CZASnaCHIP -elektroniczny pomiar czasuWróć do listy zawodówBieg krótki (ok. 4km) - XI Bieg i NW z okazji Święta Niepodległości , Baranowo 11.11.2014

MiejsceNumerKat.Mc w kat.ZawodnikKlubCzas brutto
(czas netto)
Zdjęcie
1092MOpen1KOBYLIŃSKI PRZEMYSŁAWUKS GIMPAS PASŁĘK00:14:45.431 (00:14:45)
2101MOpen2MINTA DOMINIK00:16:10.850 (00:16:10)
3118MOpen3SIKORSKI ROMANUKS SPRINT PRZEŹMIEROWO00:16:44.821 (00:16:44)
4130MOpen4WILCZYŃSKI MATEUSZUKS SPRINT PRZEŹMIEROWO00:17:04.423 (00:17:02)
5080MOpen5BUDZICHOWSKI PRZEMYSŁAW00:17:26.083 (00:17:24)
6105MOpen6OCHOCKI KRZYSZTOF00:17:30.028 (00:17:28)
7106MOpen7PATER DAWID00:18:03.931 (00:18:03)
8098MOpen8MAJCHRZAK JANUKS SPRINT PRZEŹMIEROWO00:18:46.613 (00:18:45)
9119MOpen9SIKORSKI FRANCISZEKUKS SPRINT PRZEŹMIEROWO00:18:49.922 (00:18:48)
10078KOpen1ALBRECHT MARIAUKS LUSOWO00:19:07.324 (00:19:07)
11141KOpen2TOMCZAK BEATA00:19:15.316 (00:19:07)
12099MOpen10MEROŃ SZYMONUKS SPRINT PRZEŹMIEROWO00:19:31.565 (00:19:27)
13109MOpen11POPOWICZ PIOTR00:19:57.193 (00:19:47)
14110KOpen3PRZEWOŹNA KATARZYNA00:21:35.076 (00:21:25)
15108KOpen4PONCYLIUSZ JULIAUKS SPRINT PRZEŹMIEROWO00:21:43.533 (00:21:40)
16113MOpen12BORYŁO ANDRZEJ00:21:49.226 (00:21:42)
17090KOpen5KAMIŃSKA JULIAUKS SPRINT PRZEŹMIEROWO00:21:56.260 (00:21:56)
18095MOpen13KRÓL MIKOŁAJ00:22:17.723 (00:22:00)
19103KOpen6NIEMIR DOROTA00:22:18.967 (00:22:02)
20079KOpen7BEBEJEWSKA ALEKSANDRA00:22:48.525 (00:22:36)
21082MOpen14CIBORSKI ADRIAN00:23:07.702 (00:22:56)
22133KOpen8ZERBST KATARZYNANIEZRZESZONY00:23:25.967 (00:23:14)
23125KOpen9URBANIAK ANNA00:23:48.624 (00:23:47)
24123KOpen10SZLANGA-BARTCZAK KASIADRUŻYNA SZPIKU00:23:59.624 (00:23:50)
25127KOpen11WIECZOREK URSZULANIEZRZESZONY00:24:09.565 (00:23:51)
26122KOpen12SOBOLEWSKA ANNANIGHT RUNNERS00:24:12.162 (00:23:55)
27087KOpen13DZIECIĄTKOWSKA JOANNA00:24:12.962 (00:23:54)
28089KOpen14KAFARSKA KATARZYNA00:24:28.689 (00:24:11)
29116MOpen15ROZWADOWSKI RAFAŁDRUŻYNA SZPIKU00:24:33.460 (00:24:15)
30117MOpen16ROZWADOWSKI MAKSYMILIANDRUŻYNA SZPIKU00:24:33.843 (00:24:16)
31096KOpen15KUBIAK KAROLINANIGHT RUNNERS00:25:19.796 (00:25:03)
32093KOpen16KORPIK ANGELIKANIGHT RUNNERS00:25:20.926 (00:25:03)
33131KOpen17WYLEGAŁA AGATABAD BOYS SKÓRZEWO00:26:25.295 (00:26:14)
34088KOpen18JOACHIMIAK JOANNA00:26:42.590 (00:26:27)
35126KOpen19WIECZOREK MICHALINA00:27:21.979 (00:27:14)
36094KOpen20KRÓL MARZENA00:27:36.215 (00:27:20)
37104KOpen21NOWICKA EWELINA00:27:57.475 (00:27:43)
38115KOpen22ROZWADOWSKA WERONIKADRUŻYNA SZPIKU00:28:25.141 (00:28:06)
39085KOpen23CZAJKA JUSTYNA00:29:19.112 (00:29:03)
40124MOpen17URBANIAK ADAMUKS SPRINT PRZEŹMIEROWO00:29:47.820 (00:29:46)