XXXIII Ogólnopolski Bieg Uliczny "Kostrzyńska 10", 2.09.2018

LPNumer
BIB
Kategoria
Category
Nazwisko, imię
Surname, name
Miejscowość
City
Klub
Team
Zapłacono
Payment
1K16-29BAGIŃSKA EWELINAGÓRZYCA
2M30-39BAGIŃSKI ADAMOŚNO LUBUSKIEMORSY OŚNO LUBUSKIE
3M16-29BAJDALSKI MIŁOSZKOSTRZYN NAD ODRĄ
4M40-49BANASZEK SŁAWOMIRŻARY
5M16-29BARAN PATRYKWITNICAROZBIEGAJMY WITNICE
6K30-39BARANOWICZ JUSTYNARÓŻAŃSKO
7M40-49BARTYSZAK JAROSŁAWMORYŃ1973
8M16-29BĘDZICHOWSKI RAFAELSŁUBICE
9K40-49BIAŁEK BEATAKRZYWINBIEGAM BO LUBIĘ
10M40-49BIŁAN PAWEŁGUBIN
11M50-59BŁONIARCZYK KRZYSZTOFCHOJNAAGB NYGUS CHOJNA
12M40-49BRASEL MARCINSZCZECIN
13K30-39BRODZIŃSKA EMILIAKROSNO ODRZAŃSKIEHARPAGAN ZG
14M30-39BRODZIŃSKI MICHAŁKROSNO ODRZAŃSKIEHARPAGAN ZG
15M16-29BRUCKI KRZYSZTOFMIESZKOWICE
16M30-39BRZEZIŃSKI GRZEGORZPSZCZEW
17K30-39BYCZEK-PAWLAK IZABELAKOSTRZYN NAD ODRĄ
18M30-39CELEBUCKI PIOTRKOSTRZYN NAD ODRATELEMOND HOLDING
19M40-49CHODOROWSKI MACIEJZIELONA GÓRA
20M40-49CHOMONT ROBERTKRĘPSKOBIURO24H.PL
21M40-49CHRUSTOWSKI RADOSŁAWNIEDORADZ
22K30-39CHUSTECKA ANGELIKASŁUBICE
23M40-49CIESIELSKI GRZENIURZEPIN
24M16-29CIEŚLA KRZYSZTOFKOSTRZYN NAD ODRĄ
25M30-39CYBULSKI MACIEJKOSTRZYNARCTIC PAPER
26M30-39CZEKALSKI TOMASZCHOJNAAGB NYGUS
27M40-49CZEKALSKI KRZYSZTOFCHOJNAAGB NYGUS
28M16-29CZERNIAWSKI MACIEJDĘBNOICT POLAND
29M30-39DŁUBAŁA MAREKKOSTRZYN NAD ODRĄICT POLAND
30M30-39FASZCZA ŁUKASZKOSTRZYN NAD ODRĄ
31M80+FEDOROWICZ JACEKWARSZAWABEZ KLUBU
32M40-49FILIPOWSKI DARIUSZSZCZECINŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAM
33K16-29FRIESKE ANTONINAKOSTRZYN NAD ODRĄ
34K30-39GASIEWICZ ILONAKOSTRZYN NADODRA
35K40-49GOŹDZICKA AGNIESZKASTRZELCE KRAJEŃSKIESTRZELECKA BIEGAJĄCA CZAROWNICA
36K16-29GRECZYCHO MILENAZBĄSZYNEK
37M30-39HOŁUBOWICZ JERZYURAD
38M30-39HUSZCZA ŁUKASZDĘBNOAKCJA MOTYWACJA
39K30-39HUSZCZA BERNARDETADĘBNO
40M30-39JASKOT PAWEŁKOSTRZYN NAD ODRĄ
41M30-39JÓŹWIAK RADOSŁAWŻARYWOLNY STRZELEC
42K30-39KAMINSKA JOANNASŁUBICE
43K30-39KARDASZ AGNIESZKAKRZESZYCEROZBIEGAJMY WITNICE
44M40-49KIEWRA ROBERTOŚNO LUBUSKIEMORSY OŚNO LUBUSKIE
