CZASnaCHIP -elektroniczny pomiar czasuWróć do listy zawodówV GP Powiatu Nowotomyskiego (1/6 - Bolewice) , Bolewice 20.05.2017

MiejsceNumerKat.Mc w kat.ZawodnikKlubCzas brutto
(czas netto)
Zdjęcie
1050M36-501FORNALIK PRZEMYSŁAWKM LWÓWEK WIELKOPOLSKI00:34:55 (-)
2053M16-251GRABSKI RAFAŁDANFLOR TEAM00:37:46 (-)
3031M36-502RUTA DARIUSZNOWOTOMYSKA AKADEMIA BIEGOWA00:38:01 (-)
4096M26-351KURIATA RAFAŁ00:38:08 (-)
5044M36-503RANECKI PIOTR00:38:13 (-)
6100M50+1LISEK MIECZYSŁAWKM LWÓWEK00:38:38 (-)
7048M36-504KOLECKI DAMIANKOLECTEAM ZBĄSZYNEK00:38:59 (-)
8051M36-505GUZIK BARTOSZ00:39:25 (-)
9086M36-506MAREK PAWEŁPULSSTORY00:39:35 (-)
10003M36-507NOWAK PRZEMYSŁAWOPALENICKI KLUB BIEGACZA00:39:36 (-)
11009M16-252KRÓL SEBASTIANDRUŻYNA BIEGACZY - GMINA GRANOWO00:39:41 (-)
12005M36-508KURZYŃSKI PIOTRKOLECTEAM ZBĄSZYNEK00:39:44 (-)
13092M36-509KUBIAK RAFAŁPPRK00:39:58 (-)
14123M36-5010KUCZ SŁAWOMIRAMATOR00:40:01 (-)
15121M36-5011OSTAJEWSKI TOMASZOSIEDLE ROZALIN W LUSÓWKU00:40:01 (-)
16113M50+2JANISZEWSKI WALDEMAR00:40:03 (-)
17083M26-352LAUFER MATEUSZIDMAR RACING TEAM - TRIATHLON DIVISION00:40:13 (-)
18032M36-5012KANIUK SŁAWOMIRGB WIELKOPOLSCY BIEGACZE00:40:17 (-)
19090M26-353SIEROŃ KAMILBERO TEAM00:40:54 (-)
20024M26-354WOŹNY PRZEMYSŁAWBUKOWSKI KLUB BIEGACZA00:41:01 (-)
21017M16-253SADOWSKI ADRIANGRODZISKI KLUB BIEGACZA00:41:08 (-)
22095M26-355KAMIŃSKI ŁUKASZKM LWÓWEK00:41:12 (-)
23007M36-5013ZIEMEK TOMASZ00:41:27 (-)
24074M36-5014JANOWSKI DARIUSZDARSAT00:41:28 (-)
25022M26-356BADYNA ADAMBUKOWSKI KLUB BIEGACZA00:41:32 (-)
26082M26-357KUKAWA HUBERTOPALENICKI KLUB BIEGACZA00:41:53 (-)
27033M26-358JARMUŻYK ADRIAN00:42:01 (-)
28049K35+1KOLECKA SYLWIAKOLECTEAM ZBĄSZYNEK00:42:30 (-)
29070M36-5015JAKUBOWSKI PATRYKOPALENICA00:42:30 (-)
30014M36-5016SADOWSKI ARKADIUSZGRODZISKI KLUB BIEGACZA00:42:33 (-)
31062M36-5017KOŃKA TOMASZBERO TEAM00:43:20 (-)
32126M16-254LECHNIAK ŁUKASZ00:43:24 (-)
33102M16-255NOSKO ŁUKASZ00:43:26 (-)
34094M50+3SZYMKOWIAK ANDRZEJNIEZRZESZONY00:43:40 (-)
35109K26-351PERZ EMILIAWOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWA00:43:45 (-)
36057M36-5018KLIMCZYK ROMANNKB CHYZY NOWY TOMYSL00:43:53 (-)
37085M36-5019HAUFFA ADAM00:43:54 (-)
38078M50+4KULIŃSKI BOGDANGŁOGÓW DRUŻYNA SZPIKU KGHM00:43:54 (-)
39037M36-5020STACHOWIAK MICHAŁ00:44:09 (-)
40030M26-359JĘDRZEJCZAK MATEUSZKLUB BIEGACZA BOLEWICE00:44:18 (-)
41060M50+5WESOŁY PIOTRKLUB BIEGACZA BOLEWICE00:44:23 (-)
42040M36-5021DOLECKI ARKADIUSZ00:44:24 (-)
43035M26-3510GIGOŁA TOMEKNIEZRZESZONY00:44:41 (-)
44116M26-3511SROKA PIOTR00:44:49 (-)
45075M36-5022TARGOSZ WOJCIECH00:44:54 (-)
46018M26-3512BEDER GRZEGORZ00:44:59 (-)
47106M36-5023SKOTAREK SŁAWOMIR00:45:03 (-)
48036M36-5024FRAŃSKI ŁUKASZNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL00:45:30 (-)
49072M36-5025MACIAŁEK PAWEŁOPALENICKI KLUB BIEGACZA00:45:31 (-)
50087M26-3513JARNUT ŁUKASZLB TEAM LWÓWEK00:45:32 (-)
51026M36-5026GŁADZISZEWSKI KRZYSZTOF00:45:55 (-)
52069M36-5027MINTA SŁAWOMIRSYRENA ZBĄSZYNEK00:46:36 (-)
53098M26-3514ŁUCZAK MARCIN00:46:36 (-)
54105M50+6PIETRUSIEWICZ BOGUSŁAWBABIMOJSKI KLUB BIEGOWY "BAKCYL"00:46:39 (-)
