II OTWARTY BIEG PRZEŁAJOWY O PUCHAR WÓJTA GMINY SADLINKI, 5.08.2017
KategoriePłatnośćSzukaj zawodnika
Klub/DrużynaMiejscowość
LP | Numer BIB | Kategoria Category | Nazwisko, imię Surname, name | Miejscowość City | Klub Team | Zapłacono Payment |
1 | 292 | K16-30 | APCZYŃSKA MARTA | BRODNICA | ||
2 | 203 | M31-45 | ARBSZAJTY PIOTR | KALMUZY 4C | GMINA GARDEJA BIEGA | |
3 | 23 | M45+ | BARTOSIAK RYSZARD | GARDEJA | GMINA GARDEJA BIEGA | |
4 | 249 | M31-45 | BEDNARSKI JAROSŁAW | KWIDZYN | ||
5 | 280 | M16-30 | BELKA PRZEMYSŁAW | IŁAWA | IŁAWA BIEGA | |
6 | 140 | M45+ | BERNHARD PAWEŁ | |||
7 | 24 | M16-30 | BIAŁKOWSKI KRZYSZTOF | ROZAJNY | GMINA GARDEJA BIEGA | |
8 | 274 | K16-30 | BLOKOWSKA BEATA | KWIDZYN | ||
9 | 106 | M31-45 | BŁASZAK ROMAN | MALBORK | ||
10 | 107 | K31-45 | BŁASZAK MAGDALENA | MALBORK | ||
11 | 236 | M16-30 | BŁOŃSKI ROMAN | GDYNIA | ||
12 | 190 | K16-30 | BOCIEK MAGDALENA | GRUDZIĄDZ | ||
13 | 120 | M31-45 | BRZUSZKIEWICZ MARCIN | KWIDZYN | ||
14 | 183 | K31-45 | BURZYŃSKA MONIKA | GRUDZIADZ | ||
15 | 47 | K31-45 | CAP DOROTA | SUSZ | ROZBIEGANY SUSZ | |
16 | 48 | M31-45 | CAP TOMASZ | SUSZ | ROZBIEGANY SUSZ | |
17 | 178 | M31-45 | CĄBROWSKI PIOTR | GRUDZIĄDZ | ZAKŁAD KARNY NR 2 W GRUDZIĄDZU | |
18 | 179 | B/K | CĄBROWSKI IGOR | GRUDZIADZ | AMATOR | |
19 | 134 | M45+ | CEBULA BOGDAN | SZTUM | LKS ZANTYR SZTUM | |
20 | 199 | M31-45 | CELEGRAT ANDRZEJ | GRUPA | ||
21 | 205 | M16-30 | CERKOWNIK WOJCIECH | SADLINKI | BRAK. | |
22 | 8 | M45+ | CHOJNACKI KRZYSZTOF | KWIDZYN | ||
23 | 72 | M16-30 | CHOJNACKI SZYMON | KWIDZYN | ||
24 | 250 | M16-30 | CHOJNICKI PAWEŁ | LIPNO | ||
25 | 37 | M16-30 | CICHAŃSKI PRZEMYSŁAW | KWIDZYN | ||
26 | 127 | K45+ | CICHOCKA ANNA | KWIDZYN | ||
27 | 103 | M31-45 | CIESZEWSKI MARCIN | |||
28 | 261 | M45+ | CIESZYŃSKI PIOTR | RUMIA | RUNEDA | |
29 | 20 | K16-30 | CIEŚLA WERONIKA | KAMIONKA | ||
30 | 114 | M16-30 | CIEŚLA PIOTR | KAMIONKA | ||
31 | 141 | M31-45 | CIEŚNIK KRZYSZTOF | GRUDZIĄDZ | LUB WYBIERZ Z LISTY | |
32 | 131 | M31-45 | CISŁO WALDEMAR | GARDEJA | ||
33 | 137 | M31-45 | CYGLICKI ŁUKASZ | KWIDZYN | ||
34 | 165 | K16-30 | CYWIŃSKA MAGDALENA | GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZKA FIT MAMA | |
35 | 166 | M31-45 | CYWIŃSKI MAREK | GRUDZIĄDZ | ||
36 | 2 | M45+ | CZABAJ JACEK | KWIDZYN | KWIDZYN BIEGA | |
37 | 101 | K45+ | CZEKALSKA MAGDALENA | KWIDZYN | ||
38 | 247 | M31-45 | CZERWIAK ROBERT | STAROGARD GDAŃSKI | TRI STAROGARD | |
39 | 210 | M31-45 | DALKIEWICZ DARIUSZ | SUSZ | UKS TRS SUSZ | |
