IV OTWARTY BIEG PRZEŁAJOWY O PUCHAR WÓJTA GMINY SADLINKI - BIEG, 17.08.2019
KategoriePłatnośćSzukaj zawodnika
Klub/DrużynaMiejscowość
LP | Numer BIB | Kategoria Category | Nazwisko, imię Surname, name | Miejscowość City | Klub Team | Zapłacono Payment |
1 | 174 | M45+ | ANISZEWSKI DARIUSZ | GARDEJA | ||
2 | 12 | M31-45 | BALMAS PIOTR | KWIDZYN | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
3 | 80 | M45+ | BARTOSIAK RYSZARD | GARDEJA | GMINA GARDEJA BIEGA | |
4 | 98 | M31-45 | BARTYZEL GRZEGORZ | KWIDZYN | ||
5 | 147 | M45+ | BENDERSKI GRZEGORZ | KWIDZYN | ||
6 | 118 | M16-30 | BIAŁKOWSKI KRZYSZTOF | GARDEJA | GMINA GARDEJA BIEGA | |
7 | 76 | M31-45 | BOMBAS JACEK | GRUDZIĄDZ | ||
8 | 187 | K16-30 | BORKOWSKA JUSTYNA | SADLINKI | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
9 | 201 | M45+ | BRZEZIŃSKI ANDRZEJ | BIAŁA | RYKOWISKO | |
10 | 126 | K16-30 | BURNA MARCELINA | PRABUTY | ||
11 | 84 | K31-45 | CAP DOROTA | SUSZ | ROZBIEGANY SUSZ | |
12 | 85 | M45+ | CAP TOMASZ | SUSZ | ROZBIEGANY SUSZ | |
13 | 113 | M31-45 | CHMIELECKI KRZYSZTOF | GDAŃSK | ST RUNNERS | |
14 | 18 | M31-45 | CHMURA TOMASZ | GRUDZIĄDZ | ||
15 | 19 | K31-45 | CHMURA EWA | GRUDZIĄDZ | ||
16 | 146 | K31-45 | CHUDEK JUSTYNA | GUBINY | PARKUJ GRUDZIĄDZ | |
17 | 180 | M31-45 | CHYLIŃSKI ŁUKASZ | GRUDZIĄDZ | ||
18 | 107 | M16-30 | CZABAJ KONRAD | NOWA WIEŚ KWIDZYŃSKA | NIEZRZESZONY | |
19 | 25 | M45+ | CZABAJ JACEK | KWIDZYN | KWIDZYN BIEGA | |
20 | 194 | M16-30 | CZECHOWSKI MATEUSZ | POZNAŃ | ||
21 | 14 | M16-30 | DANIEL KACPER | SADLINKI | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
22 | 143 | K31-45 | DARDA SYLWIA | KWIDZYN | ||
23 | 177 | M31-45 | DOBROWOLSKI KAMIL | MALBORK | 22 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO | |
24 | 138 | M45+ | DUCHAŁA PIOTR | KWIDZYN | KWIDZYN BIEGA | |
25 | 36 | M45+ | DUDEK MARIUSZ | WĄBRZEŹNO | ||
26 | 159 | M31-45 | DZIAŁDOWSKI ADAM | TORUŃ | TRUNSFORMACJA GNIEW | |
27 | 101 | M16-30 | DZIEDZIC ANDRZEJ | KWIDZYN | ||
28 | 178 | M31-45 | DZIEDZIŃSKI ŁUKASZ | PELPLIN | - | |
29 | 97 | M31-45 | FALASA KRZYSZTOF | PSZCZÓŁKI | ||
30 | 30 | M31-45 | FAŁKOWSKI JAROSŁAW | GARDEJA | GMINA GARDEJA BIEGA | |
31 | 181 | M16-30 | FRATCZAK LUKASZ | PELPLIN | ||
32 | 52 | K31-45 | FRĄŚ WERONIKA | RAKOWIEC | ||
33 | 79 | M31-45 | FURMAN PIOTR | PRABUTY | ||
