CZASnaCHIP -elektroniczny pomiar czasuWróć do listy zawodówBieg krótki (ok. 4km) - XIV Bieg i NW z okazji Święta Niepodległości , Baranowo 11.11.2017

MiejsceNumerKat.Mc w kat.ZawodnikKlubCzas brutto
(czas netto)
Zdjęcie
1153MOpen1LANGNER MARCINPO PROSTU BIEGAM00:13:42.577 (00:13:42)
2123MOpen2PIECHNIK STANISŁAW00:14:25.665 (00:14:25)
3163MOpen3KACZMAREK SEBASTIANUKS LUSOWO00:14:47.635 (00:14:46)
4183MOpen4RUCKI MARCIN00:15:09.469 (00:15:08)
5134MOpen5SIKORSKI ROMANUKS SPRINT00:15:14.304 (00:15:14)
6155MOpen6PESTKA PAWEŁ00:16:15.176 (00:16:12)
7176MOpen7SAKOWSKI MARCIN199100:16:19.551 (00:16:19)
8103MOpen8POPOWICZ PIOTRPOPKI TEAM00:16:32.785 (00:16:32)
9178MOpen9KNIEĆ ADAMLUB WYBIERZ Z LISTY00:16:46.376 (00:16:44)
10181MOpen10ŁUCZKA ADAMUKS LUSOWO00:17:09.774 (00:17:08)
11165MOpen11TOMCZAK TOMASZNARAMOWICE BIEGAJĄ00:17:13.849 (00:17:11)
12180MOpen12KĘDRA JAKUBUKS LUSOWO00:17:24.043 (00:17:23)
13102KOpen1POPOWICZ KATARZYNAPOPKI TEAM00:17:44.691 (00:17:44)
14098MOpen13ŚNIEGOCKI PAWEŁPOMORSKI TEAM BIEGOWY / TARNOWO PODGÓRNE BIEGA 00:18:01.776 (00:18:01)
15142MOpen14KUPIEC ADAM00:18:06.245 (00:18:05)
16097MOpen15TABACZKA PIOTRTARNOWO PODGÓRNE BIEGA00:18:08.533 (00:18:06)
17130KOpen2ALBRECHT MARIAUKS LUSOWO00:18:13.924 (00:18:12)
18117MOpen16GARSTECKI STANISŁAWMRG TARNOWO PODGÓRNE00:18:20.143 (00:18:18)
19001KOpen3OWCZARCZAK MONIKASMOCHOWICE BIEGAJĄ 00:18:28.302 (00:18:28)
20101MOpen17WALCZAK ŁUKASZOSP LUSOWO00:18:33.411 (00:18:30)
21131MOpen18ALBRECHT PAWEŁ00:19:11.721 (00:19:07)
22166MOpen19CZERWIŃSKI ROBERT00:19:13.799 (00:19:07)
23151KOpen4KAMIŃSKA JULIAUKS SPRINT PRZEŹMIEROWO00:19:23.650 (00:19:20)
24096MOpen20PATER DAWIDUKS SPRINT00:19:46.886 (00:19:42)
25119KOpen5KOTOWSKA ZOFIA00:19:58.286 (00:19:55)
26159MOpen21KRUSZCZYŃSKI PIOTRTEATR NOWY W POZNANIU00:19:59.504 (00:19:51)
27110MOpen22KEDZIORA PATRYKSEMP 0200:20:18.455 (00:20:17)
28109MOpen23KEDZIORA MARCINGENERACJA FITNESS00:20:26.814 (00:20:22)
29164MOpen24JURDZIŃSKI MACIEJ00:20:46.201 (00:20:38)
30167MOpen25HERKOWIAK MARCINKULEJĄCY DZIK00:20:50.654 (00:20:41)
31182KOpen6SZWARGOT MARTATARNOWO PODGÓRNE BIEGA00:21:29.583 (00:21:27)
32106MOpen26POLUS MARCIN00:21:43.110 (00:21:35)
33174MOpen27SOKALSKI ROMAN00:21:54.818 (00:21:45)
34175KOpen7WOJTKOWIAK NADIAUKS SPRINT PRZEŹMIEROWO00:22:01.021 (00:22:00)
35107MOpen28NOWACZYŃSKI SZYMONOSP LUSOWO00:22:07.765 (00:22:04)
36120KOpen8KOTOWSKA JOANNA00:22:47.884 (00:22:37)
37158KOpen9KUFEL MAGDALENA00:22:51.806 (00:22:45)