40 | 241 | M31-45 | DERLIŃSKI ADAM | KOSZALIN | TORNADO KOSZALIN | |
41 | 289 | K31-45 | DOBROWOLSKA JOANNA | REDA | MAJA TEAM | |
42 | 142 | K31-45 | DYDYMSKA MONIKA | RUMIA | LUB WYBIERZ Z LISTY | |
43 | 143 | M31-45 | DYDYMSKI KRZYSZTOF | RUMIA | ||
44 | 258 | M31-45 | DZIAŁDOWSKI ADAM | TORUŃ | ROSSMANN | |
45 | 259 | M16-30 | DZIAŁDOWSKI DAWID | TORUN | ROSSMANN | |
46 | 163 | M45+ | DZIDA ZENON | GRUPA | SAM BIEGAM | |
47 | 164 | M16-30 | DZIDA MICHAŁ | GRUPA | DASZRADE | |
48 | 13 | M16-30 | DZIEDZIC ANDRZEJ | KWIDZYN | ||
49 | 254 | M31-45 | DZIEDZIŃSKI ŁUKASZ | PELPLIN | KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA | |
50 | 95 | M31-45 | DZIKOWSKI ŁUKASZ | KWIDZYN | ||
51 | 157 | M31-45 | FALASA KRZYSZTOF | PSZCZÓŁKI | ||
52 | 245 | K16-30 | FALKOWSKA MAGDALENA | GRUDZIĄDZ | ||
53 | 7 | M31-45 | FAŁKOWSKI JAROSŁAW | GARDEJA | GMINA GARDEJA BIEGA | |
54 | 103 | M16-30 | FIRLEJ PAWEŁ | KWIDZYN | ||
55 | 59 | K31-45 | FRELEK AGNIESZKA | KWIDZYN | ||
56 | 87 | K16-30 | FRYDRYCHOWICZ MARLENA | GRUDZIĄDZ | V-RUNNER | |
57 | 150 | M16-30 | FURMAN PIOTR | PRABUTY | FORREST TEAM PRABUTY | |
58 | 148 | M16-30 | GADACZ TOMASZ | SADLINKI | ||
59 | 77 | M31-45 | GADOWSKI MARCIN | ELBLĄG | EL-AKTYWNI ELBLĄG | |
60 | 181 | K31-45 | GAŁUSZKA DOROTA | GRUDZIĄDZ | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | |
61 | 33 | M31-45 | GASIOR PAWEL | SUSZ | ROZBIEGANY SUSZ | |
62 | 174 | M45+ | GĄSIOR WIESŁAW | SUSZ | ROZBIEGANY SUSZ | |
63 | 54 | M31-45 | GĄSIOR PIOTR | SUSZ | ROZBIEGANY SUSZ | |
64 | 193 | M31-45 | GĄSIOR RAFAŁ | SUSZ | ROZBIEGANY SUSZ | |
65 | 139 | M31-45 | GIEMBICKI JAN | SZTUM | LKS ZANTYR SZTUM | |
66 | 100 | K16-30 | GLEBKO ADRIANNA | RYJEWO | ||
67 | 191 | M16-30 | GŁOWACKI KACPER | PRABUTY | ||
68 | 263 | M31-45 | GŁUSZKO IRENEUSZ | KWIDZYN | ||
69 | 264 | K31-45 | GŁUSZKO MAŁGORZATA | KWIDZYN | ||
70 | 290 | M45+ | GOŁĘBIEWSKI JANUSZ | ROGÓŹNO | ||
71 | 217 | K31-45 | GÓRSKA MONIKA | UŚNICE | NIEZRZESZONA | |
72 | 101 | M16-30 | GÓRSKI KAMIL | GNIEW | TRANSFORMACJA GNIEW | |
73 | 102 | M16-30 | GÓRSKI DAWID | GNIEW | ||
74 | 172 | K31-45 | GROMELSKA AGNIESZKA | KWIDZYN | ||
75 | 267 | M16-30 | GRYSZAN NORBERT | GIŻYCKO | GIŻYCKO | |
76 | 15 | M16-30 | GUMKOWSKI MATEUSZ | KWIDZYN | ||
77 | 265 | M45+ | HABER IRENEUSZ | BIAŁY BÓR | ||
78 | 300 | K31-45 | HAJDAMOWICZ-RYDEL NATALIA | KWIDZYN | ||
79 | 227 | M31-45 | HAPKE TOMASZ | GARDEJA | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
80 | 214 | M45+ | HELAK MAREK | GRUDZIADZ | ||