34 | 193 | M31-45 | GARBOWSKI KRZYSZTOF | SZTUM | ZANTYR SZTUM | |
35 | 43 | M31-45 | GĄSIOR PIOTR | SUSZ | ROZBIEGANY SUSZ | |
36 | 163 | M31-45 | GĄSIOROWSKI DAWID | SADLINKI | ||
37 | 133 | M31-45 | GLAMA REMIGIUSZ | LNIANO | DIABELSKIE PIORUNY | |
38 | 188 | M16-30 | GŁOWACKI KACPER | PRABUTY | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
39 | 90 | M45+ | GOŁĘBIEWSKI JANUSZ | ROGÓŹNO | ||
40 | 54 | M31-45 | GÓRSKI KAMIL | GNIEW | TRUNSFORMACJA GNIEW | |
41 | 55 | M31-45 | GÓRSKI DAWID | GNIEW | TRUNSFORMACJA GNIEW | |
42 | 15 | M16-30 | GRETKOWSKI JACEK | KWIDZYN | ||
43 | 169 | M31-45 | GROSZKOWSKI MARCIN | MALBORK | 22 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO | |
44 | 109 | K31-45 | GRZONKA KAMILA | BYTONIA | KS SOKÓŁ ZBLEWO | |
45 | 189 | M31-45 | GUZOWSKI PIOTR | IŁAWA | BIEGACZE GORSZEGO SORTU | |
46 | 191 | M31-45 | GUZOWSKI PAWEŁ | IŁAWA | BIEGACZE GORSZEGO SORTU | |
47 | 66 | M31-45 | HAPKE TOMASZ | WILKOWO | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
48 | 162 | K31-45 | HARAJDA-WISZNICKA MONIKA | SUSZ | ROZBIEGANY SUSZ | |
49 | 173 | K31-45 | HAUSMAN MAGDALENA | GRUDZIĄDZ | ||
50 | 87 | K31-45 | HERMASZEWSKA RENATA | KWIDZYN | ||
51 | M45+ | HILLAR ZBIGNIEW | KWIDZYN | KWIDZYN BIEGA | ||
52 | 3 | M45+ | HILLAR JACEK | KWIDZYN | KWIDZYN BIEGA | |
53 | 151 | M31-45 | ILJIN MIROSŁAW | GARDEJA | PARKRUN GRUDZIĄDZ | |
54 | 44 | M31-45 | IWACHÓW SŁAWOMIR | KWIDZYN | ||
55 | 89 | M31-45 | JANIAK MARCIN | GRUDZIĄDZ | PARKRUN GRUDZIĄDZ P | |
56 | 35 | M45+ | JANIK ROMAN | KWIDZYN | KWIDZYN BIEGA | |
57 | 160 | K31-45 | JAWORSKA AGNIESZKA | TORUŃ | ROSSBIEGANI | |
58 | 95 | M31-45 | JEDOWSKI FILIP | KWIDZYN | ||
59 | 24 | M31-45 | JERZYK MICHAŁ | SADLINKI | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
60 | 155 | K16-30 | JUGO ALEKSANDRA | KWIDZYN | ||
61 | 40 | K31-45 | JURKIEWICZ ALDONA | SUSZ | ROZBIEGANY SUSZ | |
62 | 41 | M31-45 | JURKIEWICZ SŁAWOMIR | SUSZ | ROZBIEGANY SUSZ | |
63 | 42 | M16-30 | JURKIEWICZ HUBERT | SUSZ | ROZBIEGANY SUSZ | |
64 | 161 | M31-45 | KARDAŚ MICHAŁ | SADLINKI | ||
65 | 26 | M45+ | KASPRZYK DARIUSZ | KWIDZYN | KWIDZYN BIEGA | |
66 | 114 | K31-45 | KASZECKA WIKTORIA | SADLINKI | ||
67 | 111 | K31-45 | KASZOWICZ JULITA | SADLINKI | ||
68 | 112 | M31-45 | KASZOWICZ TOMASZ | SADLINKI | ||
