CZASnaCHIP -elektroniczny pomiar czasuWróć do listy zawodówII Bieg Integracyjny Regionu Kozła , Kargowa 3.04.2016

MiejsceNumerKat.Mc w kat.ZawodnikKlubCzas brutto
(czas netto)
Zdjęcie
1121MOpen1STACHOWSKI MARCINWOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWA00:38:12 (00:38:12)
2077MOpen2KURIATA RAFAL00:39:10 (00:39:10)
3049MOpen3KACZMAREK BARTOSZKMS ŁABSKI SZKLARSKA PORĘBA00:40:30 (00:40:30)
4141MOpen4WAWRZYNOWICZ SEWERYN00:41:07 (00:41:07)
5009MOpen5BIELIŃSKA JERZY00:41:13 (00:41:12)
6002MOpen6ANTOŃCZAK KŚWIEBODZIŃSKA GRUPA BIEGOWA00:41:28 (00:41:28)
7095MOpen7NOWAK GRZEGORZKLUB BIEGACZA TKKF 00:41:33 (00:41:30)
8106MOpen8PIETRUSZKA KRZYSZTOF00:41:33 (00:41:33)
9051MOpen9KACZMAREK KRZYSZTOFBABIMOJSKI KLUB BIEGOWY-BAKCYL00:42:29 (00:42:28)
10010KOpen1BIELIŃSKA PAULINA00:42:44 (00:42:41)
11029MOpen10FLEISCHER PRZEMYSŁAWKLUB BIEGACZA TKKF 00:42:44 (00:42:40)
12036MOpen11HIRT PAWEŁ00:43:00 (00:42:57)
13071MOpen12KRYSMALSKI MACIEJ00:43:10 (00:43:09)
14105KOpen2PIETRUSZKA KATARZYNAWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWY00:43:21 (00:43:19)
15107MOpen13PIETRUSZKA MARCINWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWY00:43:22 (00:43:20)
16098MOpen14OKOŃ PAWEŁ00:43:24 (00:43:21)
17102KOpen3PERON ANITAŚWIEBODZIŃSKA GRUPA BIEGOWA00:43:39 (00:43:39)
18089MOpen15MARCINIAK WALDEMAR00:43:40 (00:43:35)
19096MOpen16NOWORYTA RADOSŁAWŚWIEBODZIŃSKA GRUPA BIEGOWA00:44:07 (00:44:07)
20030MOpen17GANCZAREK MATEUSZ00:44:33 (00:44:29)
21080MOpen18KWAŚNIEWSKI TOMASZSULECHOWSKA GRUPA BIEGOWA00:44:39 (00:44:36)
22111MOpen19PYSZKOWSKI MARIUSZPYRA TEAM00:44:51 (00:44:51)
23068MOpen20KRAMSKI MARIUSZ00:44:53 (00:44:51)
24097MOpen21OGAZA WALDEMAR00:44:56 (00:44:54)
25082KOpen4LORENC AGNIESZKA00:44:56 (00:44:53)
26091MOpen22MAZUR MARCIN00:45:03 (00:45:03)
27011MOpen23BIEŁAWA JACEK00:45:08 (00:45:03)
28100MOpen24PAJCHROWSKI WIESŁAWBABIMOJSKI KLUB BIEGOWY-BAKCYL00:45:56 (00:45:51)
29081MOpen25LEWANDOWSKI MATEUSZLUBIĄCY JARAĆ00:46:15 (00:46:11)
30031MOpen26GOSTYŃSKI BOGUMIŁSULECHOWSKA GRUPA BIEGOWA00:46:34 (00:46:31)
31130MOpen27TAJCHERT MARCIN00:46:51 (00:46:50)
32042MOpen28JAGODZIŃSKI MICHAŁQQRYQ ROGOZINIEC00:46:53 (00:46:48)
33122MOpen29STADNICKI ROBERTBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA00:47:00 (00:46:52)
34067MOpen30KOZUBSKI CEZARY00:47:09 (00:47:06)
35001MOpen31AMBROŻUK SŁAWOMIRKARGOWA TEAM00:47:09 (00:47:06)
36123MOpen32STASIK ALEKSANDER00:47:26 (00:47:22)
37142MOpen33WEIDNER JOHNYNOTOJADZIEM ZIELONA GÓRA00:47:28 (00:47:26)
38069MOpen34KRÓL MICHAŁ00:47:29 (00:47:25)
39110MOpen35PIWECKI PIOTR00:47:45 (00:47:40)
40104MOpen36PIETRUSIEWICZ MARCINUKS JEDYNKA00:47:49 (00:47:47)