81 | 253 | M45+ | HOMA HENRYK | PELPLIN | KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA | |
82 | 182 | K45+ | JABŁOŃSKA MAŁGORZATA | GRUDZIĄDZ | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | |
83 | 232 | K31-45 | JABŁOŃSKA MARLENA | PRABUTY | ||
84 | 283 | M31-45 | JAKUBOWSKI PIOTR | PRABUTY | TRAKTOR TEAM | |
85 | 80 | M45+ | JANIK ROMAN | KWIDZYN | KWIDZYN BIEGA | |
86 | 60 | K31-45 | JANKIEWICZ MARIOLA | KWIDZYN | ||
87 | 293 | K31-45 | JANKOWSKA BEATA | STARE POLE | ||
88 | 195 | M31-45 | JANKOWSKI PIOTR | GRUDZIADZ | ZAKŁAD KARNY NR 2 W GRUDZIĄDZU | |
89 | 39 | M45+ | JARZĘBSKI IRENEUSZ | KWIDZYN | KWIDZYN BIEGA | |
90 | 208 | M31-45 | JASKÓLSKI RAFAŁ | GNIEW | ||
91 | 257 | K31-45 | JAWORSKA AGNIESZKA | TORUŃ | ROSSMANN | |
92 | 44 | M31-45 | JERZYK ROBERT | KANICZKI | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
93 | 61 | M31-45 | JERZYK PAWEŁ | SADLINKI | ||
94 | 66 | M31-45 | JERZYK MICHAŁ | SADLINKI | ||
95 | 70 | M31-45 | JEŻOWSKI GRZEGORZ | GRUDZIĄDZ | MORSY Z GUDZIĄDZA | |
96 | 015 | M16-30 | JOST ZBIGNIEW | |||
97 | 29 | K31-45 | JURKIEWICZ ALDONA | SUSZ | ROZBIEGANY SUSX | |
98 | 31 | M31-45 | JURKIEWICZ SŁAWEK | SUSZ | ROZBIEGANY SUSZ | |
99 | 262 | M16-30 | KACZYŃSKI DANIEL | STAROGARD GDAŃSKI | CROSSELITE EBROGYM | |
100 | 291 | K31-45 | KAMINSKA AGNIESZKA | OBORY | ||
101 | 104 | M31-45 | KAMROWSKI RADOSŁAW | IŁAWA | IŁAWABIEGA | |
102 | 167 | M16-30 | KANIGOWSKI MARCIN | PRABUTY | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
103 | 71 | M31-45 | KARDAŚ MICHAŁ | SADLINKI | ||
104 | 91 | M31-45 | KARGÓL ŁUKASZ | TCZEW | PIECOBUDOWA-GDAŃSK | |
105 | 130 | K31-45 | KARGÓL MARZENA | TCZEW | PIECOBUDOWA-GDAŃSK | |
106 | 235 | M45+ | KASPRZYK DARIUSZ | KWIDZYN | ||
107 | 12 | K31-45 | KASZECKA WIKTORIA | SADLINKI | ||
108 | 36 | M45+ | KASZUBOWSKI ZENON | MALBORK | ACTIVE MALBORK | |
109 | 173 | K31-45 | KĘDZIORA NATALIA | KWIDZYN | KWIDZYN BIEGA | |
110 | 112 | M31-45 | KISIELNICKI BARTEK | KWIDZYN | NIEZRZESZONY | |
111 | 17 | K31-45 | KISŁOWSKA MARIOLA | RAKOWIEC | ||
112 | 188 | M16-30 | KOŁECKI MICHAŁ | IŁAWA | TRI NEGU / IŁAWA BIEGA / AWFIS GDAŃSK | |
113 | 50 | K31-45 | KOŁTONOWSKA AGNIESZKA | GNIEW | TRUNSFORMACJA GNIEW | |
114 | 269 | K16-30 | KOMINEK JULITA | KWIDZYN | ||
115 | 6 | K45+ | KORALEWSKA IRENA | SADLINKI | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
116 | 135 | M31-45 | KORALEWSKI MARIUSZ | SADLINKI | ŻOŁNIERZE WYKLĘCI CZEŚĆ WASZEJ PAMIĘCI | |
117 | 42 | K45+ | KOSECKA MAŁGORZATA | SADLINKI | ||
