TECHNOLOGIA

Używamy sprzętu w najnowszej i najszybszej obecnie dostępnej technologii do pomiaru czasu, bazującej na chipach RFID UHF Gen2 (tzw. drugiej generacji).

Chipy są bezzwrotne - co ułatwia organizację zawodów, a także bardzo tanie – co pozwala skorzystać z naszej oferty nawet najmniejszym zawodom, z niewielkim budżetem - jednakże ta technologia sprosta nawet największemu obciążeniu, czego dowodem jest szerokie wykorzystywanie RFID UHF Gen2 przez największe światowe imprezy biegowe, takie jak maratony w Berlinie, Nowym Yorku, Los Angeles, czy w innych światowych metropoliach.
Oczywiście „najwięksi” dysponują odpowiednio większą liczbą urządzeń pomiarowych, ale „rdzeń” technologii jest wspólny.

Posiadamy identyczne główne i zapasowe urządzenia pomiarowe. Ze względu na różnorodność obsługiwanych zawodów wykorzystujemy wydajne anteny boczne i górne.

Każdy chip, który znajdzie się na linii anteny jest natychmiast wykrywany, a jego unikalny numer (startowy) zapisywany w bazie danych, wraz z szeregiem szczegółowych parametrów, z których dla Państwa najistotniejszy jest czas (z dokładnością do setnych sekundy), ale dla naszych wewnętrznych potrzeb zapisujemy również takie dane jak odległość od anteny, czy siła sygnału.

Wszystko to w połączeniu z zapisem wideo w rozdzielczości Full HD pozwala bezdyskusyjnie rozstrzygać wszelkie wątpliwości.

Do obsługi zawodów używamy nie tylko oprogramowania dostarczanego przez producenta sprzętu pomiarowego, ale również własnego, autorskiego - rozwijanego od wielu lat. Pozwala to na szczegółowe dostosowanie naszej pracy do indywidualnych wymogów każdego z organizatorów.


Jesteśmy bardzo elastyczni jeżeli chodzi o warunki i zakres świadczonych usług.

Zapraszamy do kontaktu z nami – dane na stronie „KONTAKT”.