69 | 63 | M31-45 | KĘDZIERSKI SZYMON | KWIDZYN | ||
70 | 56 | K45+ | KĘDZIOR BARBARA | WĄBRZEŹNO | ||
71 | 57 | M16-30 | KĘDZIOR KAMIL | WĄBRZEŹNO | ||
72 | 99 | M31-45 | KISIELEWSKI MARIUSZ | KWIDZYN | ||
73 | 124 | M45+ | KLEPACZ ADAM | KWIDZYN | AMATOR | |
74 | 153 | M31-45 | KŁACZYŃSKI MARIUSZ | GRUDZIĄDZ | # BIEGACZE | |
75 | 17 | M16-30 | KNOPP FILIP | GRUDZIĄDZ | ||
76 | 158 | M45+ | KOBUS ZBIGNIEW | GDAŃSK | WIND-KOB@WP.PL | |
77 | 5 | M31-45 | KOGUT PIOTR | KWIDZYN | WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIE | |
78 | 27 | K31-45 | KOLAŚ ALEKSANDRA | KWIDZYN | KWIDZYN BIEGA | |
79 | 82 | M16-30 | KOŁECKI MICHAŁ | IŁAWA | MISIEK_RUNNER | |
80 | 33 | K45+ | KOSECKA MAŁGORZATA | SADLINKI | ||
81 | 58 | M45+ | KOSIOROWSKI ANDRZEJ | KWIDZYN | ||
82 | 83 | M31-45 | KOTOWICZ BARTOSZ | KWIDZYN | KWIDZYN BIEGA | |
83 | 46 | K31-45 | KOWALCZUK ANNA | KWIDZYN | ||
84 | 47 | M31-45 | KOWALCZUK TOMASZ | KWIDZYN | ||
85 | 106 | M31-45 | KOWALEWSKI ŁUKASZ | GARDEJA | GMINA GARDEJA BIEGA | |
86 | 196 | K31-45 | KOWALSKA ANNA | KWIDZYN | KWIDZYN BIEGA | |
87 | 207 | K31-45 | KOWALSKA ANNA | KWIDZYN | ||
88 | 167 | K16-30 | KOZIOŁ MONIKA | SADLINKI | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
89 | 182 | K31-45 | KOZŁOWSKA ANDŻELIKA | KWIDZYN | KWIDZYN BIEGA | |
90 | 128 | M31-45 | KRASNODĘBSKI MACIEJ | GRUDZIĄDZ | ||
91 | 156 | M45+ | KRAWIEC ANDRZEJ | SZTUM | LKS ZANTYR SZTUM | |
92 | 148 | K31-45 | KREFTA DAGMARA | NOWE | - | |
93 | 67 | M16-30 | KRUPA PAWEŁ | KWIDZYN | ||
94 | 20 | M31-45 | KUKAWKA MACIEJ | GRUDZIĄDZ | ||
95 | 28 | K31-45 | KULCZYK IZABELA | KWIDZYN | KWIDZYN BIEGA | |
96 | 51 | M31-45 | KWIATKOWSKI TOMASZ | KWIDZYN | KWIDZYN BIEGA | |
97 | 165 | K31-45 | LANGOWSKA KATARZYNA | GRUDZIĄDZ | PARKRUN GRUDZIĄDZ | |
98 | 164 | M31-45 | LANGOWSKI TOMASZ | GRUDZIĄDZ | PARKRUN GRUDZIĄDZ | |
99 | 21 | M45+ | LENKIEWICZ ANDRZEJ | BĄDKI | PIEKNY | |
100 | 45 | M31-45 | LEWANDOWSKI MARIUSZ | KWIDZYN | KKM KWIDZYN MXTECH | |
101 | 29 | M31-45 | LISZEWSKI PAWEŁ | PRABUTY | ||
102 | 68 | M31-45 | LONTKOWSKI SZYMON | GRUDZIĄDZ | AMATOR | |
103 | 154 | K16-30 | ŁEPEK TERESA | GRUDZIĄDZ | ||
104 | 130 | K31-45 | ŁĘGOWSKA ANIA | KWIDZYN | - | |
105 | M31-45 | ŁOBZIUK ALEKSANDR | GRUDZIĄDZ | LKB RUDNIK | ||
106 | 31 | M45+ | ŁOŚ TADEUSZ | KWIDZYN | AMATOR | |