118 | 234 | M45+ | KOSIOROWSKI ANDRZEJ | KWIDZYN | LUB WYBIERZ Z LISTY | |
119 | 81 | K16-30 | KOSZARA EWA | KWIDZYN | ||
120 | 231 | M16-30 | KOŚCIŃSKI PAWEŁ | NOWE | ||
121 | 97 | M31-45 | KOTOWICZ BARTOSZ | KWIDZYN | KWIDZYN BIEGA | |
122 | 007 | M16-30 | KOWALCZYK ŁUKASZ | GARDEJA | GGB GARDEJA | |
123 | 53 | M31-45 | KOWALEWSKI ŁUKASZ | ,GARDEJA | GMINA GARDEJA BIEGA | |
124 | 16 | K45+ | KOWALSKA-PASIEKA BOŻENA | KWIDZYN | DRUŻYNA SZPIKU | |
125 | 25 | M31-45 | KOWALSKI JAROSŁAW | KWIDZYN | ||
126 | 175 | M31-45 | KOWALSKI JACEK | BYDGOSZCZ | ||
127 | 124 | M16-30 | KOWALSKI KAROL | DOBROCIN | TEAM KOPEĆ | |
128 | 268 | M45+ | KOWALSKI HENRYK | KWIDZYN | ||
129 | 5 | K16-30 | KOZIOŁ MONIKA | SADLINKI | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
130 | 55 | M16-30 | KOZIOŁ MICHAŁ | GARDEJA | NIEZRZESZONY | |
131 | 278 | M31-45 | KOZŁOWSKI ZBIGNIEW | TORUŃ | ||
132 | 75 | M45+ | KÓZKA WOJCIECH | GARGEJA | KWIDZYN BIEGA | |
133 | 123 | K31-45 | KREFTA DAGMARA | NOWE | V- RUNNER | |
134 | 243 | M31-45 | KROTOWSKI WITOLD | IŁAWA | IŁAWA BIEGA | |
135 | 119 | M16-30 | KRUCZYŃSKI MARCIN | GDAŃSK | LUB WYBIERZ Z LISTY | |
136 | 213 | K31-45 | KRUSZEWSKA ANETA | WYSZKÓW | KB WYSZKÓW | |
137 | 244 | M31-45 | KRYGIER IRENEUSZ | USTKA | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | |
138 | 115 | M16-30 | KRZYSZTOFIAK MARCIN | ROZPĘDZINY | ||
139 | 138 | M31-45 | KUKAWKA MACIEJ | GRUDZIĄDZ | ||
140 | 76 | K31-45 | KUKUĆ - KWAPISZEWSKA ANNA | ELBLĄG | ||
141 | 180 | M31-45 | KULA PRZEMYSŁAW | GRUDZIĄDZ | ZAKŁAD KARNY NR 2 W GRUDZIĄDZU | |
142 | 4 | K16-30 | KULBACKA MARTA | SADLINKI | ||
143 | 88 | B/K | KULWICKI KSAWERY | GRUDZIĄDZ | V-RUNNER | |
144 | 85 | M16-30 | KUŹBIDA JAKUB | SZTUM | SZTUMSKIE SMOKI | |
145 | 86 | M31-45 | KWIATKOWSKI TOMASZ | KWIDZYN | ||
146 | 68 | M31-45 | LASKOWSKI SEBASTIAN | SUSZ | ROZBIEGANY SUSZ | |
147 | 19 | M31-45 | LEMKOWSKI RAFAŁ | RAKOWIEC | ||
148 | 294 | M31-45 | LEŚNIAK DANIEL | ELBLĄG | ||
149 | 201 | M16-30 | LEWANDOWSKI PIOTR | PRABUTY | GOYELLO POWER CLUB | |
150 | 170 | K31-45 | LIBERACKA AGNIESZKA | OKRĄGŁA ŁĄKA | ||
151 | 104 | K16-30 | LIPIŃSKA ANNA | KWIDZYN | ||
152 | 98 | M16-30 | LIPIŃSKI MARIUSZ | KWIDZYN | ŻOŁNIERZE | |
153 | 102 | K16-30 | LIPIŃSMA ANNA | KWIDZYN | ||
154 | 221 | K45+ | LIPSKA BOŻENA | ELBLĄG | EL-AKTYWNI ELBLĄG | |
155 | 222 | K16-30 | LIPSKA JOLANTA | VIGGIU | ||
156 | 220 | M16-30 | LIPSKI KAMIL | ELBLĄG | ||
157 | 74 | M45+ | LISZEWSKI KRZYSZTOF | KAMIONKA | MASTER | |
