CZASnaCHIP -elektroniczny pomiar czasuWróć do listy zawodówIV GP Powiatu Nowotomyskiego (6/6 - Bolewice, Finał) , Bolewice 15.10.2016

MiejsceNumerKat.Mc w kat.ZawodnikKlubCzas brutto
(czas netto)
-M26-35ADAMCZAK MACIEJWOJNOWICKA SETKA--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M36-50BANACH KAROLDELIKATESY CENTRUM BOLEWICE--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M36-50BOROŃ MAREK--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M50+CHEŁKOWSKI TOMASZOSIEDLE ROZALIN W LUSÓWKU--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M36-50CHWIROT KAZIMIERZTRA OPONY GROŃSKO--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M36-50DOKOWICZ JAREKBERO TEAM--:--:--.--- (--:--:--.---)
-K35+DOLECKA ELANKB CHYŻY NOWY TOMYŚL--:--:--.--- (--:--:--.---)
-K35+DOMAGALSKA MARIAOKB OPALENICA--:--:--.--- (--:--:--.---)
-042M50+DOMAGALSKI MARCINOKB-OPALENICA--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M36-50FLAK TOMASZROZBIEGANY ZBĄSZYŃ--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M36-50GRZEŚKOWIAK MACIEJNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M36-50GŁADZISZEWSKI KRZYSZTOF--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M36-50HAUFFA ADAM--:--:--.--- (--:--:--.---)
-K35+HAUFFA MAŁGORZATA--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M18-25JADACH BARTŁOMIEJ--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M36-50JAKUBOWSKI LESZEKNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M36-50JAKUBOWSKI PATRYKOPALENICA--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M50+JANISZEWSKI WALDEMARKM LWÓWEK--:--:--.--- (--:--:--.---)
-K18-25JANOWICZ HONORATAOPALENICKI KLUB BIEGACZA--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M26-35JASZCZURA WOJCIECHPOZNAŃ--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M18-25JĘDRZEJCZAK MATEUSZKLUB BIEGACZA BOLEWICE--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M36-50KABZA GRZEGORZNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M18-25KAMIŃSKI BARTOSZ--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M26-35KAMIŃSKI ŁUKASZKM LWÓWEK--:--:--.--- (--:--:--.---)
-K18-25KOKOCIŃSKA MARIKA--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M26-35KOLECKI SZYMON--:--:--.--- (--:--:--.---)
-K18-25KONIECZEK ALICJAWMLKS NADODRZE POWODOWO--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M26-35KONIECZEK KRZYSZTOF--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M50+KOPRUCKI ROMANWOJNOWICKA SETKA--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M26-35KOZA MARCIN--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M18-25KUBIAK ARKADIUSZ--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M50+KULIŃSKI BOGDANDRUŻYNA SZPIKU--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M36-50KURZYŃSKI PIOTRKOLEC TEAM ZBĄSZYNEK--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M18-25LECHNIAK ŁUKASZ--:--:--.--- (--:--:--.---)
-K18-25MACIĄG MAGDALENAKLUB BIEGACZA BOLEWICE--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M26-35MĄDROSZYK DAWIDOPALENICKI KLUB BIEGACZA--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M50+MAJEWSKI PIOTRSKATE 2 CITY--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M26-35MĄKOSZA PRZEMYSŁAWKIBOLE W BIEGU--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M36-50MICHALAK TOMASZ--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M36-50MICHALSKI RADOSŁAW--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M26-35MICHAŁOWICZ JAKUB--:--:--.--- (--:--:--.---)
-048K35+MORTKA ELŻBIETAOSP OPALENICA--:--:--.--- (--:--:--.---)
-K26-35MRUGALSKA-WAJS MONIKAWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWY--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M26-35MUSIAŁ TOMASZ--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M36-50NAPOROWSKI DAMIANNKB CHYŻY--:--:--.--- (--:--:--.---)