45M60-69KLICZKA JANWITNICA "GORZOWSKA"ROZBIEGAJMY WITNICĘ ( PIONIER WITNICA )
46M30-39KLUBA KRZYSZTOFMAGDEBURGBEZ KLUBU
47M50-59KLUCZYŃSKI ZBIGNIEWKOSTRZYN NAD ODRĄBEZ
48M30-39KOKOT PAWEŁZIELONA GÓRAHARPAGAN ZG
49M40-49KOŁOSOWSKI TOMASZOŚNO LUBUSKIEORZEL
50K30-39KORBANEK KATARZYNAGORZOW WLKP
51M16-29KOSIOROWSKI ADRIANWITNICA
52M16-29KOT WOJCIECHPOZNAŃ
53M30-39KOTARSKI MARIUSZGORZOW WLKP
54M60-69KOWALEWSKI WALERYKOSTRZYN NAD ODRABEZ KLUBU
55M40-49KROCZAK GRZEGORZMIĘDZYRZECZ
56M40-49KUSZCZYK EDWINMIĘDZYRZECZTEAM KOPEĆ
57M16-29LEWANDOWSKI PATRYKKOSTRZYN NAD ODRA
58M30-39ŁASZKIEWICZ CEZARYGORZÓW WIELKOPOLSKI
59M30-39ŁUCZAK KRZYSZTOFKOSTRZYN NAD ODRĄ
60M16-29MARCINIAK DAWIDKOSTRZYN NAD ODRĄ
61M30-39MIELCZAREK DANIELKARNINWWW.DIAG.PL
62M30-39MOŻDŻEŃ PAWEŁMIESZKOWICE
63M40-49MUSIAŁ DARIUSZGORZÓW WLKP
64M60-69NAWROCKI JANUSZOŚNO LUBUSKIE
65M30-39NIZIŃSKI MARIUSZKOSTRZYN NAD ODRĄ
66K40-49OKONEK IZABELAGORZÓW WLKP.
67M60-69OKONEK KAZIMIERZGORZÓW WLKP.1949
68M16-29OLLINYK ARTUROŚNO LUBUSKIE
69K30-39OPRZALSKA KAMILAPAMIĘCIN
70K40-49PACYNA RENATAKOZIELICE#RUSZ4LITERY
71M30-39PAGUGA SEBASTIANGORZÓW WLKP.
72M40-49PAWLEWSKI KRZYSZTOFKRZYWIN GRYFIŃSKIAGB NYGUS
73M30-39PAWLIK PIOTRSŁUBICEKPP SŁUBICE
74K16-29PAWLUCZUK KINGAKOSTRZYN NAD ODRĄ
75M30-39PEJSKI MARCINWITNICA
76M50-59PIĄTEK ZDZISŁAWMARWICE
77M30-39PŁOŃSKI JAKUBSTARGARDDZIKIE DZIKI GORZÓW WLKP.
78M50-59RATAJCZAK JANUSZDRAWSKOKB AKTYWNI KRZYŻ WLKP
79M30-39ROGOWSKI BARTOSZDĘBNO
80M30-39ROSIŃSKI MARCINSULĘCINBIEGAJĄCE ROSKI
81M50-59SAJEWICZ MAREKDĘBNO
82M16-29SAWCZUK RAFAŁKOSTRZYN NAD ODRĄ
83M16-29SAWICKI BARTOSZGORZÓW WIELKOPOLSKIDZIKIE DZIKI GORZÓW
84M40-49SEMASZCZUK STANISŁAWKOSTRZYN NAD ODRĄMWG
85K40-49SERŻYSKO AGNIESZKAGORZÓW WLKP.TEAM DRACZYŃSKI
86M30-39SĘK MARCINSZCZECIN
87M40-49SIEDLECKI ADAM WIKTORSZCZECINBEZ KLUBU
88M40-49SIWIŃSKI ZENONWITNICAROZBIEGAJMY WITNICE
89M30-39SMYCZ GRZEGORZKOSTRZYN NAD ODRĄSMYKI BIEGAJĄ
90M30-39SMYCZ MARIUSZKOSTRZYN NAD ODRĄ
91M30-39STANKIEWICZ PIOTRDĘBNO
92M30-39STEFANIUK TOMASZMIĘDZYRZECZ
93M30-39STĘPIEŃ GRZEGORZGORZÓW WIELKOPOLSKI
94M40-49STRAWA MIROSŁAWGORZÓW WLKP.
