CZASnaCHIP -elektroniczny pomiar czasuWróć do listy zawodówII GP Powiatu Nowotomyskiego (6/6 - Bolewice, Finał) , Bolewice 18.10.2014

MiejsceNumerKat.Mc w kat.ZawodnikKlubCzas brutto
(czas netto)
1M18-251HUMERSKI PIOTRGRODZISKI KLUB BIEGACZA03:21:39 (-)
2M36-501FORNALIK PRZEMYSŁAWKM LWÓWEK WLKP.03:25:34 (-)
3M36-502JANAS ROMANGRODZISKI KLUB BIEGACZA03:26:22 (-)
4M18-252GRABSKI RAFAŁGRODZISKI KLUB BIEGACZA03:36:20 (-)
5M50+1JANISZEWSKI WALDEMARKM LWÓWEK03:41:07 (-)
6M50+2LISEK MIECZYSŁAWKM LWÓWEK WLKP.03:43:27 (-)
7M36-503OSTAJEWSKI TOMASZLWÓWEK03:43:28 (-)
8M36-504CHWIROT KAZIMIERZKM LWÓWEK WLKP.03:47:58 (-)
9M36-505KANIUK SŁAWOMIRNIEZRZESZONY03:52:10 (-)
10M18-253CHWALISZ ŁUKASZAZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA03:57:50 (-)
11M50+3MAŃCZAK BOGDANNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL03:59:03 (-)
12M18-254KACZMAREK ŁUKASZ04:00:42 (-)
13M18-255SIEROŃ KAMIL04:02:04 (-)
14M26-351MICHALSKI RADOSŁAWNIEZRZESZONY04:05:05 (-)
15M36-506HAUFFA ADAMNIEZRZESZONY04:09:23 (-)
16M36-507FRAŃSKI HUBERTNIEZRZESZONY04:10:43 (-)
17M36-508ŁOPATA WITOLDWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWY04:13:17 (-)
18K18-351PERZ EMILIAN/N04:15:18 (-)
19K18-352MACIĄG IWONASIOSTRY04:16:28 (-)
20K18-353TOMIAK ANNAWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWY04:16:46 (-)
21M26-352KAMIŃSKI ŁUKASZNIEZRZESZONY04:23:29 (-)
22M26-353SZWEDEK MICHAŁNIEZRZESZONY04:26:58 (-)
23M26-354MICHAŁOWICZ JAKUBNIEZRZESZONY04:28:36 (-)
24M26-355MAJOREK KRZYSZTOFNIERZESZONY04:30:41 (-)
25K35+1PERZ MARZENNANKB CHYŻY NOWY TOMYŚL04:35:04 (-)
26M26-356DOLATOWSKI MAREK04:36:39 (-)
27M36-509ZERBST JACEKNIEZRZESZONY04:40:00 (-)
28M26-357KUKAWA HUBERTNIEZRZESZONY04:41:19 (-)
29M36-5010FRAŃSKI ŁUKASZNIEZRZESZONY04:43:08 (-)
30M18-256JARNUT ŁUKASZLB TEAM LWÓWEK04:44:32 (-)
31M36-5011PIETRUSIEWICZ BOGUSŁAW04:44:53 (-)
32M50+4JANOWICZ ZBIGNIEWOPALENICKI KLUB BIEGACZA04:45:47 (-)
33K18-354WAWRZYNIAK MARTA04:48:18 (-)
34K18-355MRUGALSKA-WAJS MONIKAWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWY04:50:37 (-)
35M18-257SZESZUŁA MARIUSZOSP OPALENICA04:51:02 (-)
36M50+5WESOŁY PIOTRN/N04:55:57 (-)
37K18-356JANOWICZ HONORATAOPALENICKI KLUB BIEGACZA05:00:59 (-)
38M18-258JARNUT PAWEŁLB TEAM LWÓWEK05:04:38 (-)
39M26-358KONIECZNY PIOTRNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL05:07:44 (-)
40M36-5012CYPRIAN JAROSŁAWOSP OPALENICA05:08:05 (-)
41M26-359SKRZYPCZAK JAKUBNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL05:17:17 (-)
42K18-357WRÓBEL MARZENA05:20:04 (-)
43M50+6PYTA GRZEGORZNIEZRZESZONY05:22:25 (-)
44K35+2JARNÓT AGNIESZKANKB CHYŻY NOWY TOMYŚL05:25:38 (-)
45K18-358PAWLAK PATRYCJAAMATOR05:41:01 (-)
46M36-5013MATUSIEWICZ SŁAWOMIRNKB CHYŻY/DRUZYNA SZPIKU05:54:00 (-)
47K35+3FRAŃSKA KAROLINANKB CHYŻY NOWY TOMYŚL05:57:14 (-)
48M18-259JĘDRZEJCZAK MATEUSZ05:57:47 (-)