107 | K31-45 | ŁUCKA ANNA | GRUDZIĄDZ | AB GRUDZIĄDZ | ||
108 | M31-45 | ŁUCKI MIROSŁAW | GRUDZIĄDZ | |||
109 | 53 | M31-45 | ŁUPIŃSKI TOMASZ | KWIDZYN | WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIE | |
110 | 49 | M31-45 | MAKOS PAWEL | KWIDZYN | ||
111 | 50 | K31-45 | MAKOS JOLANTA | KWIDZYN | ||
112 | 1 | M16-30 | MAŁKOWSKI MATEUSZ | KWIDZYN | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
113 | 186 | M45+ | MAŃKOWSKI WALDEMAR | KWIDZYN | ||
114 | 9 | K31-45 | MARKOWSKA KATARZYNA | GRUDZIĄDZ | ||
115 | 10 | M45+ | MARKOWSKI TOMASZ | GRUDZIĄDZ | ||
116 | M31-45 | MASIAK RAFAŁ | KWIDZYN | |||
117 | 179 | M31-45 | MATEJUK ARKADIUSZ | MALBORK | BEZTLENOWI MALBORK | |
118 | 123 | K45+ | MĄCZEWSKA MARZENA | GRUDZIĄDZ | PARKUJ GRUDZIĄDZ | |
119 | 195 | K16-30 | MIELCZAREK PAULINA | KWIDZYN | ||
120 | 96 | M45+ | MILAS MARIUSZ | SUSZ | ROZBIEGANY SUSZ | |
121 | 140 | M45+ | MODRAK MACIEJ | GRUDZIĄDZ | PARKRUN GRUDZIĄDZ P | |
122 | 120 | M31-45 | MOLENDA TOMASZ | MALBORK | GRUPA MALBORK | |
123 | 104 | K45+ | MORCZYŃSKA GABRIELA | GRUPA | ||
124 | 39 | M31-45 | MOTOFA MARCIN | WĄBRZEŹNO | ||
125 | 168 | M16-30 | MROCZEK ADAM | GARDEJA | ||
126 | 139 | M31-45 | MROCZKOWSKI TOMASZ | MALBORK | 1981 | |
127 | 22 | M31-45 | MROZEK MARCIN | GRUDZIĄDZ | ||
128 | 23 | K31-45 | MROZEK ANNA | GRUDZIĄDZ | ||
129 | 78 | K16-30 | NAPOLSKA MAŁGORZATA | KWIDZYN | ||
130 | 77 | M16-30 | NAPOLSKI PAWEŁ | SADLINKI | SOMSIADY | |
131 | 34 | M31-45 | NIZIAŁEK KRZYSZTOF | PRABUTY | ||
132 | 125 | K31-45 | OLIŃSKA MARZENA | GARDEJA | ||
133 | 6 | M31-45 | OLSZEWSKI ŁUKASZ | KWIDZYN | KWIDZYN BIEGA | |
134 | 175 | K16-30 | OTLEWSKA NATALIA | KWIDZYN | ||
135 | 144 | M31-45 | OTLEWSKI MARCIN | KWIDZYN | ||
136 | 48 | M31-45 | PAGIEŁA PAWEŁ | GDAŃSK | ||
137 | 166 | M31-45 | PAWŁOWSKI MARIUSZ | MARZĘCICE | KURZĘTNIK BIEGA | |
138 | 205 | M45+ | PĘKAL ARTUR | SADLINKI | ||
139 | 73 | M45+ | PIECHOWIAK PIOTR | SADLINKI | AMATOR | |
140 | 100 | K31-45 | PIOTROWSKA JUSTYNA | BUTOWO | ||
141 | 110 | M45+ | PIOTROWSKI KRZYSZTOF | BUTOWO | ||
142 | 4 | K45+ | PIÓRKOWSKA WIOLETTA | OKRĄGŁA ŁĄKA | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
143 | 59 | K16-30 | POPOWICZ KATARZYNA | DOBIEŻYN | POPKI TEAM | |
144 | 60 | M16-30 | POPOWICZ PIOTR | DOBIEŻYN | POPKI TEAM | |