95K50+SUCHECKA ELŻBIETAWITNICAROZBIEGAJMY WITNICĘ
96K30-39SUŁKOWSKA SYLWIAZIELONA GÓRAHARPAGAN ZG
97M40-49SUROWIEC PIOTRUŚŻARYPARKRUN ŻARY
98M40-49SZAFRATOWICZ MACIEJKOWALÓW
99M40-49SZCZUCIŃSKI PRZEMYSŁAWGORZÓW WLKP.
100M40-49SZURGOCIŃSKI PIOTRCHOJNAAGB NYGUS
101M50-59SZYDEŁKO JAROSŁAWKOSTRZYN NAD ODRĄ
102M40-49SZYMAŃSKI ROBERTGORZÓW WIELKOPOLSKI
103M40-49TATAŁA MACIEJKOSTRZYN NAD ODRĄKOSTRZYŃSKI KLUB KOLARSKI 66-470
104M60-69TERPIŁOWSKI ŁUCJANGORZOW WLKP.
105M40-49TOMASZEWSKI TOMASZRZEPIN
106M30-39TOMASZEWSKI RYSZARDRZEPIN
107M60-69WARSZAWSKI JERZYŻAGAŃ
108M60-69WAWRUSZCZAK ZDZISŁAWMIESZKOWICEZDZIWAWR@WP.PL
109K50+WINNICKA BEATADĘBNO
110M50-59WINNICKI DARIUSZDĘBNO
111M30-39ZABIELNY MARIUSZSŁOŃSKKICK BOXING SŁOŃSK
112K50+ZAKASZEWSKA JOLANTAWITNICAROZBIEGAJMY WITNICE
113K30-39ZAPAŁA KRYSPINAKOSTRZYN NAD ODRĄICT POLAND
114M16-29ZAWADA PAWEŁKOSTRZYN NAD ODRĄ
115M30-39ŻMUDA GRZEGORZSŁUBICE1985
116M40-49ŻYWICKI CZESŁAWRZEPINRZEPIN BIEGA
117M50-59ŻYWICKI JANUSZSZCZECINKB PIONIER SZCZECIN
118M40-49ANDRZEJAK SZYMONCHOJNATELEMOND HOLDING
119M40-49BANASZEK JANUSZŻARYŻARY RANNERS TEAM
120M16-29BIELAK PAWEŁGRUDZIADZ
121M50-59BOBIK ZENONMIESZKOWICE
122M50-59BUCZEK MIROSŁAWKOSTRZYN NAD ODRĄICT POLAND
123M16-29BUŁKOWSKI GRACJANKOSTRZYN NAD ODRAWOLNY STRZELEC
124K40-49BURY MARIANNASTRZELCE KRAJEŃSKIEWYLUZOWANI BIEGACZE
125M40-49BURY JACEKSTRZELCE KRAJEŃSKIEWYLUZOWANI BIEGACZE
126M16-29BŹDZION KAMILKOSTRZYN NAD ODRĄICT POLAND
127M16-29CELEBUCKI PIOTRKOSTRZYN NAD ODRATELEMOND HOLDING
128M30-39CIPIŃSKI RAFAŁGORZÓW WLKP.
129K30-39CYBULSKA MAŁGORZATAKOSTRZYN NAD ODRĄICT POLAND
130M60-69CZERNICKI RYSZARDMIEDZYRZECZSPARTA MIEDZYRZECZ
131M30-39CZUBAK ADRIANKOSTRZYN NAD ODRĄ1983
132M50-59DASZEWSKI LECHDĘBNOFIREEAGLES
133M50-59DOŁMAT EDWARDGORZÓW WLKP.