-K26-35PAWLAK PATRYCJAKLUB BIEGACZA BOLEWICE--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M26-35PAWLAK ŁUKASZ--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M36-50PAWŁOWICZ TOMASZ--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M26-35PAWŁOWSKI HUBERT--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M50+PIECHOTA STANISŁAWKLUB BIEGACZA BOLEWICE--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M36-50PIEŚCIŃSKI WALDEMAR--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M26-35PILARCZYK DAMIAN--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M36-50POWE PIOTROPALENICKI KLUB BIEGACZA--:--:--.--- (--:--:--.---)
-K35+POWEL KAROLINAOPALENICKI KLUB BIEGACZA--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M26-35PRZYBYŁA MARCIN--:--:--.--- (--:--:--.---)
-K35+SADOWSKA IWONAGRODZISKI KLUB BIEGACZA--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M36-50SADOWSKI ARKADIUSZGRODZISKI KLUB BIEGACZA--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M36-50SIKORSKI DAWID--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M36-50SKUPNIEWICZ PIOTRWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWY--:--:--.--- (--:--:--.---)
-K26-35STACHOWIAK ANNA--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M36-50SZWEDEK MICHAŁ--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M36-50TAJCHERT MARCIN--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M36-50WRÓBEL LESZEK--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M26-35ZAWADZIŃSKI MACIEJNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL--:--:--.--- (--:--:--.---)
-K26-35ŻYBURA MARLENA--:--:--.--- (--:--:--.---)
-K18-25ŁĘCKA MAGDALENA--:--:--.--- (--:--:--.---)
-001M36-501FORNALIK PRZEMYSŁAWKM LWÓWEK WIELKOPOLSKI03:56:37 (-)
-002M18-251GRABSKI RAFAŁDANFLOR TEAM04:12:56 (-)
-003M36-502RUTA DARIUSZ04:14:38 (-)
-004M50+1LISEK MIECZYSŁAW04:23:19 (-)
-005M26-351BROCZKOWSKI TOMASZGB WIELKOPOLSCY BIEGACZE04:26:23 (-)
-006M36-503KOLECKI DAMIANKOLECTEAM04:31:42 (-)
-007M50+2MAŃCZAK BOGDANNKB CHYŻY04:38:47 (-)
-008K18-251ŚWIĄTEK AGATAOSP OPALENICA04:40:09 (-)
-009M36-504FORNALIK SŁAWOMIROSIEDLE ROZALIN W LUSÓWKU04:41:50 (-)
-010M26-352WOŹNY PRZEMYSŁAWBUKOWSKI KLUB BIEGACZA04:43:45 (-)
-011M18-252SIEROŃ KAMILBERO TEAM04:46:46 (-)
-012K26-351MACIĄG IWONAKLUB BIEGACZA BOLEWICE04:48:21 (-)
-013K35+1KOLECKA SYLWIAKOLECTEAM / DRUŻYNA SZPIKU04:51:32 (-)
-014M26-353WOJNOWSKI RAFAŁBERO TEAM04:52:53 (-)
-015K26-352PERZ EMILIA04:55:15 (-)
-016M36-505ZIEMEK TOMASZNOWY TOMYŚL04:56:00 (-)
-018M36-506KOŃKA TOMASZBERO TEAM04:58:34 (-)
-017M36-507ZERBST JACEKNOWY TOMYŚL04:59:17 (-)
-019M36-508TARGOSZ WOJCIECHOPALENICA05:02:55 (-)
-020M18-253NOSKO ŁUKASZ05:05:36 (-)
-021M36-509WITTHOLZ FILIPPHOENIX CONTACT WIELKOPOLSKA05:12:11 (-)
-022K35+2PERZ MARZENNANKB CHYŻY NOWY TOMYŚL05:17:45 (-)
-023M26-354SIENKIEWICZ GRZEGORZ05:18:10 (-)
-026M36-5010MINTA SŁAWOMIRSYRENA ZBASZYNEK05:22:46 (-)
-024M18-254JARNUT PAWEŁLB TEAM LWÓWEK05:22:51 (-)
-025M50+3WESOŁY PIOTRKLUB BIEGACZA BOLEWICE05:23:17 (-)
-027M26-355JARNUT ŁUKASZLB TEAM LWÓWEK05:24:01 (-)
-028M36-5011HALINIAK MAREKNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL05:26:19 (-)
-029M26-356NOWAK DAMIANPIEKARNIA WIEJSKA W ZĘBOWIE05:29:36 (-)
-030M26-357ROSIŃSKI ŁUKASZADRENALINA TEAM05:31:07 (-)
-031K35+3JARNÓT AGNIESZKANKB CHYŻY05:37:51 (-)
-032M36-5012TOMCZAK TOMASZNIEZRZESZONY05:41:30 (-)
-033M36-5013BIELAWA MACIEJNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL05:43:26 (-)
-034M26-358KACZMAREK MACIEJ05:53:01 (-)
-035K26-353KOBERLING BEATAPOSTĘP PNIEWY TEAM05:57:17 (-)
-036K26-354JĘDRZEJCZAK RENATARAKONIEWICE06:01:12 (-)
-037M26-359TORCHAŁA MARCINBERO TEAM06:02:49 (-)
-038M36-5014ARENT JACEKRAKONIEWICE06:04:52 (-)
-039M50+4PYTA GRZEGORZNIEZRZESZONY06:05:06 (-)
-040K35+4WRÓBEL MARZENANIEZRZESZONA06:06:30 (-)
-041M36-5015PAJCHROWSKI RAFAŁOPALENICA06:10:19 (-)
-043M36-5016CYPRIAN JAROSŁAWOSP OPALENICA06:15:32 (-)
-044K35+5LACHMAN KATARZYNA06:19:42 (-)
-045K18-252KACZMAREK EMILIABERO TEAM06:20:14 (-)
-046M36-5017BARTKOWIAK PIOTRGRODZISKI KLUB BIEGACZA06:27:43 (-)
-047M26-3510WITKOWSKI MATEUSZ06:31:55 (-)
-049M26-3511WOŹNY PAWEŁ06:40:37 (-)
-050K26-355CICHOWLAS WERONIKAOPALENICKI KLUB BIEGACZA06:46:57 (-)