145 | 121 | M31-45 | POZYWILKO MARCIN | GRUDZIADZ | SIG GRUDZIADZ | |
146 | 88 | M31-45 | PRZYPEK MARCIN | SZTUM | ||
147 | 16 | M45+ | PULKOWSKI SŁAWOMIR | ROGÓŹNO | ||
148 | 117 | M16-30 | RADOMIŃSKI KAMIL | KWIDZYN | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
149 | 61 | M45+ | RESZCZYŃSKI ADAM | KWIDZYN | ||
150 | 206 | K45+ | ROMANOW-PĘKAL EWA | SADLINKI | ||
151 | 122 | M16-30 | RONOWSKI MATEUSZ | GRUDZIĄDZ | MAT KIN RUN | |
152 | 74 | K45+ | RUCHLEWICZ URSZULA | SZTUM | ||
153 | 81 | M31-45 | RUCZKO SŁAWOMIR | GDYNIA | USAA RUCZKO | |
154 | 172 | K16-30 | RUSOŃ OLIWIA | JASIEWO | ||
155 | 116 | M45+ | RZOSINSKI KRZYSZTOF | SADLINKI | ||
156 | 115 | K45+ | RZOSIŃSKA KATARZYNA | SADLINKI | ||
157 | 203 | M16-30 | SIWEK DAMIAN | SADLINKI | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
158 | 75 | M45+ | SKRAJDA SZYMON | PAWLICE | AMATOR | |
159 | 69 | M31-45 | SKURTYS CEZARY | REDA | ||
160 | 137 | K31-45 | SŁAWIŃSKA MONIKA | KWIDZYN | KWIDZYN BIEGA | |
161 | 11 | K31-45 | SOBCZYK JOANNA | GRUDZIADZ | ||
162 | 119 | M16-30 | SOCHACKI MICHAŁ | KWIDZYN | GMINA GARDEJA BIEGA | |
163 | 32 | M31-45 | SUKIŃSKI DARIUSZ | SUSZ | ROZBIEGANY SUSZ | |
164 | 150 | K45+ | SWITALA JOLANTA | KWIDZYN | AMATOR | |
165 | 93 | M45+ | SZALKOWSKI JACEK | KWIDZYN | KWIDZYN BIEGA | |
166 | 183 | K45+ | SZATKOWSKA KATARZYNA | BĄDKI | TEAM BĄDKI | |
167 | 62 | M45+ | SZATKOWSKI JOZEF | GRUDZIADZ | AMATOR | |
168 | 142 | K31-45 | SZCZEPANOWSKA AGNIESZKA | SADLINKI | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
169 | 185 | K31-45 | SZELLA-SKRYCKA BEATA | KWIDZYN | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
170 | 7 | M16-30 | SZUBA JACEK | SADLINKI | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
171 | 149 | M16-30 | SZYDŁOWSKI SZYMON | JAKUBOWO 22 | ||
172 | 135 | K31-45 | ŚCISŁOWSKA ALEKSANDRA | PARPARY | ||
173 | 134 | M31-45 | ŚCISŁOWSKI RAFAŁ | PARPARY | ||
174 | 202 | M16-30 | ŚLĘZAK ADAM | TOLKMICKO | OSP POGRODZIE | |
175 | 102 | K45+ | ŚWISTOWSKA. MAŁGORZATA | GRUPA | ||
176 | 103 | K16-30 | ŚWISTOWSKA. KATARZYNA | GRUPA | ||
177 | 70 | M45+ | ŚWITAŁA ROMAN | KWIDZYN | AMATOR | |
178 | 157 | M31-45 | TACZYŃSKI MARCIN | GARDEJA | GMINA GARDEJA BIEGA | |
179 | 145 | M16-30 | TALMA ŁUKASZ | GRUDZIĄDZ | PARKRUN GRUDZIĄDZ P | |
180 | 141 | M16-30 | TORCHAŁA MARIUSZ | KWIDZYN | UMKS KWIDZYN | |
