CZASnaCHIP -elektroniczny pomiar czasuWróć do listy zawodówIV GP Powiatu Nowotomyskiego (5/6 - Lwówek) , Lwówek 1.10.2016

MiejsceNumerKat.Mc w kat.ZawodnikKlubCzas brutto
(czas netto)
Zdjęcie
-M26-35ADAMCZAK MACIEJWOJNOWICKA SETKA--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M36-50BANACH KAROLDELIKATESY CENTRUM BOLEWICE--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M36-50BOROŃ MAREK--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M50+CHEŁKOWSKI TOMASZOSIEDLE ROZALIN W LUSÓWKU--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M36-50CHWIROT KAZIMIERZKM LWÓWEK WLKP.--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M36-50DOKOWICZ JAREKBERO TEAM--:--:--.--- (--:--:--.---)
-K35+DOLECKA ELANKB CHYŻY NOWY TOMYŚL--:--:--.--- (--:--:--.---)
-K35+DOMAGALSKA MARIAOKB OPALENICA--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M36-50FLAK TOMASZROZBIEGANY ZBĄSZYŃ--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M36-50GRZEŚKOWIAK MACIEJNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M36-50GŁADZISZEWSKI KRZYSZTOF--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M36-50HAUFFA ADAM--:--:--.--- (--:--:--.---)
-K35+HAUFFA MAŁGORZATA--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M18-25JADACH BARTŁOMIEJ--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M36-50JAKUBOWSKI LESZEKNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M36-50JAKUBOWSKI PATRYKOPALENICA--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M50+JANISZEWSKI WALDEMARKM LWÓWEK--:--:--.--- (--:--:--.---)
-K18-25JANOWICZ HONORATAOPALENICKI KLUB BIEGACZA--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M26-35JASZCZURA WOJCIECHPOZNAŃ--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M18-25JĘDRZEJCZAK MATEUSZKLUB BIEGACZA BOLEWICE--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M36-50KABZA GRZEGORZNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M18-25KAMIŃSKI BARTOSZ--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M26-35KAMIŃSKI ŁUKASZKM LWÓWEK WLKP--:--:--.--- (--:--:--.---)
-K18-25KOKOCIŃSKA MARIKA--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M26-35KOLECKI SZYMON--:--:--.--- (--:--:--.---)
-K18-25KONIECZEK ALICJAWMLKS NADODRZE POWODOWO--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M26-35KONIECZEK KRZYSZTOF--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M50+KOPRUCKI ROMANWOJNOWICKA SETKA--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M26-35KOZA MARCIN--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M18-25KUBIAK ARKADIUSZ--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M50+KULIŃSKI BOGDANDRUŻYNA SZPIKU--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M36-50KURZYŃSKI PIOTRKOLECTEAM--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M18-25LECHNIAK ŁUKASZ--:--:--.--- (--:--:--.---)
-K18-25MACIĄG MAGDALENAKLUB BIEGACZA BOLEWICE--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M26-35MĄDROSZYK DAWIDOPALENICKI KLUB BIEGACZA--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M50+MAJEWSKI PIOTRSKATE 2 CITY--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M26-35MĄKOSZA PRZEMYSŁAWKIBOLE W BIEGU--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M36-50MICHALAK TOMASZ--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M36-50MICHALSKI RADOSŁAW--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M26-35MICHAŁOWICZ JAKUB--:--:--.--- (--:--:--.---)
-K26-35MRUGALSKA-WAJS MONIKAWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWY--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M26-35MUSIAŁ TOMASZ--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M36-50NAPOROWSKI DAMIANNKB CHYŻY--:--:--.--- (--:--:--.---)
