CZASnaCHIP -elektroniczny pomiar czasuWróć do listy zawodówII Bieg Króla Kazimierza (10km) , Chocz 26.02.2017

MiejsceNumerKat.Mc w kat.ZawodnikKlubCzas brutto
(czas netto)
Zdjęcie
1134M16-341TARASIUK PAWEŁKACZMAR PROJECT00:32:21.967 (00:32:21)
2162M35-491KROVLAIDIS SERGII00:33:55.886 (00:33:55)
3119M16-342RZEMPOŁUCH MICHAŁKB MARATON TUREK00:37:14.459 (00:37:13)
4172M35-492TERLECKI KRZYSZTOF31 BLT00:37:33.508 (00:37:33)
5163M35-493PIETRZYŃSKI BARTOSZ00:38:04.428 (00:38:03)
6023M35-494PIECZYŃSKI SZYMONKS MARATON OSTRÓW WLKP.00:38:42.122 (00:38:42)
7088M35-495CICHOREK DARIUSZKKB FINISZ00:38:50.802 (00:38:49)
8125M16-343GRZEMPOWSKI PIOTRKS KROTOSZ KROTOSZYN00:39:28.028 (00:39:26)
9076M35-496KONKOLEWSKI PAWEŁIRON TRIATHLON PLESZEW00:39:36.028 (00:39:36)
10143M16-344REGUS MICHAŁ00:39:37.763 (00:39:35)
11085M35-497STASIAK MARIUSZ00:39:55.541 (00:39:55)
12161M50+1GRABAREK WIESŁAW00:40:14.965 (00:40:13)
13024M35-498CIEPŁUCHA ARTURSIERADZBIEGA.PL00:40:57.748 (00:40:55)
14108M16-345RATAJCZAK MICHAŁ00:41:17.811 (00:41:16)
15121M16-346PRZYBYŁ ARONUKS 12 KALISZ00:41:22.251 (00:41:22)
16111K16-341SZYMANSKA WIOLETALKS OSIR PLESZEW00:41:47.407 (00:41:47)
17041M16-347KACZMAREK JĘDRZEJKP PSP MILICZ00:41:54.195 (00:41:52)
18123M35-499TAMA PAWELNIEZRZESZONY00:41:55.954 (00:41:53)
19157M16-348SÓJKA SERGIUSZKS KROTOSZ KROTOSZYN00:42:00.410 (00:41:54)
20046M35-4910KASPRZAK KRZYSZTOFKS KROTOSZ KROTOSZYN00:42:00.457 (00:41:54)
21130M16-349JASIŃSKI TOMASZ00:42:07.680 (00:42:07)
22058M35-4911STEFANIAK DANIELJARACZEWO BIEGA00:42:33.008 (00:42:32)
23068M35-4912KOSMALA TOMASZ00:42:38.420 (00:42:38)
24110M16-3410CIELOCH TOMASZ00:43:02.485 (00:42:58)
25028K35-491WIERZCHOWSKA IZABELASUPERMARATON KALISZ00:43:34.481 (00:43:34)
26158M35-4913SÓJKA RAFAŁKS KROTOSZ KROTOSZYN00:43:41.246 (00:43:36)
27079M35-4914WOLNIK GRZEGORZTGV CLUB00:43:48.916 (00:43:45)
28152M16-3411WOLSZTYŃSKI DANIEL00:43:49.697 (00:43:45)
29135M35-4915KOSMALA MARCIN00:43:53.228 (00:43:47)
30117M35-4916KOSMOWSKI GRZEGORZ00:44:08.255 (00:44:07)
31009M16-3412PATERKA MAREKTEAM PLESZEW00:44:14.531 (00:44:12)
32040M35-4917JANISZEWSKI PAWEŁPOKEMON GO00:44:14.813 (00:44:08)
33156M16-3413MARCHWICKI MACIEJ00:44:34.495 (00:44:30)
34006M50+2GNYSIŃSKI JACEKSIERADZBIEGA.PL00:44:36.262 (00:44:33)
35105M35-4918KŁYS SEBASTIANSIERADZBIEGA.PL00:44:40.777 (00:44:38)
36148M16-3414NOWACKI MICHAŁJRG PLESZEW00:44:47.185 (00:44:38)
37034M50+3PŁYWACZYK MACIEJTEAM PLESZEW00:44:58.044 (00:44:57)
38132M16-3415KAROLEWSKI MACIEJNIGHT RUNNERS KROTOSZYN00:45:01.482 (00:44:54)
