CHYZY NOWY TOMYSL02:16:39 ()
47M36-5024KLIMCZYK ROMANNKB CHYZY NOWY TOMYSL02:16:49 ()
48M36-5025PIESIK MAREKDRUKARNIA365.PL02:17:27 ()
49M36-5026SPYCHAŁA MARIUSZRUN TO THE HILLS02:19:26 ()
50K35+2PERZ MARZENNANKB CHYŻY NOWY TOMYŚL02:20:02 ()
51M36-5027HALINIAK MAREKNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL02:20:08 ()
52M50+5MARCINIAK BŁAŻEJ02:21:49 ()
53M16-255JARNUT PAWEŁLB TEAM LWÓWEK02:21:56 ()
54M26-3513ADAMCZAK MACIEJWOJNOWICKA SETKA02:22:17 ()
55M26-3514ŁUCZAK MARCIN02:22:37 ()
56M36-5028KURAŚ SZYMONNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL02:22:45 ()
57M36-5029GŁADZISZEWSKI KRZYSZTOF02:22:54 ()
58M26-3515JENDRUCH MATEUSZ02:23:10 ()
59M36-5030TORCHAŁA MAREK02:23:32 ()
60K26-353STERMULA AGATA02:24:23 ()
61M26-3516WOŹNY RADOSŁAWPMF02:24:26 ()
62M36-5031KLESZCZ ROBERTORANGE POLSKA02:24:53 ()
63M50+6WESOŁY PIOTRKLUB BIEGACZA BOLEWICE02:25:16 ()
64M26-3517MICHAŁOWICZ JAKUBBECH PACKAGING TEAM02:25:40 ()
65M26-3518KAWA HUBERT02:26:00 ()
66M36-5032KONIECZNY PIOTRNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL02:26:19 ()
67M36-5033ROSIŃSKI ŁUKASZ02:27:06 ()
68K26-354KNOP PATRYCJA02:27:54 ()
69K26-355GIEL MAGDALENAMATKA POLKA02:28:19 ()
70M16-256GRACZ ROBERT02:28:24 ()
71K35+3JARNÓT AGNIESZKANKB CHYŻY02:28:45 ()
72M36-5034NAHACZEWSKI GRZEGORZ02:29:12 ()
73M16-257CZAPRACKI MIKOŁAJ02:32:07 ()
74M36-5035FLORCZAK MARCIN02:32:35 ()
75M50+7KOPRUCKI ROMANWOJNOWICKA SETKA02:32:53 ()
76K35+4WIŚNIEWSKA MAŁGORZATA02:33:09 ()
77K26-356ANDRZEJCZAK ANNA02:33:28 ()
78K26-357KOBERLING BEATAPOSTĘP PNIEWY TEAM02:33:51 ()
79M26-3519WITKOWSKI MATEUSZ02:34:04 ()
80M36-5036PAJCHROWSKI RAFAŁ02:34:51 ()
81K16-251MARCINIAK ROMAMARCINIAK TEAM02:36:14 ()
82M50+8KACZMAREK ZBIGNIEW02:37:05 ()
83K16-252BRAMBOR ZUZANNA02:38:58 ()
84M26-3520RUBCZYŃSKI MATEUSZMARCINIAK TEAM02:39:22 ()
85K16-253JANOWICZ HONORATAOPALENICKI KLUB BIEGACZA02:40:13 ()
86K16-254CYPRIAN PAULAOPALENICKI KLUB BIEGACZA02:41:35 ()
87M36-5037CYPRIAN JAROSŁAWOSP OPALENICA02:42:09 ()
88M50+9JANOWICZ ZBIGNIEWOPALENICKI KLUB BIEGACZA02:43:35 ()
89M36-5038KACZMAREK KRZYSZTOFGRODZISKI KLUB BIEGACZA -KAREBUD02:45:26 ()
90M50+10DOMAGALSKI MARCINOKB-OPALENICA02:46:20 ()
91M50+11FABIAN PIOTR02:46:22 ()
92K26-358PAWLAK PATRYCJAKLUB BIEGACZA BOLEWICE02:48:50 ()
93K35+5WRÓBEL MARZENA02:49:35 ()
94M50+12PYTA GRZEGORZ02:49:39 ()
95K16-255ŚWITAŁA EWA02:52:34 ()
96K35+6JANOWICZ ROMUALDAOPALENICKI KLUB BIEGACZA02:52:51 ()
97M36-5039KORYTOWSKI KRZYSZTOFNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL02:53:44 ()
98M36-5040REDLICH ADAM02:54:44 ()
99M36-5041BARTKOWIAK PIOTR02:57:34 ()
100K26-359REDLICH ARLETAMAMY BIEGAMY03:00:56 ()
101M36-5042GRZELEWSKI KAROLSTADO03:14:57 ()