38170KOpen10KUNYSZ-GÓRALSKA MONIKA00:22:55.118 (00:22:46)
39169KOpen11JACKOWSKA DANUTA00:22:56.665 (00:22:47)
40160KOpen12RYBAKOWSKA JULIATEATR NOWY W POZNANIU00:23:09.703 (00:23:02)
41140KOpen13CHWIROT PATRYCJATEATR NOWY POZNAN00:23:10.187 (00:23:03)
42058MOpen29ZAWILSKI JANUSZTEATR NOWY POZNAN00:23:10.765 (00:23:03)
43124KOpen14RACKOWIAK KAROLINAMRG TARNOWO PODGORNE00:23:13.062 (00:23:12)
44135KOpen15SOBAŃSKA BARBARA00:23:19.429 (00:23:17)
45116KOpen16CZERWIŃSKA OLA00:23:21.085 (00:23:15)
46129KOpen17HABER MAŁGORZATA00:23:31.151 (00:23:19)
47144MOpen30DORNA MACIEJ00:23:32.041 (00:23:25)
48132MOpen31SEREDNICKI ANDRZEJFRGUSON POZNA00:23:50.963 (00:23:46)
49179KOpen18IWANOW ZUZANNAPOZNAŃ00:24:08.586 (00:24:01)
50128KOpen19PODGÓRSKA EMILIAPOMORSKI TEAM BIEGOWY / TARNOWO PODGÓRNE BIEGA 00:24:10.274 (00:24:04)
51157KOpen20WIECZOREK URSZULA00:24:12.915 (00:24:03)
52147MOpen32PREJS KAMIL00:24:16.188 (00:24:12)
53150KOpen21KAMIŃSKA MARTA00:24:21.502 (00:24:17)
54149KOpen22MISTERSKA KATARZYNAHERNIK TEAM00:24:27.612 (00:24:23)
55104KOpen23PRZEWOŹNA JOLANTAPOPKI TEAM00:24:29.393 (00:24:28)
56100KOpen24METELSKA OLIWIABIEG LWA00:24:32.221 (00:24:25)
57113KOpen25REINIGER PAULATEATR NOWY POZNAN00:24:33.955 (00:24:26)
58148KOpen26WITTULA-PREJS MAGDALENA00:24:52.944 (00:24:48)
59139KOpen27JAŁOWIECKA PAULINAROKIETNICA TEAM00:24:54.866 (00:24:49)
60105KOpen28KNYCHAŁA ILONA00:25:32.383 (00:25:30)
61094MOpen33SZYMYŚLIK DOMINIK00:25:39.437 (00:25:28)
62093KOpen29KRÓL EWA00:25:41.328 (00:25:30)
63095MOpen34SZYMYŚLIK DAMIAN00:25:42.375 (00:25:30)
64161MOpen35KAMIŃSKI ERYKUKS SPRINT PRZEŹMIEROWO00:25:48.242 (00:25:43)
65162MOpen36KAMIŃSKI MICHAŁ00:25:50.117 (00:25:45)
66133KOpen30BALKOWSKA NATALIA00:26:06.147 (00:25:58)
67115KOpen31BAJER ANNATARNOWO PODGÓRNE BIEGA00:26:06.366 (00:25:58)
68145KOpen32ZAREMBA MAŁGORZATA00:26:11.123 (00:26:08)
69146KOpen33MARCZYŃSKA MONIKA00:26:17.162 (00:26:15)
70136KOpen34ARCIMOWICZ MONIKAROKIETNICA TEAM00:26:59.392 (00:26:54)
71099KOpen35MODZELEWSKA KAROLINABIEG LWA00:27:01.016 (00:26:54)
72172KOpen36RAKOCZY DARIA00:27:29.430 (00:27:28)
73154KOpen37SZAFRAŃSKA-PESTKA ROMANA00:27:29.461 (00:27:20)
74108KOpen38SOBAŃSKA AGNIESZKA00:27:29.852 (00:27:19)
75125KOpen39BYKOWSKA-DERDA ALEKSANDRA00:28:11.590 (00:27:59)
76143KOpen40CZARNECKA JUSTYNA00:28:34.911 (00:28:22)
77122KOpen41KASPERSKA WIKTORIAPĘDZĄCE ŻÓŁWIE00:29:06.039 (00:28:52)
78121KOpen42KASPERSKA ANNAPĘDZĄCE ŻÓŁWIE00:29:36.210 (00:29:22)
79152MOpen37IWAŃCZUK ŁUKASZSZSZYBCIORY W DECHĘ00:30:22.699 (00:30:21)