CZASnaCHIP -elektroniczny pomiar czasuWróć do listy zawodówV Bieg Szlakiem Króla Zygmunta Starego (10km) , Kozienice 30.05.2015

MiejsceNumerKat.Mc w kat.ZawodnikKlubCzas brutto
(czas netto)
Zdjęcie
1127M31-401LISICKI PAWEŁ00:36:36.782 (00:36:36)
2195M31-402WERONOWICZ MARIUSZUKS OLIMP KOZIENICE00:37:12.699 (00:37:12)
3111M21-301KONOFAŁ PIOTR-00:37:41.939 (00:37:41)
4148M41-501PIECEK JÓZEFBIEGUSIEM.PL00:37:47.426 (00:37:46)
5221M41-502TOMASZ ORMAN00:37:56.156 (00:37:56)
6219M41-503MACIEJ BUJAK00:38:07.081 (00:38:07)
7168M21-302SERAFIN PIOTR00:39:43.096 (00:39:42)
8143M31-403OLEK ARTURBIEGUSIEM.PL00:39:44.702 (00:39:42)
9056M31-404BANACH MARCINKS START PUŁASKI WARKA00:39:52.199 (00:39:48)
10170M16-201SEREMAK MICHAŁZSR-T ZWOLEŃ00:39:52.537 (00:39:51)
11133M21-303MICHAŁOWSKI ŁUKASZSPPP RADOM00:39:53.206 (00:39:53)
12131M31-405MENDYKA MICHAŁRADOMSKA GRUPA KOLARSKA INTEGRA00:40:18.808 (00:40:18)
13136M21-304MORAWSKI SEBASTIAN00:40:37.935 (00:40:37)
14109M41-504KAŹMIERCZAK KRZYSZTOFCZARNA OWCA00:40:58.961 (00:40:56)
15192M41-505TRACZYK MARIUSZ00:41:45.249 (00:41:45)
16156M31-406PODSIADŁY SZYMON00:41:54.980 (00:41:52)
17107K16-251KARDAS ILONAUKS OLIMP KOZIENICE00:41:55.863 (00:41:55)
18199M41-506WINIARCZYK JACEKPŁYWANIE WARKA00:42:12.063 (00:42:06)
19079K26-351DĄBROWSKA DOMINIKAAZS UNIWERSYTET WARSZAWSKI00:42:33.225 (00:42:31)
20139M51-601MYSZKOWSKI HENRYK00:42:36.033 (00:42:35)
21123M31-407KUTYŁA MARIUSZ00:42:41.944 (00:42:38)
22075M41-507CIEŚLAK KRZYSZTOF-00:42:45.936 (00:42:44)
23202M31-408ZAJĄC KRZYSZTOF00:43:18.494 (00:43:17)
24208M31-409PAWEŁ BRZUZEK00:43:25.979 (00:43:15)
25225M16-202RAFAŁ GRYGIEL00:43:27.516 (00:43:22)
26076M31-4010CYWKA KRZYSZTOF00:43:33.752 (00:43:21)
27055M31-4011BANACH KUBABIEGIEM RADOM!00:44:55.443 (00:44:42)
28070M41-508CHOŁUŃ MARIUSZ-00:44:56.300 (00:44:56)
29135M21-305MIŚKIEWICZ MICHAŁSIARCZAN MOLENDY00:45:09.818 (00:44:58)
30194M21-306WACŁAWSKI BARTOSZORKA IŁAWA00:45:41.241 (00:45:35)
31187M21-307STOPA MICHAŁCIECHOSTOWICE00:45:49.175 (00:45:47)
32104M31-4012KACPURA PIOTRJW 4938 RADOM00:46:28.931 (00:46:18)
33100M31-4013JANIK PAWEŁPLON GARBATKA00:46:37.719 (00:46:29)
34108M16-203KAŹMIERCZAK ERYKVEGE RUNNERS00:46:49.282 (00:46:44)