181 | M31-45 | TRACZYK KRZYSZTOF | KWIDZYN | |||
182 | 71 | M45+ | TRUKAWKA TADEUSZ | JANOWO | ||
183 | 72 | M45+ | TRUKAWKA PIOTR | RAKOWIEC | RAKOWIEC / KWIDZYN | |
184 | 176 | M45+ | TRYC JAROSŁAW | KWIDZYN | ŻOŁNIERZE WYKLĘCI | |
185 | M45+ | TRZASKA MACIEJ | SADLINKI | |||
186 | 2 | M31-45 | TRZCIŃSKI RADOSŁAW | KWIDZYN | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
187 | 37 | M31-45 | TUCHOLSKI PIOTR | TCZEW | ||
188 | 105 | M45+ | TUMIŁOWICZ JERZY | KWIDZYN | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
189 | 171 | K31-45 | TYBURSKA ANIELA | SZTUM | ||
190 | 94 | M45+ | URBAN HENRYK | KWIDZYN | ALUSIA TEAM | |
191 | 127 | M31-45 | URBAŃSKI MARCIN | GRUDZIĄDZ | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | |
192 | 64 | M31-45 | WARCZAK KRZYSZTOF | BĄDKI | TEAM BĄDKI | |
193 | 65 | K31-45 | WARCZAK HANNA | BĄDKI | TEAM BĄDKI | |
194 | 131 | M45+ | WESIORA MARIUSZ | DRZYCIM | DIABELSKIE PIORUNY | |
195 | 204 | K16-30 | WIERNICKA PAULINA | KWIDZYN | GMINA GARDEJA BIEGA | |
196 | 192 | M16-30 | WILANGOWSKI HUBERT | MOKRE | ||
197 | 136 | M45+ | WILLMA PIOTR | KWIDZYN | AMATOR | |
198 | 86 | K31-45 | WOJAS ANETA | GRUDZIADZ | AMATOR | |
199 | 8 | K16-30 | WOJCIECHOWSKA DARIA | KWIDZYN | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
200 | 197 | M16-30 | WRZECIONO ARTUR | GRUDZIĄDZ | SPORTOWA OLIMPIA | |
201 | 152 | M31-45 | WTOREK KRZYSZTOF | GRUDZIĄDZ | ||
202 | 199 | K16-30 | WYCISZKIEWICZ KATARZYNA | JÓZEFOSŁAW | ||
203 | 200 | M31-45 | WYCISZKIEWICZ ŁUKASZ | KWIDZYN | ||
204 | 92 | K16-30 | WYLK MAGDALENA | KWIDZYN | ||
205 | 132 | K45+ | ZABOROWSKA BEATA | DRZYCIM | DIABELSKIE PIORUNY | |
206 | 184 | M16-30 | ZACHAJ MARCIN | GDYNIA | ||
207 | 38 | K16-30 | ZAŁĘSKA AGATA | TCZEW | ||
208 | 170 | M31-45 | ZAWADZKI RAFAŁ | SADLINKI | NO LIMITS | |
209 | 129 | K16-30 | ZIELINSKA MAGDA | KWIDZYN | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
210 | 198 | M45+ | ZIELIŃSKI HENRYK | KWIDZYN | KWIDZYN BIEGA | |
211 | 190 | M16-30 | ZIĘBA MARIUSZ | IŁAWA | BIEGACZE GORSZEGO SORTU | |
212 | 108 | K31-45 | ZIÓŁKOWSKA WIESŁAWA | ŁASIN | AMATOR | |
213 | 91 | M45+ | ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW | JANIKOWO | DECATHLON TEAM INOWROCŁAW | |
214 | 13 | M45+ | ŻEMETRO RYSZARD | WAPLEWO WIELKIE | LKS ZANTYR SZTUM |