158 | 255 | M31-45 | LORENC ROMAN | PELPLIN | KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA | |
159 | 35 | K45+ | LULIŃSKA BOŻENA | SUSZ | ROZBIEGANY SUSZ | |
160 | 83 | K16-30 | ŁEPEK TERESA | PŁUŻNICA | ||
161 | 105 | K31-45 | ŁEPEK MAŁGORZATA | PŁUŻNICA | ||
162 | 240 | K16-30 | ŁOŚ MAŁGORZATA | MAREZA | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | |
163 | 121 | M31-45 | ŁUKASZEWSKI KRZYSZTOF | KWIDZYN | ||
164 | 152 | M16-30 | MALICKI ADAM | TRUMIEJKI | 25 BRYGADA KAWALERII POWIETRZNEJ | |
165 | 67 | K31-45 | MALISZEWSKA MALGORZATA | KWIDZYN | KWIDZYN BIEGA | |
166 | 125 | M45+ | MAŃKOWSKI WALDEMAR | KWIDZYN | IP KWIDZYN TEAM | |
167 | 277 | M31-45 | MARCHEWKA MAREK | TORUŃ | 1973 | |
168 | 63 | M45+ | MARCINOWSKI WŁADYSŁAW | KWIDZYN | ||
169 | 38 | M31-45 | MARKUSZEWSKI ANDRZEJ | GRUDZIĄDZ | TRENOWAĆ Z NAJLEPSZYMI - BLOG | |
170 | 46 | K31-45 | MAROWSKA PAULINA | KWIDZYN | LUB WYBIERZ Z LISTY | |
171 | 233 | M31-45 | MASIAK RAFAŁ | KWIDZYN | ||
172 | 184 | M31-45 | MATUSZAK DANIEL | GRUDZIADZ | POLICJA | |
173 | 122 | K45+ | MĄCZEWSKA MARZENA | GRUDZIĄDZ | V- RUNNER | |
174 | 1 | M31-45 | MICHALSKI KRZYSZTOF | KWIDZYN | KWIDZYN BIEGA | |
175 | 279 | M45+ | MICKIEWICZ JAN | GRUDZIĄDZ | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | |
176 | 45 | K31-45 | MIERZCHALSKA MAJA | KWIDZYN | ||
177 | 211 | K31-45 | MIODUSZEWSKA MAŁGOSIA | GRUDZIADZ | ||
178 | 116 | K31-45 | MISIAK MARTA | SUSZ | MISIAK TEAM | |
179 | 117 | M31-45 | MISIAK PRZEMYSŁAW | SUSZ | MISIAK TEAM | |
180 | 206 | M31-45 | MŁODAWSKI RAFAŁ | SUSZ | MRA RUN KLUB POLSKA BIEGA | |
181 | 52 | M16-30 | MROCZEK ADAM | GARDEJA | AMBITIOUS RUNNERS TEAM | |
182 | 126 | M45+ | MROCZEK ZENEK | DUBIEL | ||
183 | 132 | K31-45 | MROZEK ANNA | GRUDZIĄDZ | ||
184 | 133 | M31-45 | MROZEK MARCIN | GRUDZIĄDZ | LUB WYBIERZ Z LISTY | |
185 | 113 | M31-45 | MUSIELEWICZ PAWEL | MAREZA | ||
186 | 209 | M31-45 | NAJDA SŁAWOMIR | SZTUM | LKS ZANTYR SZTUM | |
187 | 224 | M16-30 | NAJDA MATEUSZ | SZTUM | LKS ZANTYR SZTUM | |
188 | 179 | K16-30 | NAPOLSKA MAŁGORZATA | KWIDZYN | ||
189 | 237 | K16-30 | NIERADKA IWONA | GDYNIA | ||
190 | 177 | M16-30 | NIEWIADOMSKI PATRYK | CZARLIN | ||
191 | 129 | M31-45 | NIZIAŁEK KRZYSZTOF | PRABUTY | FORREST TEAM PRABUTY | |
192 | 219 | M31-45 | NIZIAŁEK MARIUSZ | PRABUTY | FORREST TEAM PRABUTY | |
193 | 96 | M45+ | NOWAKOWSKI ANDRZEJ | PRABUTY | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
194 | 225 | M45+ | OLIŃSKI WOJCIECH | MALBORK | ACTIVE MALBORK | |