134M30-39DOMASZEWICZ ŁUKASZGORZÓW WIELKOPOLSKIRUN MONO
135M50-59DRZAZGA DRIUSZKŁODAWAICT POLAND
136K50+FILIPIENKO MAŁGORZATASTRZELCE KRAJEŃSKIEWYLUZOWANI BIEGACZE
137M16-29FLESZER NATANKOSTRZYN NAD ODRĄKOSTRZYŃSKI KLUB KARATE SHOTOKAN
138M30-39GARNEK JAROSŁAWZAGAN
139M40-49GAWEŁ TOMASZMIESZKOWICEKOSTRZYŃSKA GRUPA BIEGOWA
140K30-39GAWEŁ BARBARAMIESZKOWICE
141M16-29GOZDEK MATEUSZJELENIA GÓRA
142M50-59GÓRSKI BERNARDMIERNO 1BEZ KLUBU
143M30-39GRABARSKI SEBASTIANKOSTRZYN NAD ODRAZUZA
144M40-49JAGODZIŃSKI JAROSŁAWJENINKS NOWINY WIELKIE
145M30-39JAKUBIEC TOMASZKOSTRZYN NAD ODRĄTELEMOND HOLDING
146M30-39JAKUBIEC PRZEMYSŁAWKOSTRZYN NAD ODRĄTELEMOND HOLDING
147M30-39JAREK MIROSŁAWKOSTRZYN NAD ODRĄICT POLAND
148K16-29JAZ ANETACHOJNAAGB NYGUS
149K16-29JAZ JUSTYNACHOJNAAGB NYGUS
150K16-29JAZ PAULINACHOJNAAGB NYGUS
151M16-29JEMCZURA RAFAŁDĘBNOICT POLAND
152M30-39JORDAN MAREKDĘBNOICT POLAND
153M50-59JURCZAK TADEUSZWIELOGŁOWYBEZ
154M30-39JURCZYK MATEUSZGARDEJAGMINA GARDEJA BIEGA
155K30-39KAŁUŻNA MARTANOWA SÓLKB WIKON NOWA SÓL
156M40-49KAŁUŻNY PAWEŁNOWA SÓLKB WIKON NOWA SÓL
157K16-29KAŹMIERCZAK EWELINASZCZECIN
158M50-59KIJAK ADAMLESZNOMIKI TEAM
159M40-49KOCHAN KRZYSZTOFMIĘDZYRZECZK.B.PIAST MIĘDZYRZECZ
160M40-49KRUMPLEWSKI WITOLDGORZÓW WIELKOPOLSKI
161M30-39KRYCA DOMINIKWĘDRZYNTEAM KOPEĆ
162M16-29KRYŃSKI BARTOSZKOSTRZYN NAD ODRĄ
163M30-39KUCAB GRZEGORZCHOJNATELEMOND - HOLDING
164M40-49KUGLARZ TOMASZŻAGAŃ1976
165M16-29KULA ŁUKASZDĘBNO
166M40-49KULBICKI GRZEGORZBARNÓWKO
167K30-39KULPA MARTAMIESZOWICE
168M40-49KWAK SŁAWOMIRWITNICA
169K16-29LATAŁA SYLWIABOLESZKOWICEICT POLAND
170M30-39LEWANDOWSKI SEBASTIANSTARGARDSTARGARD JA SIE NIE SCIGAM
171M16-29ŁOKIETEK SZYMONDĘBNOICT POLAND
172M30-39ŁOPATA PIOTRKOSTRZYN NAD ODRĄTELEMOND HOLDING
173M30-39ŁOZIŃSKI PIOTRDĘBNOICT POLAND
174K40-49MAJZEL ANNAWAWRÓW
175M40-49MALEWICZ ROBERTMIESZKOWICE
176M40-49MATUK MARIUSZGÓRZYCAICT POLAND
177K30-39MIKŁASZEWICZ-SZERMENT MAGDALENAGORZÓWBWM TEAM
178M60-69NIEDŻWIECKI MARIANTRZEBIELSTOWARZYSZENIE AKTYWNYCH SENIORÓW TRZEBIEL
179K30-39NIZIŃSKA JUSTYNAKOSTRZYN NAD ODRĄICT POLAND