41146MOpen37WRÓBEL MARCIN00:47:52 (00:47:47)
42016KOpen5BORKOWSKA BOŻENASULMA SULECHÓW00:48:13 (00:48:10)
43043MOpen38JANISZEWSKI MARCINWILD GRAPES00:48:25 (00:48:24)
44035MOpen39HEMMERLING ROMAN00:48:31 (00:48:21)
45059MOpen40KNOBEL ADAM00:48:40 (00:48:36)
46136MOpen41TRUDZIŃSKI NORBERTŚWIEBODZIŃSKA GRUPA BIEGOWA00:48:55 (00:48:55)
47046MOpen42JERZYKOWSKI TOMASZZGRYŹLIWI TETRYCY00:49:05 (00:48:58)
48087MOpen43MARCINIAK BŁAŻEJ00:49:32 (00:49:26)
49022KOpen6CHREPTOWICZ ANNANOTOJADZIEM ZIELONA GÓRA00:49:33 (00:49:31)
50103MOpen44PERON PRZEMYSŁAWŚWIEBODZIŃSKA GRUPA BIEGOWA00:49:42 (00:49:40)
51083MOpen45LUTKA GRZEGORZŚWIEBODZIŃSKA GRUPA BIEGOWA00:49:44 (00:49:44)
52090MOpen46MARTYNIAK DARIUSZ00:50:02 (00:49:58)
53126KOpen7STASIK MONIKA00:50:30 (00:50:26)
54004MOpen47BAER WALDEMAR00:50:45 (00:50:39)
55134KOpen8TOMCZAK KATARZYNASULECHOWSKA GRUPA BIEGOWA00:50:50 (00:50:48)
56088MOpen48MARCINIAK GRZEGORZ00:51:04 (00:50:58)
57021MOpen49BUDNIAK TOMASZ00:51:56 (00:51:49)
58073MOpen50KUCHARSKI RAFAŁ00:52:05 (00:51:59)
59128MOpen51SZULC SŁAWOMIR00:52:09 (00:52:01)
60124KOpen9STASIK MAGDALENABKB BAKCYL00:52:15 (00:52:09)
61014MOpen52BINDER GRZEGORZBKB BAKCYL00:52:16 (00:52:09)
62114MOpen53RUDNICKI MICHAŁ00:52:23 (00:52:13)
63079MOpen54KUZIN ILIAKLUB BIEGACZA TKKF "ŁABĘDZ" ZBĄSZYŃ00:52:34 (00:52:29)
64147MOpen55ZAŃKO RAFAŁŚWIEBODZIŃSKA GRUPA BIEGOWA00:52:50 (00:52:46)
65085KOpen10ŁYSIAK KAROLINABKB BAKCYL00:52:53 (00:52:48)
66084MOpen56ŁYSIAK ANDRZEJBABIMOJSKI KLUB BIEGOWY „BAKCYL”00:52:53 (00:52:48)
67094KOpen11MRUGALSKA-WAJS MONIKAWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWY00:53:04 (00:53:02)
68052MOpen57KACZMAREK MARIUSZSULMA SULECHÓW00:53:13 (00:53:09)
69044MOpen58JANKOWSKI TOMASZ00:53:50 (00:53:45)
70017MOpen59BORKOWSKI PAWEŁSULMA SULECHÓW00:53:56 (00:53:52)
71032MOpen60GRÓL GRZEGORZBKB BAKCYL00:54:19 (00:54:10)
72117KOpen12SKOCZYLAS AGNIESZKA00:54:29 (00:54:21)
73086MOpen61MALOJDA MACIEJ00:54:50 (00:54:45)
74113MOpen62RUDNICKI ANDRZEJBKB BAKCYL00:54:55 (00:54:50)
75137KOpen13WACHOWSKA PATRYCJATKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ00:54:55 (00:54:49)
76018MOpen63BORKOWSKI PIOTRSULMA SULECHÓW00:54:57 (00:54:51)
77037MOpen64HOFFMAN ANDRZEJ00:54:58 (00:54:52)
78112MOpen65RUBCZYŃSKI MATEUSZ00:54:59 (00:54:54)
79143MOpen66WOJCIECHOWSKI DAMIAN00:55:14 (00:55:02)
80070MOpen67KRÓLIK IRENEUSZ00:55:32 (00:55:25)
81053MOpen68KĘDZIORA TOMASZ00:55:34 (00:55:23)
82139MOpen69WAŃCZKO PAWEŁNOTOJADZIEM ZIELONA GÓRA00:55:34 (00:55:32)
83061KOpen14KOENIG JOLANTABIEGAM BO LUBIĘ00:55:55 (00:55:52)
84101MOpen70SOŁTYSIK MACIEJBRAK00:55:55 (00:55:45)
85120MOpen71SOBIESZEK MARCIN00:56:09 (00:56:01)