195 | 226 | M16-30 | OLIŃSKI MARCIN | MALBORK | ACTIVE MALBORK | |
196 | 216 | K31-45 | OLIWIŃSKA AGNIESZKA | BIAŁA GÓRA | PRZYSTAŃ BIAŁA GÓRA | |
197 | 215 | M31-45 | OLIWIŃSKI PAWEŁ | BIAŁA GÓRA | ||
198 | 281 | M45+ | OLSZEWSKI ADAM | NOWY KOBRZYNIEC | KB LECH RYPIN | |
199 | 218 | M31-45 | OLSZEWSKI ŁUKASZ | KWIDZYN | ||
200 | 185 | M45+ | ORNOWSKI ZBIGNIEW | GRUDZIĄDZ | WTORKOWY TRENING | |
201 | 90 | M45+ | ORZĘDOWSKI DOMINIK | KWIDZYN | KWIDZYN BIKE RACING TEAM | |
202 | 239 | M45+ | OSOWICKI IRENEUSZ | STAROGARD | KOCIEWSKI KLUB BIEGACZA | |
203 | 110 | M31-45 | OTLEWSKI MARCIN | KWIDZYN | ||
204 | 155 | K31-45 | PACZKOWSKA KATARZYNA | KWIDZYN | ||
205 | 156 | K16-30 | PACZKOWSKA MARTA | KWIDZYN | ||
206 | 228 | K31-45 | PALACZ WIOLETTA | BYDGOSZCZ | ||
207 | 176 | K31-45 | PAWLIK ANNA | GRUDZIĄDZ | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | |
208 | 284 | M31-45 | PAWŁOWSKI MARIUSZ | MARZĘCICE | KURZĘTNIK BIEGA | |
209 | 200 | M31-45 | PAWŁOWSKI KRZYSZTOF | TCZEW | BIEGAJĄCY TCZEW | |
210 | 18 | M31-45 | PĘK GRZEGORZ | GRUPA | ŻOŁNIERZE | |
211 | 136 | M45+ | PIECHOWIAK PIOTR | SADLINKI | NIEZRZESZONY | |
212 | 196 | M31-45 | PIETRYKA GRZEGORZ | ROGÓŹNO | ZAKŁAD KARNY NR 2 W GRUDZIĄDZU | |
213 | 108 | K31-45 | PIOTROWSKA WERONIKA | RAKOWIEC | ||
214 | 169 | K31-45 | PIÓRKOWSKA WIOLETTA | OKRĄGŁA ŁĄKA | ||
215 | 256 | M45+ | PIÓRKOWSKI ALEKSANDER | TORUŃ | ||
216 | 207 | K31-45 | POHLID-DODA ANNA | SUSZ | MRA RUN | |
217 | 189 | K16-30 | POKORSKA DOROTA | SADLINKI | ||
218 | 40 | K16-30 | POLKOWSKA KLAUDIA | SADLINKI | ||
219 | 151 | M31-45 | PONCZEK DAWID | PELPLIN | KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA | |
220 | 58 | K31-45 | PONIKOWSKA MAGDALENA | PRABUTY | ||
221 | 89 | M16-30 | PRZEKWAS KACPER | DANKOWO | ||
222 | 282 | M31-45 | PYPEĆ MARIUSZ | PRABUTY | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
223 | 248 | M31-45 | RATKOWSKI PAWEŁ | ZĄBROWO | ||
224 | 147 | M45+ | ROZENBERG SŁAWOMIR | SZTUM | LKS ZANTYR SZTUM | |
225 | 266 | K45+ | RUCHLEWICZ URSZULA | SZTUM | ||
226 | 266 | K16-30 | RUCHLEWICZ NATALIA | SZTUM | ||
227 | 84 | K16-30 | RUMINSKA KATARZYNA | GRUDZIĄDZ | ||
228 | 145 | M45+ | RYCĄBEL BOGDAN | LICZE | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
229 | 153 | M31-45 | RZĄDCA MARCIN | KWIDZYN | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
230 | 21 | K16-30 | SADECKA AGNIESZKA | KWIDZYN | ||
231 | 144 | M16-30 | SADECKI JĘDRZEJ | KIWDZYN | NIEZRZESZONY | |
232 | 43 | M31-45 | SKÓRSKI MACIEJ | KWIDZYN | KWIDZYN BIEGA | |