35090M51-602GRUDNIEWSKI EDWARD00:46:54.525 (00:46:51)
36089K45+1GRABIŃSKA GIZELAAZS UW WARSZAWA00:47:15.745 (00:47:13)
37095M31-4014IWANEK SEBASTIANBIEGUSIEM.PL00:47:23.551 (00:47:21)
38186M51-603STOPA KRZYSZTOFCIECHOSTOWICE00:47:50.808 (00:47:46)
39074M41-509CIEŚLAK GRZEGORZESSELTE TEAM00:47:52.572 (00:47:50)
40173M31-4015SKIRZYŃSKI DARIUSZGET RUN00:47:52.950 (00:47:41)
41149M21-308PIERZCHAŁA SEBASTIAN-00:48:04.000 (00:47:54)
42092M41-5010GWIAZDA KAZIMIERZKLUB BIEGAJĄCYCH LEŚNIKÓW00:48:09.794 (00:47:55)
43062M31-4016BOJARA ROBERTBIEGIEM RADOM!00:48:10.888 (00:48:02)
44180M51-604SPUTOWSKI JUREK00:48:39.674 (00:48:31)
45119M21-309KUC MATEUSZ00:48:42.139 (00:48:29)
46216M41-5011MICHAŁ SOBERA00:48:50.286 (00:48:45)
47211M31-4017TOMASZ BREWCZYŃSKI00:48:53.363 (00:48:48)
48162M21-3010ROMANOWICZ MARCIN00:48:54.936 (00:48:51)
49053M60+1ADAMSKI ZBIGNIEW/-/00:49:01.120 (00:48:59)
50060M60+2BELOWSKI LESZEKCHEMIK NOXY PUŁAWY00:49:11.722 (00:49:07)
51125M41-5012LESIAK ROMANPZM.RADOM@GMAIL.COM00:49:15.385 (00:49:04)
52088K26-352GRABIEC - CYWKA AGATA-00:49:22.750 (00:49:09)
53059M51-605BARANOWSKI TOMASZ-00:49:25.832 (00:49:20)
54177M16-204SOBCZYK WOJCIECH00:49:32.331 (00:49:19)
55223M31-4018MACIEJ LORENC00:49:48.922 (00:49:39)
56137M21-3011MUSZYŃSKI MARIUSZ00:50:07.230 (00:50:00)
57081M41-5013DOLEGA DARIUSZBIEGIEM RADOM !00:50:08.658 (00:49:57)
58191M31-4019SZYDŁOWSKI MACIEJBRAK00:50:22.761 (00:50:19)
59220M51-606ZBIEGNIEW GŁOGOWSKI00:50:38.717 (00:50:31)
60057M51-607BANASIK PAWEŁ00:50:47.621 (00:50:40)
61098M31-4020JAKUBIEC KRZYSZTOF00:50:50.681 (00:50:42)
62203M31-4021ZAWADZKI PIOTRBBL RADOM00:50:52.604 (00:50:44)
63071M41-5014CHRISTENSEN JENS00:50:58.403 (00:50:56)
64129K36-451MAJ BEATA00:51:01.911 (00:50:57)
65082M21-3012DOMAGAŁA KRZYSZTOF00:51:06.362 (00:50:57)
66116M41-5015KUBAK KRZYSZTOFBIEGUSIEM.PL00:51:30.614 (00:51:21)
67158M31-4022PRZĄDKA MICHAŁBIEGUSIEM.PL00:51:39.328 (00:51:31)
68138M31-4023MUSZYŃSKI TOMASZ00:51:41.809 (00:51:35)
69188K16-252STRZELCZYK IZABELA00:51:42.840 (00:51:32)
70145M21-3013PACOCHA TOMASZPLON GARBATKA00:51:59.911 (00:51:52)
71118M31-4024KUBAT JAKUB00:52:25.536 (00:52:17)
72110M21-3014KICIŃSKI ANDRZEJ00:52:25.591 (00:52:11)
73115K36-452KRÓL ANNA00:52:42.292 (00:52:38)