55073M16-256JARNUT PAWEŁLB TEAM LWÓWEK00:46:42 (-)
56103M26-3515WITKOWSKI MATEUSZ00:46:47 (-)
57084M36-5028FRAŃSKI RAFAŁLUBOŃSKI KLUB BIEGACZA00:46:49 (-)
58010M26-3516ADAMCZAK MACIEJWOJNOWICKA SETKA00:47:04 (-)
59021M26-3517KAWA HUBERT00:47:08 (-)
60122M26-3518MICHAŁOWICZ JAKUB00:47:17 (-)
61002M36-5029HALINIAK MAREKNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL00:47:35 (-)
62107K35+2PERZ MARZENNANKB CHYŻY NOWY TOMYŚL00:47:35 (-)
63093M36-5030ROSIŃSKI ŁUKASZ00:47:55 (-)
64043M26-3519STARKOWSKI LONGIN00:47:57 (-)
65081M36-5031KURAŚ SZYMONNIEZRZESZONY00:48:18 (-)
66027K26-352KNOP PATRYCJA00:48:25 (-)
67029M26-3520JENDRUCH MATEUSZ00:48:28 (-)
68119K35+3BIELAWA KAMILANKB CHYŻY NOWY TOMYŚL00:48:41 (-)
69065K26-353GIEL MAGDALENAMATKA POLKA00:49:33 (-)
70117M16-257KAMIŃSKI BARTOSZ00:49:34 (-)
71089K35+4WIŚNIEWSKA MAŁGORZATA00:49:37 (-)
72101K26-354KOBERLING BEATAPOSTĘP PNIEWY TEAM00:49:47 (-)
73039M26-3521DOLATOWSKI MAREK00:49:54 (-)
74020K35+5JARNÓT AGNIESZKANKB CHYŻY00:50:21 (-)
75104M36-5032DOKOWICZ JAREKBERO TEAM00:50:46 (-)
76110M36-5033PAWŁOWICZ TOMASZ00:51:11 (-)
77016M16-258CZAPRACKI MIKOŁAJ00:51:12 (-)
78055M16-259WOJTKOWIAK MATEUSZ00:51:13 (-)
79025M36-5034PAJCHROWSKI RAFAŁ00:51:31 (-)
80115M36-5035SKUPNIEWICZ PIOTRWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWY00:51:39 (-)
81120M26-3522MALEWICZ ROBERTSTOWARZYSZENIE AKTIW00:51:51 (-)
82097M36-5036KONIECZNY PIOTRNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL00:51:53 (-)
83011K26-355ANDRZEJCZAK ANNA00:51:54 (-)
84099K16-251JANOWICZ HONORATAOPALENICKI KLUB BIEGACZA00:52:24 (-)
85001K26-356FLIEGER MARLENAKOBIETYBIEGAJĄ.PL00:52:36 (-)
86012M50+7KOPRUCKI ROMANWOJNOWICKA SETKA00:52:42 (-)
87080K16-252BRAMBOR ZUZANNA00:52:52 (-)
88111M50+8PIECHOTA STANISŁAWBOLWEICKI KLUB BIEGACZA00:53:36 (-)
89112M50+9PIJANOWSKI DARIUSZ00:54:05 (-)
90079M50+10PYTA GRZEGORZNIEZRZESZONY00:54:12 (-)
91118K35+6WRÓBEL MARZENA00:54:12 (-)
92061K26-357PAWLAK PATRYCJAKLUB BIEGACZA BOLEWICE00:54:33 (-)
93042M50+11DOMAGALSKI MARCINOPALENICKI KLUB BIEGACZA00:54:57 (-)
94006K16-253CYPRIAN PAULAOPALENICKI KLUB BIEGACZA00:55:04 (-)
95125K16-254MACIĄG MAGDALENAKLUB BIEGACZA BOLEWICE00:55:12 (-)
96124M26-3523KOLECKI SZYMON00:55:12 (-)
97088M50+12FABIAN PIOTR00:56:07 (-)
98056K26-358REDLICH ARLETA00:56:44 (-)
99054M36-5037REDLICH ADAM00:56:45 (-)
100028M50+13JACKOWIAK JAREKGRUNWALD TEAM POZNAN00:57:06 (-)
101091M36-5038KORYTOWSKI KRZYSZTOFNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL00:58:21 (-)
102108K35+7HAUFFA MAŁGORZATA00:58:49 (-)
103076K16-255ŚWITAŁA EWA00:59:20 (-)
104019M26-3524WOŹNY PAWEŁ00:59:21 (-)
105114M50+14RUSIECKI ZBIGNIEW00:59:28 (-)
106015K35+8SADOWSKA IWONAGRODZISKI KLUB BIEGACZA01:01:24 (-)
107067K26-359GALAS-KACZMAREK PATRYCJA01:01:27 (-)
108066M26-3525KACZMAREK DOMINIK01:01:27 (-)
109045K26-3510BORKOWSKA KATARZYNAPŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA01:04:13 (-)
110046M26-3526BORKOWSKI PRZEMYSŁAWPŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA01:04:14 (-)
111041K35+9DOMAGALSKA MARIAOPALENICKI KLUB BIEGACZA01:04:46 (-)