233 | 159 | M31-45 | SKÓRSKI ROBERT | KWIDZYN | ||
234 | 79 | M45+ | SKRAJDA SZYMON | PAWLICE | NIEŻESZONY | |
235 | 9 | K31-45 | SKWERES ADRIANA | PELPLIN | KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA | |
236 | 198 | M45+ | SLIPCEWCZ TOMASZ | RAKOWIEC | IP KWIDZYN TEAM | |
237 | 118 | K16-30 | SŁOWIKOWSKA KLAUDIA | GDAŃSK | BIEGAJZBARTKIEM.PL/KUŹNIA ENDORFIN | |
238 | 109 | M16-30 | SŁUPEK TOMASZ | NIPKOWIE | ||
239 | 82 | M16-30 | SMURZYŃSKI PIOTR | KWIDZYN | ALUSIA TEAM | |
240 | 171 | M31-45 | SOBCZYK MARIUSZ | SADLINKI | IP KWIDZYN TEAM | |
241 | 194 | K31-45 | SOBCZYK JOANNA | GRUDZIADZ | ZODIAK GYM | |
242 | 251 | K31-45 | SOBCZYK EWA | SADLINKI | ||
243 | 212 | K31-45 | SOBOCZYŃSKA-ŚLEDŹ JOANNA | GRUDZIĄDZ | ||
244 | 69 | M31-45 | STACHURSKI MARIUSZ | KWIDZYN | NIEZRZESZONY | |
245 | 14 | K31-45 | STEC ILONA MAGDALENA | KWIDZYN | ||
246 | 56 | M31-45 | STEFANIAK WOJCIECH | KWIDZYN | KWIDZYN BIEGA | |
247 | 146 | K31-45 | STEFANIAK KATARZYNA | KWIDZYN | CYKLO KWIDZYN | |
248 | 34 | K31-45 | STĘPNIAK BARBARA | SUSZ | ROZBIEGANY SUSZ | |
249 | 160 | K31-45 | STOLSKA KATARZYNA | KWIDZYN | ||
250 | 149 | M31-45 | SULIŃSKI DARISZ | SUSZ | ROZBIEGANY SUSZ | |
251 | 162 | K45+ | SWITALA JOLANTA | KWIDZYN | AMATOR | |
252 | 30 | M31-45 | SZALKOWSKI JACEK | KWIDZYN | KWIDZYN BIEGA | |
253 | 32 | M31-45 | SZALKOWSKIKA JACEK | KWIDZYN | KWIDZYN BIEGA | |
254 | 271 | M45+ | SZATKOWSKI JÓZEF | GRUDZIĄDZ | MORSY Z GUDZIĄDZA | |
255 | 230 | M31-45 | SZCZECINA RAFAŁ | IŁAWA | IŁAWA BIEGA | |
256 | 285 | M16-30 | SZCZEPAŃSKI LESZEK | KWIDZYN | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
257 | 202 | M45+ | SZCZĘSNY TADEUSZ | GDAŃSK | ||
258 | 99 | M45+ | SZCZYGŁOWSKI JACEK | MORĄG | MORĄŻANIE RODZINNY TEAM | |
259 | 51 | M31-45 | SZUDZIŃSKI BARTOSZ | GRUDZIĄDZ | TH GRYF GARDEJA | |
260 | 41 | K31-45 | SZYMAŃSKA BEATA | KWIDZYN | ||
261 | 275 | M45+ | SZYTNIEWSKI GRZEGORZ | GRUDZIĄDZ | SOSNOWATEAM GRUDZIĄDZ | |
262 | 62 | M45+ | ŚWIDER JANUSZ | KWIDZYN | RUN-BIKE TRAVEL TEAM | |
263 | 162 | M45+ | ŚWITAŁA ROMAN | |||
264 | 11 | M31-45 | TACZYŃSKI MARCIN | GARDEJA | GMINA GARDEJA BIEGA | |
265 | 288 | M16-30 | TILLAK MARCIN | LĘBORK | ||
266 | 238 | M16-30 | TORBOWSKI DAMIAN | GRABOWO | KP PSP KWIDZYN | |
267 | 73 | M31-45 | TRACZYK KRZYSZTOF | KWIDZYN | LUB WYBIERZ Z LISTY | |
268 | 26 | M45+ | TRZCIŃSKI GRZEGORZ | PRABUTY | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
269 | 223 | M16-30 | TRZCIŃSKI RADOSŁAW | KWIDZYN | ||
270 | 186 | M31-45 | TUCHOLSKI PIOTR | TCZEW | ||