-K26-35PAWLAK PATRYCJAKLUB BIEGACZA BOLEWICE--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M26-35PAWLAK ŁUKASZ--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M36-50PAWŁOWICZ TOMASZ--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M26-35PAWŁOWSKI HUBERT--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M50+PIECHOTA STANISŁAWKLUB BIEGACZA BOLEWICE--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M36-50PIEŚCIŃSKI WALDEMAR--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M26-35PILARCZYK DAMIAN--:--:--.--- (--:--:--.---)
-K35+POWEL KAROLINAOPALENICKI KLUB BIEGACZA--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M36-50POWEL PIOTROPALENICKI KLUB BIEGACZA--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M26-35PRZYBYŁA MARCIN--:--:--.--- (--:--:--.---)
-K35+SADOWSKA IWONAGRODZISKI KLUB BIEGACZA--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M36-50SADOWSKI ARKADIUSZGRODZISKI KLUB BIEGACZA--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M36-50SIKORSKI DAWID--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M36-50SKUPNIEWICZ PIOTRWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWY--:--:--.--- (--:--:--.---)
-K26-35STACHOWIAK ANNA--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M36-50SZWEDEK MICHAŁ--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M36-50TAJCHERT MARCIN--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M36-50WRÓBEL LESZEK--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M26-35ZAWADZIŃSKI MACIEJNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL--:--:--.--- (--:--:--.---)
-K26-35ŻYBURA MARLENA--:--:--.--- (--:--:--.---)
-K18-25ŁĘCKA MAGDALENA--:--:--.--- (--:--:--.---)
-M36-501FORNALIK PRZEMYSŁAWKM LWÓWEK WIELKOPOLSKI03:37:53 ()
-M18-251GRABSKI RAFAŁDANFLOR TEAM03:53:45 ()
-M36-502RUTA DARIUSZ03:55:13 ()
-M50+1LISEK MIECZYSŁAW04:02:02 ()
-M26-351BROCZKOWSKI TOMASZGB WIELKOPOLSCY BIEGACZE04:06:50 ()
-M36-503KOLECKI DAMIANKOLECTEAM04:11:48 ()
-M50+2MAŃCZAK BOGDANNKB CHYŻY04:18:01 ()
-K18-251ŚWIĄTEK AGATAOSP OPALENICA04:19:06 ()
-M36-504FORNALIK SŁAWOMIROSIEDLE ROZALIN W LUSÓWKU04:21:28 ()
-M26-352WOŹNY PRZEMYSŁAWBUKOWSKI KLUB BIEGACZA04:23:39 ()
-M18-252SIEROŃ KAMILBERO TEAM04:26:12 ()
-K26-351MACIĄG IWONAKLUB BIEGACZA BOLEWICE04:26:49 ()
-K35+1KOLECKA SYLWIAKOLECTEAM / DRUŻYNA SZPIKU04:30:14 ()
-M26-353WOJNOWSKI RAFAŁBERO TEAM04:32:17 ()
-K26-352PERZ EMILIA04:33:58 ()
-M36-505ZIEMEK TOMASZNOWY TOMYŚL04:34:10 ()
-M36-506ZERBST JACEKNOWY TOMYŚL04:37:15 ()
-M36-507KOŃKA TOMASZBERO TEAM04:37:42 ()
-M36-508TARGOSZ WOJCIECHOPALENICA04:41:26 ()
-M18-253NOSKO ŁUKASZ04:44:01 ()
-M36-509WITTHOLZ FILIPPHOENIX CONTACT WIELKOPOLSKA04:49:54 ()
-K35+2PERZ MARZENNANKB CHYŻY NOWY TOMYŚL04:53:46 ()
-M26-354SIENKIEWICZ GRZEGORZ04:55:53 ()
-M18-254JARNUT PAWEŁLB TEAM LWÓWEK04:59:41 ()
-M50+3WESOŁY PIOTRKLUB BIEGACZA BOLEWICE04:59:53 ()
-M36-5010MINTA SŁAWOMIRSYRENA ZBASZYNEK05:00:07 ()
-M26-355JARNUT ŁUKASZLB TEAM LWÓWEK05:00:33 ()
-M36-5011HALINIAK MAREKNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL05:04:12 ()
-M26-356NOWAK DAMIANPIEKARNIA WIEJSKA W ZĘBOWIE05:07:00 ()
-M26-357ROSIŃSKI ŁUKASZADRENALINA TEAM05:08:09 ()
-K35+3JARNÓT AGNIESZKANKB CHYŻY05:12:12 ()
-M36-5012TOMCZAK TOMASZNIEZRZESZONY05:17:42 ()
-M36-5013BIELAWA MACIEJNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL05:19:31 ()
-M26-358KACZMAREK MACIEJ05:28:47 ()
-K26-353KOBERLING BEATAPOSTĘP PNIEWY TEAM05:32:10 ()
-K26-354JĘDRZEJCZAK RENATARAKONIEWICE05:35:22 ()
-M26-359TORCHAŁA MARCINBERO TEAM05:37:59 ()
-M36-5014ARENT JACEKRAKONIEWICE05:39:02 ()
-M50+4PYTA GRZEGORZNIEZRZESZONY05:39:09 ()
-K35+4WRÓBEL MARZENANIEZRZESZONA05:40:32 ()
-M36-5015PAJCHROWSKI RAFAŁOPALENICA05:44:40 ()
-M50+5DOMAGALSKI MARCINOKB-OPALENICA05:45:45 ()
-M36-5016CYPRIAN JAROSŁAWOSP OPALENICA05:50:18 ()
-K35+5LACHMAN KATARZYNA05:52:53 ()
-K18-252KACZMAREK EMILIABERO TEAM05:53:55 ()
-M36-5017BARTKOWIAK PIOTRGRODZISKI KLUB BIEGACZA06:01:09 ()
-M26-3510WITKOWSKI MATEUSZ06:07:32 ()
-K35+6MORTKA ELŻBIETAOSP OPALENICA06:09:56 ()
-M26-3511WOŹNY PAWEŁ06:14:23 ()
-K26-355CICHOWLAS WERONIKAOPALENICKI KLUB BIEGACZA06:18:50 ()