86132MOpen72TATARSKI RAFAŁ00:56:28 (00:56:17)
87093MOpen73MNICH ARKADIUSZBABIMOJSKI KLUB BIEGOWY BAKCYL00:56:32 (00:56:27)
88003MOpen74ARENT JACEK00:56:35 (00:56:27)
89065KOpen15KOZUBSKA AGNIESZKAKARGOWA TEAM00:56:42 (00:56:39)
90099KOpen16OWCZARZ ALICJA00:56:42 (00:56:39)
91012MOpen75BILON BOGDANZBROJOWNIA SULECHÓW00:57:28 (00:57:21)
92038MOpen76HOFFMAN MIROSŁAW00:57:28 (00:57:22)
93047KOpen17JĘDRZEJCZAK RENATA00:58:21 (00:58:13)
94074KOpen18KUCZ IRMINA00:58:59 (00:58:50)
95050KOpen19KACZMAREK ILONABABIMOJSKI KLUB BIEGOWY-BAKCYL00:59:35 (00:59:28)
96041MOpen77IKS ANDRZEJ00:59:35 (00:59:31)
97008KOpen20BIELIŃSKA ANNA00:59:47 (00:59:44)
98006KOpen21BĄCZYK RENATA01:00:02 (00:59:53)
99034MOpen78GUDZ MARIUSZ01:00:03 (00:59:55)
100039MOpen79HOŁYŃSKI KAMIL01:00:36 (01:00:20)
101013MOpen80BILON MARCINZBROJOWNIA SULECHÓW01:00:57 (01:00:50)
102033KOpen22GRÓL KAROLINA01:01:00 (01:00:50)
103133MOpen81TATARSKI TOMASZ01:01:01 (01:00:51)
104063KOpen23KORNASZEWSKA EDYTA01:01:20 (01:01:16)
105023KOpen24CHWAŁKOWSKA AGNIESZKABRAK01:01:32 (01:01:24)
106135KOpen25TOWARZYNSKA EDYTRABIEGAM BO LUBIĘ01:01:52 (01:01:44)
107118KOpen26SKUBISZEWSKA KAROLINA01:01:56 (01:01:48)
108026MOpen82CZOP JANBKB BAKCYL01:02:05 (01:01:55)
109062KOpen27KONIECZNA MONIKASULECHOWSKA GRUPA BIEGOWA01:02:27 (01:02:20)
110115KOpen28SELIGOWSKA JUSTYNA01:02:41 (01:02:37)
111015KOpen29BŁASZKIEWICZ MARTA01:02:51 (01:02:36)
112072MOpen83KUBICKI PRZEMYSŁAW01:04:23 (01:04:11)
113019KOpen30BREŚ EWA01:05:40 (01:05:32)
114127MOpen84CHOWAŃSKI MATEUSZ01:07:03 (01:06:54)
115149MOpen85ZUZA MATEUSZBRAK01:07:04 (01:06:54)
116092KOpen31MENDERA GRAŻYNABIEGAM BO LUBIĘ01:08:26 (01:08:23)
117057KOpen32KLUCZYŃSKA ANNASULECHOWSKA GRUPA BIEGOWA01:08:26 (01:08:14)
118119MOpen86KLUCZYŃSKI KRZYSZTOFBKB BAKCYL/SULECHOWSKA GRUPA BIEGOWA01:08:26 (01:08:13)
119138KOpen33WALOSIK EDYTA01:08:27 (01:08:24)
120055KOpen34KLECHA IZABELASULECHOWSKA GRUPA BIEGOWA01:08:27 (01:08:15)
121056KOpen35KLÓSKA MARIASULECHOWSKA GRUPA BIEGOWA01:08:27 (01:08:15)
122140KOpen36WASIŃSKA MAGDALENASULECHOWSKA GRUPA BIEGOWA01:08:27 (01:08:15)
123005KOpen37BALENKO ADELAKLUB BIEGACZA TKKF 01:12:00 (01:11:54)
124148KOpen38ZUZA AGNIESZKA01:12:00 (01:11:53)
125125MOpen87STASIK MARCIN01:14:13 (01:14:09)
126129KOpen39ŚLIWIŃSKA JUSTYNA01:14:28 (01:14:15)
127075KOpen40KULA ARLETABKB BAKCYL01:17:45 (01:17:36)
128109KOpen41PISAREK MAGDALENA01:17:45 (01:17:31)
129045KOpen42JĄGOWSKA ALINABKB BAKCYL01:17:45 (01:17:36)
130108MOpen88PISAREK ANDRZEJBABIMOJSKI KLUB BIEGOWY-BAKCYL01:17:45 (01:17:32)
131076MOpen89KULA ARTURBKB BAKCYL01:17:45 (01:17:36)
132131KOpen43TALAGA KRYSTYNASULECHOWSKA GRUPA BIEGOWA01:22:17 (01:22:06)