271 | 140 | M45+ | TUMIŁOWICZ JERZY | LICZE | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
272 | 10 | M31-45 | TUR MARCIN | MALBORK | BIEGAJZBARTKIEM.PL/KUŹNIA ENDORFIN | |
273 | 192 | K16-30 | TYDRYSZEWSKA ANNA | GRUPA | ||
274 | 286 | K31-45 | ULENBERG KATARZYNA | KWIDZYN | ||
275 | 287 | M31-45 | ULENBERG ROMAN | KWIDZYN | KKM KWIDZYN | |
276 | 204 | M31-45 | WALDOWSKI ROMAN | GDAŃSK | ||
277 | 57 | M16-30 | WALKIEWICZ EMIL | KWIDZYN | ||
278 | 242 | M31-45 | WASIEWSKI KRZYSZTOF | RAKOWIEC | IP KWIDZYN TEAM | |
279 | 252 | M45+ | WAŚNIEWSKI EDWARD | PELPLIN | KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA | |
280 | 168 | M16-30 | WAWRZYNIAK KAROL NATAN | PRABUTY | ||
281 | 93 | M45+ | WAWRZYNIAK ZBIGNIEW | PRABUTY | ||
282 | 94 | K45+ | WAWRZYNIAK KRZYSZTOFA | PRABUTY | ||
283 | 260 | M31-45 | WĄGIEL ANDRZEJ | PELPLIN | ||
284 | 158 | M16-30 | WELSAND MARIUSZ | KWIDZYN | KWIDZYN BIEGA | |
285 | 276 | K16-30 | WENDERSKA DOMINIKA | GRUDZIĄDZ | ||
286 | 78 | K31-45 | WESOLEK BERNADETA | KWIDZYN | ||
287 | 3 | K16-30 | WIERNICKA PAULINA | KWIDZYN | ||
288 | 161 | M31-45 | WILENCEWICZ TOMASZ | KWIDZYN | ||
289 | 49 | M45+ | WILMA WIESIEK | KWIDZYN | ||
290 | 64 | M45+ | WIŚNIEWSKI JERZY | KWIDZYN | ||
291 | 65 | M16-30 | WIŚNIEWSKI JĘDRZEJ | KWIDZYN | ||
292 | 295 | K16-30 | WITTKAMP KAROLINA | STAROGARD GDAŃSKI | ||
293 | 128 | K16-30 | WOJCIECHOWSKA DARIA | SADLINKI | NIEZRZESZONY | |
294 | 272 | M31-45 | WOJTACKI TOMASZ | GRUDZIĄDZ | SOSNOWATEAM GRUDZIĄDZ | |
295 | 270 | M31-45 | WOLSKI PIOTR | GRUDZIĄDZ | ŁUBUDUBU | |
296 | 27 | M45+ | WÓJCIK PIOTR | PRABUTU | KWIDZYN BIEGA | |
297 | 28 | K45+ | WÓJCIK BEATA | PRABUTY | KWIDZYN BIEGA | |
298 | 154 | M31-45 | WYSZYŃSKI MARCIN | KWIDZYN | ||
299 | 187 | K16-30 | ZAŁĘSKA AGATA | TCZEW | ||
300 | 22 | M31-45 | ZAMYŚLEWSKI KRZYSZTOF | BRACHLEWO | KWIDZYN BIEGA | |
301 | 299 | K16-30 | ZASOWSKA BEATA | PRABUTY | ||
302 | 92 | K31-45 | ZDROJEWSKA AGNIESZKA | GRUDZIĄDZ | TRENOWAĆ Z NAJLEPSZYMI - BLOG | |
303 | 273 | M31-45 | ZDZIARSKI ADAM | GRUDZIĄDZ | SOSNOWA TEAM | |
304 | 111 | M16-30 | ZIELENIEWSKI PAWEL | NEBROWO WIELKIE | ||
305 | 296 | M16-30 | ŻARDECKI DAWID | STAROGARD GDAŃSKI | ||
306 | 197 | M45+ | ŻEMETRO RYSZARD | WAPLEWO WIELKIE | LKS ZANTYR SZTUM | |
307 | 297 | K16-30 | ŻOŁNOWSKA MARTA | PRABUTY | ||
308 | 298 | M31-45 | ŻOŁNOWSKI MARCIN | PRABUTY | LUB WYBIERZ Z LISTY | |
309 | 229 | M16-30 | ŻYGAŁKO PIOTR | KWIDZYN | ||
310 | 246 | K31-45 | ŻYGULSKA KATARZYNA | IŁAWA | IŁAWA |