74102M31-4025JELIŃSKI MARIUSZ00:52:45.545 (00:52:39)
75166K26-353SAPOR DOMINIKATRI ENGINES00:52:47.946 (00:52:41)
76151M31-4026PIOŚ JAKUBNKSW WULKAN00:52:49.805 (00:52:41)
77091M31-4027GRZYWACZ PAWEL00:53:06.484 (00:53:00)
78054M60+3BANACH ANDRZEJBIEGIEM RADOM!00:53:24.138 (00:53:11)
79190K36-453SZYDŁOWSKA ANETABRAK00:53:35.810 (00:53:32)
80182K26-354STANIKOWSKA AGNIESZKA-00:53:38.446 (00:53:33)
81157M41-5016PRUSZCZAK BARTŁOMIEJ00:53:53.639 (00:53:44)
82207M51-608RYSZARD WOLSZCZAK00:54:06.665 (00:54:03)
83214M31-4028KOWALIK PIOTR00:54:17.188 (00:54:10)
84066M16-205BULSKI DAMIAN00:54:35.493 (00:54:25)
85212M60+4JERZY CHAMERSKI00:54:39.905 (00:54:24)
86181K26-355SPYTEK JUSTYNA00:54:45.723 (00:54:41)
87152M41-5017PIROSZ WOJTEKBIEGIEM RADOM !00:54:50.382 (00:54:42)
88204M16-206ŻYLIŃSKI BARTŁOMIEJ00:55:05.096 (00:54:58)
89185M41-5018STOLARCZYK DANIELZABIEGANY SKARYSZEW00:55:40.500 (00:55:33)
90094K45+2IMIOŁEK ANNA00:55:44.098 (00:55:37)
91184M41-5019STANKIEWICZ MIROSŁAWBÓL TO ŚCIEMA00:56:11.077 (00:56:05)
92117K36-454KUBARA KARINA/-/00:56:57.220 (00:56:42)
93172K26-356SIECZKOWSKA MARIANNA-00:57:06.842 (00:56:56)
94058M21-3015BANY PIOTRBIEGUSIEM.PL00:57:30.735 (00:57:20)
95183K16-253STANIKOWSKA MONIKA00:57:59.813 (00:57:55)
96087M41-5020GOŁASZ ARTURDRUŻYNA LINPACA00:58:07.871 (00:57:51)
97097K26-357JAKUBIEC AGATA00:58:21.878 (00:58:12)
98197K26-358WIADERNY EWELINAZDEZORIENTOWANE NA STARCIE00:58:35.786 (00:58:24)
99124M41-5021KWAPISIEWICZ DARIUSZ00:58:51.245 (00:58:39)
100105M21-3016KACZMARSKI JACEK00:59:30.039 (00:59:22)
101132M31-4029METLERSKI KAMILKAMEL STEEL S.C.00:59:51.590 (00:59:41)
102213M16-207SOCZYŃSKI KRYSTIAN-01:01:11.754 (01:00:59)
103106M31-4030KALBARCZYK MICHAŁPLON GARBATKA01:01:27.628 (01:01:12)
104068K26-359CHMIELEWSKA AGNIESZKA-01:02:52.536 (01:02:51)
105224K45+3JOANNA KOPROWSKA01:03:43.500 (01:03:33)
106085M60+5GLIŃSKI TADEUSZJODŁA JEDLNIA - LETNISKO01:04:05.254 (01:03:49)
107078M31-4031CZABAN KRZYSZTOF-01:04:29.097 (01:04:24)
108086K26-3510GŁOGOWSKA KAROLINA01:10:48.703 (01:10:36)
109163K36-455RYNKIEWICZ DANUTA01:18:18.526 (01:18:08)
110093M41-5022IMIOŁEK ADAMDNF (-00:00:07)
111169M21-3017SEREMAK MAREKTEAM ZWOLEŃDNF (-00:00:03)
112215M31-4032MARCIN MACIEJCZYK DNF (-00:00:04)