CZASnaCHIP -elektroniczny pomiar czasuWróć do listy zawodówRodzinny Bieg Studio S7 - 6km , Banino k. Gdańska 8.08.2015

MiejsceNumerKat.Mc w kat.ZawodnikKlubCzas brutto
(czas netto)
Zdjęcie
1029M18-391KOWALSKI MARIUSZLKS ZANTYR SZTUM00:20:53.730 (00:20:53)
2012M18-392LIDZBARSKI JANUSZKORDAS-STĘPSKA WYCENA NIERUCHOMOŚCI00:21:30.990 (00:21:30)
3015M18-393MARSZAŁKOWSKI PIOTR00:23:45.963 (00:23:41)
4026M13-171WIERZIŃSKI KAMIL00:23:58.011 (00:23:56)
5019M18-394SOBKOWIAK ANDRZEJS7 BANINO BIEGA00:24:04.365 (00:24:03)
6016M40-691REDZIMSKI WOJCIECHŻUKOWO BIEGA00:24:13.002 (00:24:12)
7043M18-395CESARZ KAROLTEAM NUTRILITE00:24:16.811 (00:24:12)
8035M18-396MAJCHRZAK KAROLKLUB SPORTOWY SULMIN00:24:17.872 (00:24:16)
9037M18-397WENTA SEWERYNKLUB SPORTOWY SULMIN00:24:17.875 (00:24:16)
10005M18-398GORYL PATRYCJUSZS7 BANINO BIEGA00:24:50.011 (00:24:49)
11024M18-399SZCZERBUK RAFAŁPROCONTACT00:25:25.882 (00:25:21)
12020M18-3910STEFANIAK DAMIAN00:25:47.003 (00:25:42)
13056M40-692SMACZYŃSKI ARTURNIEZRZESZONY00:26:31.012 (00:26:27)
14006K18-391JAROCH MAGDALENAAKADEMIA BIEGANIA00:26:42.085 (00:26:41)
15034M13-172GAWĘCKI NORBERTKS SULMIN00:26:51.284 (00:26:50)
16013M40-693LOREK MACIEJ00:27:09.764 (00:27:04)
17003M40-694FALKOWSKI MAREK00:27:41.026 (00:27:35)
18036M18-3911WENTA ARKADIUSZKS SULMIN00:28:15.167 (00:28:12)
19032M18-3912BRYŁA MICHAŁ00:29:13.945 (00:29:09)
20033M40-695CZUPAJŁO JANS7 BANINO BIEGA00:29:14.356 (00:29:09)
21002M18-3913DOMAGALSKI BARTŁOMIEJ00:29:22.851 (00:29:13)
22004M18-3914FIGURA MICHAŁ00:29:23.137 (00:29:12)
23017M18-3915RICHTER PAWEŁKORDAS-STĘPSKA WYCENA NIERUCHOMOŚCI00:30:34.031 (00:30:30)
24030M18-3916TOPOREK RAFAŁNPSR00:30:34.287 (00:30:33)
25028K18-392STĘPSKA AGNIESZKAKORDAS-STĘPSKA WYCENA NIERUCHOMOŚCI00:30:56.048 (00:30:52)
26010M18-3917KOZA-ZATOŃSKI WOJCIECHSUBMARINE TEAM00:31:09.307 (00:31:06)
27042M18-3918WASĄŻNIK MARIUSZ00:31:11.028 (00:31:06)
28018K40-691ROSIŃSKA BRYGIDAS7 BANINO BIEGA00:31:46.526 (00:31:46)
29041M18-3919STĘPSKI PRZEMYSŁAW00:31:47.732 (00:31:45)
30025K18-393SZTORMOWSKA KATARZYNA00:32:23.888 (00:32:17)
31009M18-3920KORPALSKI TOMASZTEAM GADUS00:32:24.157 (00:32:18)
32008K18-394KORDAS-STĘPSKA KAROLINA00:33:46.387 (00:33:43)
33038M40-696MARSZAŁEK MARIANGRUPA STAROGARD00:34:11.716 (00:34:11)
34039K18-395NOWAK BARBARA00:35:10.989 (00:35:07)
35040M18-3921NOWAK SEBASTIAN00:35:11.398 (00:35:07)
36027K18-396ZASZCZYRYŃSKA LIDIA00:35:22.584 (00:35:16)
37023M18-3922STRAŻEWICZ WITOLD00:35:24.474 (00:35:17)
38047M40-697LUBAS GRZEGORZ00:36:34.131 (00:36:25)
39031K18-397KACZMAR MONIKA00:37:03.310 (00:37:02)
40011M18-3923KUCHARSKI SŁAWOMIRNIEZRZESZONY00:39:36.994 (00:39:29)
41014K18-398LOTKOWSKA ALICJA00:41:39.313 (00:41:32)
42001K18-399BOBROWSKA NATALIAROWEROWE KASZUBY - AKTYWNE KOBIETY00:43:45.156 (00:43:38)
43007K18-3910JAZDZEWSKA ANNAROWEROWE KASZUBY - AKTYWNE KOBIETY00:43:45.426 (00:43:38)