180M16-29NIZIŃSKI SŁAWOMIRKOSTRZYNTELEMOND HOLDING
181M16-29OCZKOWSKI KASPERGORZÓW WIELKOPOLSKI
182K40-49OLECHNOWICZ KATARZYNAKUNOWICECZAS APOKALIPSY
183M30-39OLEJARZ KRZYSZTOFMIĘDZYRZECZBEZ
184M30-39OLEK MARCINKOSTRZYN NAD ODRĄTELEMOND HOLDING
185M16-29PAŃKO ANDRZEJŻARCZYNBIEGAM BO LUBIĘ
186M16-29PIOTROWSKI MICHAŁDĘBNOWWW.PCEXPERT-SKLEP.NET
187M30-39PONCYLIUSZ RAFAŁJÓZEFÓWCOOKIE
188K30-39PONCYLIUSZ MONIKAJÓZEFÓWCOOKIE
189K40-49POZNAŃSKA LUCYNAKOŁCZYNTEAM KOPEĆ
190M40-49PSIUK BENEDYKTDĘBNOSP 2 DĘBNO
191M16-29PUSZ RADOSŁAWKOSTRZYN NAD ODRAICT POLAND
192M30-39RĘKAWIECKI KRZYSZTOFSŁUBICE
193K16-29ROESLER MAGDALENALUBIECHOWO
194M40-49SIEMIERNIK DARIUSZKOSTRZYN NAD ODRĄ
195M70-79SKIBA EUGENIUSZGORZÓW WLKP.
196M50-59SKÓRSKI BOGDANKRZESZYCEBEZ
197M60-69SOBON JERZYSWIEBODZIN
198M40-49SOCHAN MACIEJGORZÓW WIELKOPOLSKI
199M40-49SOKOŁOWSKI ROBERTKOSTRZYN NAD ODRĄSOLENIS
200M30-39STEFANOWICZ MARCINDĘBNOWWW.PCEXPERT-SKLEP.NET
201K40-49STOJANOWSKA ANNAWITNICAROZBIEGAJMY WITNICE
202M30-39STRAMSKI STANISŁAWMIĘDZYRZECZ17 MIĘDZYRZECZ / DZIAŁDOWO
203M16-29SUTRYK GRZEGORZDĘBNOICT POLAND
204M16-29SWĘDRA RADOSŁAWNAMYŚLINICT POLAND
205K40-49SZAR ANETADĘBNO
206M40-49SZCZOTKA PAWEŁKOSTRZYN NAD ODRĄTELEMOND HOLDING
207M30-39SZERMENT ERYKGORZOWBWM TEAM
208M50-59SZWEDEK ZBIGNIEWGORZÓWGORZÓW
209M16-29SZYMKOWIAK BARTOSZZBĄSZYNEK
210K30-39ŚWIDERSKA MAŁGORZATAKOSTRZYN NAD ODRĄ
211M40-49TATARA MAREKKOSTRZYN NAD ODRĄICT POLAND
212M40-49TOFFEL ANDRZEJGORZÓW WLKPICT POLAND
213M16-29TOMCZAK BŁAŻEJKRZESZYCE
214K30-39TORBICZUK MARIOLAKOSTRZYN NAD ODRĄICT POLAND
215M30-39WALCZYŃSKI ANDRZEJKOSTRZYN NAD ODRĄICT POLAND
216M70-79WANAT JERZYKOSTRZYN NAD ODRĄ
217K16-29WAWRUSZCZAK MAGDALENAMIESZKOWICE
218K30-39WIATROWSKA ANETADĘBNODĘBNOWSKIE CZŁAPAKI
219M30-39WINKLER MARCINBOGUSŁAWICT POLAND
220K40-49WIŚNIEWSKA AGNIESZKAKOSTRZYN NAD ODRĄBIEGAM BO LUBIĘ
221K30-39WOJTYSIAK OLALUBNO
222K16-29WOŹNIAK JOANNASZCZECIN
223M16-29WRÓBEL MATEUSZKOSTRZYN NAD ODRĄICT POLAND
224M60-69WYDRA JÓZEFCYCHRYBEZ KLUBU
225M16-29WYWROCKI MATEUSZOŚNO LUBUSKIEMORSY OŚNO LUBUSKIE
226M30-39ŻOŁYŃSKI ŁUKASZKOSTRZYN NAD ODRĄKKB KOSTRZYN NAD ODRĄ