39165K16-342WIECZOREK KATARZYNAIRON TRIATHLON PLESZEW00:45:12.907 (00:45:07)
40137M16-3416LEWICZ PAWEŁ00:45:13.219 (00:45:07)
41174M35-4919SKRZYPCZYNSKI SEBASTIAN00:45:14.595 (00:45:13)
42044M35-4920FRANKOWSKI JAROSŁAW00:45:21.850 (00:45:08)
43167M16-3417NOWICKI PAWEŁ00:45:28.830 (00:45:21)
44061M35-4921SZUŁAWA MARCINCOLIAN NA START00:45:29.345 (00:45:26)
45100M50+4SARNA SŁAWOMIR00:45:36.455 (00:45:30)
46011M35-4922WLAŹLAK SŁAWOMIRCDM PEKAO00:45:44.285 (00:45:42)
47129M35-4923WOŹNIAK ADAM00:45:49.175 (00:45:46)
48066M16-3418DRYJAŃSKI SZYMON00:45:49.597 (00:45:38)
49107M16-3419PERA MARIUSZBRAK00:45:49.738 (00:45:47)
50142M35-4924DZIERLA MARCINFINAL CHARGE FITNESS BAND00:45:49.925 (00:45:46)
51141M35-4925OSTÓJ MAREKNIGHT RUNNERS KROTOSZYN00:45:57.379 (00:45:51)
52054M35-4926SNOWARSKI WITOLDSIERADZBIEGA.PL00:46:01.671 (00:45:56)
53084M35-4927DZIEDZIC GRZEGORZSIERADZBIEGA.PL00:46:13.207 (00:46:09)
54073M35-4928DĘBOWSKI KRZYSZTOFNIGHT RUNNERS WRZEŚNIA00:46:20.332 (00:46:18)
55138M35-4929BIAŁOSZYŃSKI ROBERT31 BLT00:46:22.019 (00:46:17)
56133M16-3420KONRADY ARTURNIGHT RUNNERS KROTOSZYN00:46:22.801 (00:46:14)
57149M16-3421ARTYSIEWICZ RAFAŁ00:46:23.019 (00:46:18)
58102M35-4930KONOPCZYÑSKI PRZEMYSØAW00:46:23.785 (00:46:17)
59101M35-4931PISARSKI ROMANTEAM PLESZEW00:46:23.894 (00:46:15)
60126M35-4932SZEWCZYK ROBERT197800:46:26.066 (00:46:21)
61173M35-4933RAJEWICZ KRZYSZTOF31 BLT00:46:27.066 (00:46:22)
62065M35-4934DELEKTA KRZYSZTOF00:46:28.782 (00:46:20)
63120M35-4935URBAŃSKI PIOTRKALISZ00:46:38.091 (00:46:32)
64115M16-3422WITCZAK GRZEGORZKOŹMIN BIEGA00:46:40.983 (00:46:33)
65007M35-4936SZYMCZAK MACIEJSZADKOBIEGACZE00:46:42.110 (00:46:37)
66124M35-4937SKROBAŃSKI ROMANBIEGAM BO CHCĘ00:46:47.657 (00:46:34)
67008M35-4938WIECZOREK RAFAŁKALISZ00:46:49.174 (00:46:46)
68078K16-343CICHOREK JUSTYNA00:46:53.158 (00:46:51)
69021M16-3423DORUCH MARIUSZ00:46:57.809 (00:46:54)
70096M35-4939STRZODA TOMASZJARACZEWO BIEGA00:46:58.669 (00:46:49)
71022M35-4940GOŁĘBIOWSKI EMILIANMATEAM00:46:59.528 (00:46:56)
72147M16-3424WACHOWIAK KACPER00:47:30.622 (00:47:22)
73014M35-4941JÓZEFOWICZ ANDRZEJTEAM PLESZEW00:47:31.763 (00:47:24)
74118M50+5ŚWIĄTEK BRONISŁAWNIEZRZESZONY00:47:48.741 (00:47:44)
75003M35-4942PIECYK JACEKSZADKOBIEGACZE00:47:55.617 (00:47:50)
76053M35-4943GRUBER MARCIN00:48:05.242 (00:47:54)
77027M16-3425GRZESZCZAK MACIEJFAMOT TEAM00:48:20.889 (00:48:13)
78166M35-4944ADAMEK KAROLMR-BIKE00:48:22.639 (00:48:16)
79089M16-3426DALEKI ŁUKASZHYDROSTREFA PLESZEW00:48:25.615 (00:48:13)
80037M35-4945ANDERSZ RYSZARDTEAM PLESZEW00:48:29.100 (00:48:22)
81049M35-4946BALCER MARCIN00:48:32.833 (00:48:21)
82059M50+6PÓŁTORAK BOLESŁAW00:48:48.643 (00:48:35)
83170M16-3427SZYMANOWSKI PAWEŁ00:48:54.773 (00:48:41)
84035K16-344PERLIŃSKA DOMINIKATEAM PLESZEW00:48:55.148 (00:48:48)
85005M35-4947CIEŚLAK IRENEUSZ00:49:00.780 (00:48:50)
86159M16-3428STRÓŻYK JAKUB00:49:13.096 (00:49:04)
87026M35-4948LASKOWSKI PRZEMYSŁAWPKB KMP KALISZ00:49:15.236 (00:49:05)
88056K16-345CICHOREK EWELINA00:49:16.111 (00:49:06)
89042M35-4949SPYCHALSKI ADRIANTEAM PLESZEW00:49:17.408 (00:49:08)
90032M16-3429LEŚNIEWSKI JAROSŁAWTEAM PLESZEW00:49:22.082 (00:49:13)
91013M35-4950BRYŁOWSKI MARCINJEMAR00:49:32.715 (00:49:29)
92031M50+7SOWIŃSKI JAROSŁAW00:49:41.832 (00:49:40)
93155M35-4951NIEDŹWIECKI PAWEŁ00:49:45.926 (00:49:38)
94038M16-3430DĄBKIEWICZ MARCINS.W.I.M. "FENIKS" PLESZEW00:49:50.516 (00:49:48)
95055M35-4952BARTCZAK ANDRZEJ00:49:51.110 (00:49:47)
96113M35-4953SZOSER GRZEGORZ00:49:54.472 (00:49:46)
97099K16-346KAŹMIERSKA AGNIESZKATUPTACZ TOPORÓW00:49:59.751 (00:49:57)
98095M50+8WOLNIAK ANDRZEJSUPERMARATON KALISZ00:50:07.606 (00:50:02)
99017M50+9KRAJEWSKI JÓZEF00:50:14.279 (00:50:03)
100071M35-4954MIELCAREK JANUSZ00:50:21.389 (00:50:17)
101016M16-3431WOJTCZAK PRZEMYSŁAWNIEZRZESZONY00:50:26.424 (00:50:18)
102097M16-3432SOBCZAK PATRYK00:50:35.940 (00:50:26)
103067M35-4955LEJKOWSKI MICHAŁŻYRAFY WYCHODZĄ Z SZAFY00:50:43.775 (00:50:35)
104171M35-4956ULATOWSKI MARCINFAMOT TEAM00:50:58.528 (00:50:52)
105139M50+10MICHALSKI RYSZARDTEAM PLESZEW00:51:06.810 (00:50:57)
106080M35-4957ZALEŚNY PRZEMYSLAW00:51:07.111 (00:50:59)
107025M35-4958JAMROSZCZYK PRZEMYSŁAWNIEZRZESZONY00:51:10.857 (00:51:01)
108043K35-492SOŁTYSIAK SYLWIAMMBS TEAM00:51:29.881 (00:51:21)
109127K16-347WALASIK OLGA00:51:36.256 (00:51:29)
110029K35-493WOJCIESZAK IWONA00:51:37.956 (00:51:32)
111131M16-3433KAIK KRZYSZTOFNIGHT RUNNERS KROTOSZYN00:51:42.157 (00:51:34)
112004M35-4959POŚPIESZYŃSKI JACEKSZADKOBIEGACZE00:51:52.442 (00:51:46)
113160M35-4960BOROWCZYK MARCIN00:52:02.889 (00:51:55)
114019M50+11SZYMAŃSKI WIESŁAWTEAM PLESZEW00:52:36.564 (00:52:26)
115045K35-494GĘSIKIEWICZ ARLETA00:52:36.689 (00:52:35)
116047K35-495GRĄDZIELEWSKA ANNA00:52:48.736 (00:52:37)
117048M35-4961GRĄDZIELEWSKI PAWEŁ00:52:48.767 (00:52:36)
118145M35-4962SIERADZKI PAWEŁ00:53:04.713 (00:53:02)
119086M50+12SOBIERAJCZYK JERZYHYDROSTREFA PLESZEW00:53:26.479 (00:53:15)
120062M35-4963BYSTRZYCKI DOMINIKKALPLAST00:53:33.594 (00:53:28)
121033M16-3434TYBURSKI MACIEJ00:53:57.812 (00:53:55)
122060M16-3435MAKOWIECKI MARIUSZ00:54:01.874 (00:53:51)
123168M50+13NOWICKI STANISŁAW00:54:04.484 (00:53:57)
124112M35-4964WECHMAN PRZEMYSŁAWPKB KMP KALISZ00:54:05.216 (00:53:55)
125103M35-4965OLEJNIK LESZEKNIE ZRZESZONY00:54:05.357 (00:53:54)
126075M16-3436PERA SZYMON00:54:16.236 (00:54:05)
127098K16-348URBANIAK KRZYSIA00:54:55.739 (00:54:54)
128020M35-4966BOCZEK MARCINALPAR.PL00:54:56.879 (00:54:52)
129077K35-496HEJDYSZ KATARZYNA00:55:30.190 (00:55:18)
130051K35-497KWIATKOWSKA AGNIESZKAKALISZ00:55:43.091 (00:55:42)
131114K16-349IGNASIAK AGATA00:55:47.029 (00:55:44)
132140K16-3410LEWANDOWSKA JOANNA00:55:47.841 (00:55:37)
133069K16-3411KOSMALA DOROTA00:55:59.527 (00:55:55)
134087K16-3412HEJDYSZ DOROTA00:56:00.578 (00:55:48)
135015M50+14RĘBIASZ JANUSZTEAM PLESZEW00:56:01.824 (00:55:52)
136106M35-4967POLITOWICZ MIŁOSZDOMER RUNNERS TEAM00:56:02.558 (00:55:57)
137063M35-4968ANTCZAK ANDRZEJ00:56:11.683 (00:56:01)
138146M35-4969TROCHIM PAWEŁŻYRAFY WYCHODZĄ Z SZAFY00:56:17.471 (00:56:09)
139094M50+15KUBCZYK ZDZISŁAWSUPERMARATON KALISZ00:56:20.018 (00:56:10)
140116M35-4970DROBNIEWSKI MIKOŁAJ00:57:00.208 (00:56:55)
141002M16-3437WRÓBLEWSKI MACIEJMATEAM00:57:05.289 (00:56:58)
142001K35-498KONIEWICZ KRUK ANNAMATEAM00:57:05.507 (00:56:59)
143081K16-3413CHOJECKA WERONIKASIERADZBIEGA.PL00:57:18.726 (00:57:12)
144070M35-4971TABAKA ZBIGNIEWSIERADZBIEGA.PL00:57:20.036 (00:57:13)
145128M50+16MUSZYŃSKI ANDRZEJBS TRUCHTACZ-DOBRZYCA00:57:33.530 (00:57:21)
146144K35-499SZEHYNSKA BOZENA00:57:35.639 (00:57:26)
147074K35-4910ZACHARCZUK ANETA00:57:56.596 (00:57:45)
148030M35-4972GAJEWSKI TOMASZ00:58:06.989 (00:58:02)
149109K50+1DRYJANSKA KRYSTYNANIEZRZESZONY00:58:19.842 (00:58:08)
150093K16-3414SOBIERAJCZYK KINGAHYDROSTREFA PLESZEW00:58:37.865 (00:58:25)
151072K35-4911KASPRZAK ANNA00:58:43.459 (00:58:32)
152083K16-3415MIERNIK ZUZANNAMMBS TEAM00:58:54.775 (00:58:46)
153136M16-3438SZEHYŃSKI KAROLBIURO PROJEKTOWE KS PROJEKT KAROL SZEHYŃSKI00:59:53.402 (00:59:44)
154090M35-4973ANDRZEJEWSKI GRZEGORZ01:00:06.416 (00:59:59)
155039M35-4974STANISZEWSKI ARKADIUSZMOPS KALISZ01:00:29.109 (01:00:26)
156082M16-3439JANICKI ADRIANMMBS TEAM01:01:22.024 (01:01:14)
157122M16-3440SZYMCZAK MATEUSZNIGHT RUNNERS KALISZ01:02:30.431 (01:02:22)
158018M50+17LEWEK MACIEJPRZYJACIELE Z R . . .01:06:18.157 (01:06:17)
159091K16-3416SOBIERAJCZYK ANNAHYDROSTREFA PLESZEW01:07:56.403 (01:07:44)
160012M50+18MONCZYŃSKI BOGUSŁAWKTK "CYKLISTA" KALISZ01:08:39.481 (01:08:33)
161064M50+19KRUPINSKI RYSZARDTEAM PLESZEW01:15:51.822 (01:15:43)